HP Silver Partner

Gigacomputer je Silver partnerem společnosti HP v České republice

Firma Gigacomputer je předním partnerem HP (Hewlett-Packard) v České republice – sekce HP Silver Partner. Nabízíme tak jedinečné rozšířené výhody a možnosti pro své klienty.

Jsme zařazení do třetí úrovně znalostí v oblasti HP Hardware a jsme na to náležitě hrdí, proto se rádi o tuto informaci podělíme i s vámi, našimi zákazníky.

Úspěšná partnerství jsou postavena na kvalitní spolupráci, což je důvod proč HP nabízí podporu služeb, které utuží vaši spokojenost. Společnost HP je nejen spolehlivý partner, ale také společnost, jež zajišťuje strategii dlouhodobého růstu.

Splnění certifikačních kritérií pro partnerství s HP není jednoduché. Partnerský program nabízí čtyři úrovně partnerství: Business, Silver, Gold a Platinum. Každá úroveň má svůj specifický soubor požadavků nutných ke splnění dané úrovně.

Splnili jsme veškerá certifikační kritéria programu a stali se tak jedním z partnerů této světoznámé a uznávané jedničky na poli IT technologií. Vytrvalou činností a snahou o zdokonalování našich služeb jsme dosáhli úrovně Silver, vyžadující striktní pravidla, bez nichž se na úrovni nelze udržet.

Našim zákazníkům poskytujeme inovativní řešení v oblasti hardwaru a IT, které zajistí bezchybnou spolupráci v každém směru.

Jaké výhody to přináší?

  • splnění vysokých standardů způsobilosti
  • růst obchodní činnosti
  • aktivní podpora přímo od společnosti HP
  • celosvětově propojená síť klientů s podporou HP
  • zajištění těch nejlepších služeb pro naše klienty
  • výhodnější ceny u produktů Hewlett-Packard

Naše spojení s takto silným partnerem zajišťuje našim zákazníkům program plný benefitů a záruku kvality.