Chytré doplňky

Chytré doplňky nám usnadňují život. Ať už to je to chytrý náramek nebo chytré hodinky, díky kterým můžeme začít sportovat správně i bez osobního trenéra, měřit si kvalitu spánku, vzdálenost běhu nebo tepovou frekvenci. Patří sem také pomocníci v domácnosti, jako například robotické vysavače. Ocení je nejedna žena. V dnešní době je téměř samozřejmostí mít chytrou navigaci v autě. Ale také roste obliba v auto kamerách, které Vám můžou posloužit jako důkaz při dopravní nehodě. Tohle všechno můžete najít v kategorii chytré doplňky. Na všechno nadstandardní záruka 24 měsíců ZDARMA.

Více
Méně
TOP produkty
Filtrování produktů
ParametryProdejny
Dle ceny:,- ,-

Typ zboží

Kvalita

Jakost

Značka

Materiál

Skladem na prodejně

Štítky

Tato kategorie neobsahuje žádné zboží.

Neutrácejte víc, než je třeba
U nás v GIGA se setkáte s předváděcími nebo repasovanými chytrými doplňky. Předváděcí znamená téměř nový produkt, který sloužil jako výstavní kus na některé z marketingových akcí. Často se jedná o zařízení, které byly jednou vybaleny ze svých originálních krabiček a znovu zabaleny. Tím, že se produkt už jednou rozbalil, musí jeho cena klesnout. Vy tak získáte skoro nové zařízení s někdy až 30% slevou proti novému. Pokud sháníte vyšší kvalitu za nižší cenu, volte repasované. Repasy jsou krátkodobě použité chytré doplňky, které zhruba po dvou letech užívání vykoupily firmy zabývající se repasí, produkty otestovaly, vyměnili opotřebované nebo nefunkční části zboží a daly znovu do prodeje.

Když repas, tak GIGACOMPUTER
My v GIGA všechny produkty ještě jednou kontrolujeme, prověřujeme, testujeme a čistíme – i zevnitř. Abychom si byli stoprocentně jisti kvalitou našich produktů. I díky tomu jsme pak schopni dávat nadstandardní záruku 24 měsíců ZDARMA. Ne, že bychom společnostem, které provádí repasy nedůvěřovali, ale razíme heslo: důvěřuj, ale prověřuj. Koupí repasovaného zboží navíc šetříte životní prostředí. Více o repasech se dozvíte v našem článku.

Chceš víc? Vol REPAS!
Pokud uvažujete například nad chytrými hodinkami a máte omezený rozpočet, doporučujeme vybírat v kvalitě repasované. Mezi repasovanými chytrými hodinkami jsou totiž většinou Apple Watch, které původně stály někdy až o 50% více, než nyní. Jsou tedy mnohem kvalitnější než cenově srovnatelné hodinky v kvalitě nové. A tak je to se všemi repasovanými produkty. Objednejte z pohodlí domova a vyzvedněte na jedné z našich prodejen s osobním odběrem zdarma.

Kosmetický nedostatek? Nevadí!
Chtěli byste své chytré zařízení pořídit za co nejnižší cenu? Nevadí Vám drobné kosmetické nedostatky na jinak plně funkčním zařízení? Tak to jsou pro Vás produkty z B-kategorie ty pravé. Protože GIGA B-éčko není žádné béčko! Produkty z B-kategorie poznáte podle tyrkysově modrého štítku B-kategorie, kterým jsou označeny.

Více
Méně