Orientujte se na webu lépe!

Informační štítky

Zavedli jsme pro vás štítky, které vám pomůžou najít zboží umístěné ve slevových akcích, produkty s dárkem či dopravou zdarma, anebo vás mohou informovat o tom, že vámi prohlížený produkt je na webu posledním kusem.

Tady je stručné vysvětlení jednotlivých štítků:

akce
Produkt, označený růžovým štítkem "akce", je zařazen do krátkodobého výprodeje (např. Rudolfova slevománie, Black Friday, GIGA SLEVY, apod.). Sleva je vyjádřená v korunách nebo procentech. Po skončení akce se produkt vrací na svou původní cenu.
sleva
Pokud jste narazili na zboží se žlutým štítkem, potkalo vás štěstí! Žlutě označené produkty jsme náhodně vybrali a zlevnili, nejsou součástí žádné výprodejové či slevové akce. Sleva může trvat libovolnou dobu (několik hodin, den, týden), takže na nic nečekejte!
dárek zdarma
Modrý štítek vás informuje o tom, že k určitému produktu dostanete při jeho nákupu DÁREK ZDARMA.
slevový kód
Pokud u produktu uvidíte svítit zelený štítek "Slevový kód", znamená to, že na produkt můžete získat speciální slevu. Potřebný kód získáte, když budete odebírat náš newsletter nebo sledovat naše sociální sítě (Facebook a Instagram). V košíku během nákupu zadejte do políčka "Uplatnit kód" určený kód a my vám slevu automaticky odečteme.
poslední kus
Tento štítek vás upozorňuje na to, že máme na skladě pouze jeden kus vámi prohlíženého produktu.
doprava zdarma
Na vámi vybraný produkt je doprava po ČR zdarma na objednávky nad stanovenou hodnotu viz. Doprava zdarma.
B-kategorie
Jedná se o levnější, plně funkční variantu zboží, které může obsahovat drobné kosmetické nedostatky, jako například: vlásečnicové škrábanečky na víku notebooku, drobné světlé flíčky na displeji, které zaznamenáte pouze na velmi tmavém pozadí, drobné prasklinky na šasi (např u čtečky na SD kartu, CPU fanu, LCD rámečku), stopy mírných nárazů na bocích šasi způsobené přenášením zařízení, známky užívání klávesnice, či touchpadu, nebo povrchové nedostatky na víku notebooku. Drobný kosmetický nedostatek nijak neovlivňuje funkčnost zařízení! Giga B-éčko není žádné béčko!
Nech se strhnout oranžovým proudem