Nové zboží

Nové, nikdy používané, nerozbalené zboží v originální krabici s originálním příslušenstvím. Standardní záruka 2 roky.

Předváděcí

Předváděcí notebooky a předváděcí počítače jsou velkou částí našeho sortimentu. Najdete mezi nimi převážně herní počítače a herní notebooky , nabízíme ale i pracovní, tudíž i méně výkonné, zařízení. Ve srovnání s novými zařízeními obstojí zcela na jedničku a nepoznáte mezi nimi jediný rozdíl.

Co jsou vlastně předváděcí notebooky a počítače? Jak už název sám napovídá, předváděcí počítače a notebooky jsou zařízení, která byla jednou vystavena – nejčastěji na veletrhu nebo na marketingové akci. V drtivé většině tato zařízení nebyla ani spuštěna, sloužila jenom na „dívání“. V předváděcích zařízeních máme také modely, které byly pouze rozbaleny, takže už je nemůžeme prodávat jako nové, i když ve své podstatě nové jsou. To jsou zejména nevyprodané zásoby dodavatelů, případně modely, které byly určeny na zahraniční trh a v žádném jiném obchodě v ČR je nenajdete. Většina má originální krabici i příslušenství. Nejedná se v žádném případě o „zastaralé“ modely. Velká část našich předváděček se ve své „nové standardní verzi“ stále prodává u oficiálních distributorů.

Jednou z hlavních výhod předváděcích zařízení je bezpochyby cena. V podstatě za „pouze vybalené“ zboží zaplatíte oproti ceně nového i o tisíce méně . To je zvláště lákavé pro ty, kteří mají omezený rozpočet. Předváděcí notebooky a počítače mohou tak být ideální volbou pro studenty, kteří potřebují spolehlivé zařízení na studium, nebo pro podnikatele, kteří potřebují notebook pro hardwarově nenáročné pracovní úkony. Protože však naše předváděčky jsou z většiny herní, najdete zde zajímavé kousky pro všechny kategorie hráčů s obrovskou slevou.

U předváděcích modelů si také můžete být jisti, že vám dojde v 100% stavu. Každý jednotlivý model vybalíme, kontrolujeme a pečlivě testujeme . U notebooků, které jsou určené pro zahraniční trh, přelepujeme klávesnici odolnými samolepkami, které nejdou skoro vidět – na rozdíl od naší konkurence, kde k notebooku dostanete přelepky a musíte je lepit sami.

A co je nejdůležitější, na předváděcí notebooky i počítače platí záruka dva roky přímo u dodavatele . Můžete mít tedy klid a jistotu, že pokud se v průběhu užívání se zařízením cokoliv stane, můžete jej bez problémů reklamovat.

Repasované

Repasované notebooky a počítače jsou naší vlajkovou lodí. Najdete mezi nimi převážně výkonná odolná manažerská zařízení, ale také dotykové notebooky pro grafickou tvorbu či mini počítače pro domácí kanceláře .

Naše repasované notebooky a repasované počítače jsou zařízení, která byla krátce používána a jejichž nákupní hodnota byla vyšší než 20 000 Kč . Taková zařízení si většinou pořizují firmy na leasing a po dvou letech je obměňují. Samotné repasování je pak důkladný proces, který zahrnuje odstranění závad, aktualizaci komponent a případnou opravu fyzického poškození . Tímto způsobem se repasovaný notebook vrací do původního stavu, přičemž se prodává za mnohem nižší cenu než zbrusu nový model. Proces repasování začíná kontrolou každého aspektu zařízení. To zahrnuje jak fyzickou kontrolu, aby se zjistilo, zda není poškozeno nebo opotřebeno, tak i diagnostiku hardwarových a softwarových problémů. Pokud jsou identifikovány závady, jsou opraveny nebo nahrazeny. Dalším krokem je aktualizace operačního systému na nejnovější verzi. Tím se zajistí, že repasovaný notebook bude fungovat nejen spolehlivě, ale také s nejnovějšími bezpečnostními a výkonnostními funkcemi. Pokud chcete mít notebook či počítač připravený ihned k práci, můžete si u nás přikoupit "první spuštění". V jeho rámci jsou nainstalovány základní programy a software, aby byl uživatel schopen okamžitě využívat zařízení po jeho zakoupení. Po kompletní kontrole a aktualizaci je repasovaný notebook důkladně vyčištěn. To zahrnuje odstranění prachu a špíny z ventilátorů, klávesnice a ostatních komponent. Tím je zajištěno, že notebook bude optimálně fungovat a nebude mít problémy s přehříváním nebo zaseknutím kláves.

Repasované notebooky a počítače mají mnoho výhod ve srovnání s novými zařízeními. První výhodou je úspora financí. Repasované zařízení je obvykle levnější než jeho nový protějšek, což znamená, že můžete získat kvalitní technologii a skvělý výkon za nižší cenu. To zvláště ocení všichni s omezeným rozpočtem, stejně jako jsou tato zařízení skvělá pro studenty, malé firmy nebo jednotlivce hledající cenově dostupné notebooky.

Další výhodou je spolehlivost a kvalita. Repasované notebooky prošly důkladným procesem kontroly a oprav, což znamená, že jsou ve vynikajícím stavu. Byly odstraněny veškeré závady a aktualizován hardware a software, aby odpovídaly standardům nových zařízení. To vám dává jistotu, že repasovaný notebook bude pracovat spolehlivě a efektivně . Protože se repasují pouze drahá zařízení, za svoje peníze dostanete ve většině případů mnohem odolnější konstrukci z kvalitních materiálů a výkonné komponenty uvnitř, než by tomu bylo u nového zařízení ve stejné cenové relaci. Což je kombinace, kterou za stejné peníze u nových modelů nedostanete.

Naše repasy pak dále dělíme na A-kategorii, která nese minimální známky používání, a B-kategorii, kde najdete zařízení s většími kosmetickými či drobnými funkčními nedostatky.

GIGA – Béčko

Do našeho Béčka řadíme všechna zařízení, která mají nějaký viditelný kosmetický nedostatek nebo částečné funkční omezení. Najdete zde repasované notebooky i počítače, předváděcí modely, tablety, telefony – prostě všechno, co má nějaký škraloup na kráse .

Jak moc velké nedostatky Béčko může mít? Počítač nebo notebook B-kategorie může mít vizuální nedostatek, jako je například škrábanec na víku, trochu oleštěný touchpad, lehce chrčící reproduktory nebo trošku ošoupané klávesy. Může se také objevit jeden nefunkční USB port z několika, nefunkční webkamera nebo může být klávesnice lehce otlačena na displeji. Můžete se také setkat s nefunkčním dotykem u dotykových notebooků a pokud mají notebooky viditelné nedostatky na šasi, přelepujeme je speciální fólií, aby vypadaly jako nové. Béčko ale nebude mít tak velký hardwarový nedostatek, který by znemožňoval používání samotného zařízení . Funkční nedostatek může například spočívat v jednom nefungujícím USB, zatímco máte k dispozici ještě dvě další, trošku chrčícímu reproduktoru nebo například nebude fungovat podsvit klávesnice. Navíc všechny takovéto nedostatky si u každého kusu poctivě evidujeme a po objednání vám zavoláme a sdělíme vám přesný stav zařízení. Sami se pak rozhodnete, zda je to za vás v pořádku nebo objednávku stornujete. Nemusíte se tedy bát, že koupíte zajíce v pytli. Na zařízení se také můžete přijít osobně podívat na některou z našich poboček . Často se stává, že nedostatek je tak miniaturní, že si ho ani nevšimnete.

Jak béčko poznáte? Podle štítku, který je uveden u detailu zboží. S áčkem si ho tedy určitě nespletete. Díky tomu, že každý kus pečlivě testujeme, samozřejmě známe nedostatky, které každý kus má. Protože ale máme velké množství béček skladem - a kolikrát jsou to stovky kusů jednoho modelu, není úplně v našich silách ke každému kousku psát, jaké konkrétní nedostatky má. V tomto množství informací byste se navíc ztratili i vy. Našli jsme tedy jiný způsob, jak vás informovat. Ihned po objednání vás kontaktuje naše zákaznické centrum, které s vámi podrobně projde přesný stav konkrétního zařízení. Během tohoto telefonátu máte možnost s koupí souhlasit, kus vyměnit za jiný nebo objednávku stornovat. Bez vašeho potvrzení zboží z béčka nikdy neexpedujeme.

A proč dát Béčku šanci? Cena. Stejně jako u repasovaných zařízení cena klesá kvůli tomu, že se nejedná o zcela nové zařízení, u Béčka klesá ještě o to víc, protože má nějaký ten nedostatek na kráse. Pro koho je tedy Béčko hlavně určené? Především pro děti. Pokud uvažujete o nákupu tabletu pro vaše nejmenší nebo o prvním notebooku pro malého školáka je vhodné zvolit právě B-éčko. Děti často nezachází s elektronikou zrovna šetrně, což může zahrnovat pády, poškrábání displeje a podobně. Produkty z Béčka jsou také skvělé, pokud vám selhala vaše stávající technika a ihned potřebujete náhradu. Nemusíte hned kupovat nový přístroj, s Béčkem získáte skvělou alternativu za zlomek ceny nového . Nebo pokud plánujete cestovat delší dobu a nechcete riskovat poškození svého nového notebooku či tabletu během cesty, je opět vhodné zvolit produkty B-kategorie.

Služby

Tato kategorie nabízí služby servisního charakteru, tzn. péči o počítač a další činnosti, které jsou blíže specifikovány u jednotlivých produktů.

Společnost GIGACOMPUTER je přímým dovozcem výpočetní techniky ze zahraničí. Z uvedeného důvodu můžou mít zařízení cizojazyčné klávesnice doplněné o profesionální přelepky s českou jazykovou sadou. Operační systém je vždy v českém jazyce a plně lokalizován tak, aby byla zařízení okamžitě připravena k použití. U použitých kusů se smluvní záruka za jakost nevztahuje na baterie a může vzniknout odchylka parametrů a příslušenství od originální specifikace výrobce.

Prodávající:
Společnost GIGACOMPUTER a.s., IČ: 27705447, DIČ: CZ27705447.

GIGACOMPUTER a.s. IČ: 27705447
Sídlo: Otakara Ševčíka 4228/83, Brno 63600
Společnost GIGACOMPUTER a.s. je zapsána v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl B, vložka 7772.
Brno / O. Ševčíka Otakara Ševčíka 4228/83, 636 00 Brno
Olomouc Kateřinská 86/11, 779 00 Olomouc
Ostrava OC Laso - Masarykovo náměstí 3090/15, 702 00 Ostrava
Praha Patočkova 2472/81, 169 00, Praha