O společnosti

Naše filozofie – proč nakupovat právě u nás

Firma GIGACOMPUTER je leadrem na trhu s krátce použitou a repasovanou výpočetní technikou. Svým zákazníkům nabízí široký sortiment značkového zboží za velice výhodné ceny.

Naše firma spolupracuje s mnoha zahraničními dodavateli, kteří pro nás zajišťují zprostředkování nákupu zboží předváděného na výstavách výpočetní techniky či firemních akcích konkrétních výrobců. Často se jedná o zboží, které ani nebylo fyzicky používáno. Toto zboží pak nabízíme našim zákazníkům za zlomek původní ceny.

Nabízíme specifické zboží, které se často na českém trhu ani neobjeví. V tomto je společnost GIGACOMPUTER jedinečná na českém trhu.

E-shop

Nabídka veškerého zboží je na našich internetových stránkách stále aktuální díky přímé vazbě na skladovou evidenci. Pokud si produkt zarezervujete online přes náš e-shop, můžete si být jistí, že ho máme skladem.

ESSOX

V případě potřeby jsme schopni zákazníkům nabídnout splátkový prodej. Spolupracujeme s firmou ESSOX, nabízející výhodné úvěry a podmínky pro uzavření smlouvy. Bližší informace Vám rádi sdělí naši pracovníci.

Servis

Naše firma poskytuje zákazníkovi širokou škálu služeb a komplexní servis. Technické problémy řešíme s profesionalitou podpořenou maximální ochotou a péčí. Dokážeme Vám pomoci např. s instalací SW, zálohování dat, technickou revizí, změnou konfigurace i zvýšením výkonu produktu.

Základní údaje společnosti GIGACOMPUTER a.s.

Obchodní firma: GIGACOMPUTER a.s.
Sídlo firmy: Otakara Ševčíka 4228/83, 636 00 Brno
Právní forma: Akciová společnost
Registrace: Zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl B, vložka 7772
Předmět podnikání: Velkoobchod a maloobchod s výpočetní technikou
Plátce DPH: ANO
IČ: 27705447
DIČ: CZ27705447
Bankovní spojení: UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s, Brno, Czech Republic
Číslo účtu: 2114188557 / 2700
IBAN: CZ30 2700 0000 0021 1418 8557
SWIFT: BACXCZPP
Internetová adresa: www.gigacomputer.cz

Obchodní profil GIGACOMPUTER zahrnuje tyto segmenty: fyzické osoby, malé a středně velké podniky, korporátní klientelu, školy a státní instituce, velkoobchodní řetězce. Často využívaným způsobem nákupu je také objednání přes eshop na www.gigacomputer.cz.

Úřad průmyslového vlastnictví České republiky zaregistroval ochrannou známku společnosti GIGACOMPUTER a.s. do rejstříku ochranných známek dle zákona 441/2003 Sb. Tímto nabyla společnost výlučného práva k užívání označení ve spojení se svými výrobky a službami a k používání značky ® spolu s ochrannou známkou.