Orientujte se na webu lépe!

Informační štítky

Zavedli jsme pro vás štítky, které Vám pomůžou najít zboží umístěné ve slevových akcích, produkty s dárkem či dopravou zdarma, anebo vás mohou informovat o tom,že vámi prohlížený produkt je na webu posledním kusem.

Tady je stručné vysvětlení jednotlivých štítků:

akce
Produkt, označený růžovým štítkem „akce“, je zařazen do krátkodobého výprodeje (např. Rudolfova slevománie, Black Friday, GIGA SLEVY, apod.). Sleva je vyjádřená v korunách nebo procentech. Po skončení akce se produkt vrací na svou původní cenu.
sleva
Pokud jste narazili na zboží se žlutým štítkem, potkalo vás štěstí! Žlutě označené produkty jsme náhodně vybrali a zlevnili. Nejsou součástí žádné výprodejové či slevové akce. Sleva může trvat libovolnou dobu (několik hodin, den, týden), takže na nic nečekejte!
dárek zdarma
Modrý štítek vás informuje o tom, že k určitému produktu dostanete při jeho nákupu DÁREK ZDARMA.
slevový kód
Pokud u produktu uvidíte svítit zelený štítek „Slevový kód“, znamená to, že na produkt můžete dostat speciální slevu. Potřebný kód získáte, když budete odebírat náš newsletter, sledovat naše sociální sítě nebo když zavoláte na naši zákaznickou linku (tel.: + 420 725 178 527). Naši operátoři Vám slevový kód rádi sdělí. Kód pak zadejte v košíku do políčka „Uplatnit kód“ a my Vám slevu automaticky odečteme.
poslední kus
Tento štítek Vás upozorňuje na to, že máme na skladě pouze jeden kus Vámi prohlíženého produktu.
doprava zdarma
Na Vámi vybraný produkt je doprava zdarma.