Typy zboží

Nové zboží

Označení pro všechny nové produkty ze standardní distribuce v rámci celého světa.

Předváděcí

Tento typ sortimentu představuje v rámci použitého zboží naprosto jedinečnou alternativu k novým produktům. Tím, že se jedná hlavně o nevyprodané skladové zásoby výrobce, předváděcí, marketingové či krátkodobě použité kusy, vždy dostanete to nejlepší z aktuálního světového trhu za zlomek ceny nového zboží. Velice často můžete využívat plné či zkrácené tovární záruky výrobce, stejně jako nadstandardního servisu poboček Gigacomputeru.

Repasované

Výborná volba pro všechny zákazníky, kteří preferují naprostou exkluzivitu TOP manažerské, použité, výpočetní techniky za bezkonkurenční, výprodejové ceny. Tyto produkty většinou pocházejí z operativních leasingů či odkupů z velkých firem v rámci celého světa a procházejí profesionální repasí přímo výrobcem zařízení. V rámci této repase je zajištěna maximální kvalita a následná kontrola výrobku, kterou můžeme nabídnout díky nadstandardním vztahům s výrobci zařízení pouze u nás, v Gigacomputeru. Repase se neprovádí na baterie, které se považují za spotřební zboží, a proto zůstávají původní. Kusy mohou mít povrchová poškození odpovídající pravidelnému uživatelskému používání, chybějící záslepky portů či kosmetické defekty neovlivňující samotnou funkčnost zařízení.

Výprodej

Speciální kategorie určená pro všechny uživatele, kteří chtějí využít extrémních slev a získat tak svoje zařízení za skutečně dumpingové ceny. V rámci této kategorie můžete najít speciální akce, zařízení určené k jednostranně zaměřeným výprodejům s jasně definovaným omezením, vadou a kosmetickým defektem. Kategorie výprodej se také někdy označuje jako „B-kategorie“.

Služby

Tato kategorie nabízí služby servisního charakteru, tzn. péči o počítač a další činnosti, které jsou blíže specifikovány u jednotlivých produktů.

Společnost GIGACOMPUTER je přímým dovozcem výpočetní techniky ze zahraničí. Z uvedeného důvodu můžou mít zařízení cizojazyčné klávesnice doplněné o profesionální přelepky s českou jazykovou sadou. Operační systém je vždy v českém jazyce a plně lokalizován tak, aby byla zařízení okamžitě připravena k použití. U použitých kusů se smluvní záruka za jakost nevztahuje na baterie a může vzniknout odchylka parametrů a příslušenství od originální specifikace výrobce.

Prodávající:
Společnost GIGACOMPUTER a.s., IČ: 27705447, DIČ: CZ27705447.

GIGACOMPUTER a.s. IČ: 27705447
Sídlo: Otakara Ševčíka 4228/83, Brno 63600
Společnost GIGACOMPUTER a.s. je zapsána v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl B, vložka 7772.
Brno / O. Ševčíka Otakara Ševčíka 4228/83, 636 00 Brno
Olomouc Kateřinská 86/11, 779 00 Olomouc
Ostrava OC Laso - Masarykovo náměstí 3090/15, 702 00 Ostrava
Praha Patočkova 2472/81, 169 00, Praha