GIGA Nikola doporučuje:

iPad MINI 4. Rozdíl mezi A-kategorií a B-kategorií.

GIGA B-éčko není žádné béčko! To ví GIGA Nikola nejlépe. Drobný kosmetický nedostatek zajistí, že zboží dostanete opravdu nejlevněji, jak jen to jde. A někdy ani rozdíl mezi A-čkem a B-éčkem nepoznáte. Nebo ano? Mrkněte na video a řekněte sami. Našli jste rozdíl? Tak k čemu nový iPad, když už zítra bude použitý? Slevový kód je jména našeho maskota. A sníží Vám objednávku nad 4 000 Kč o 500 Kč. Ale pozor. Kód nebude platit navždy.

MINI PC Dell a Lenovo do ruky

Kdyby Vám někdo řekl, že má doma počítač, který se vleze do ruky a váží necelé 2 kg, věřili byste tomu? Měli byste. Protože naše GIGA MINI PC jsou lehounké, maličké, ale výkonné stroje, které se opravdu vejdou i Nikči do ruky. A ta má hodně malé dlaně. A to není všechno...Každý počítač u nás kontrolujeme, testujeme a čistíme. I zevnitř. Tak k čemu nový PC, když už zítra bude použitý?

Notebook Asus NovaGo TP370QL

Na co všechno ženy koukají pří výběru notebooku? Už dávno to není jen o barvě. GIGA Nikola to ví. A jak to máte Vy? Souhlasíte? Naše GIGA předváděčky jsou prostě boží. Tak k čemu nový notebook, když už zítra bude použitý?

Notebook Fujitsu Lifebook E736

K čemu nový notebook, když už zítra bude použitý? GIGA Nikola vždy volí GIGA Repas. Tentorkát Fujitsu Lifebook E736. Německá kvalita s japonskými kořeny. Jedná se o manažerský, vysoce výkonný notebook s klávesnicí odolnou vůči polití. Nevěříte? Mrkněte na video a uvidíte.