GIGA Nikola doporučuje:

Extrémně odolné notebooky - Getac a Panasonic za zlomek původní ceny! Jedině v GIGACOMPUTERU.

Potřebujete odolný, nerozbitný notebook do extrémních podmínek, ale nemáte na něj desetitisíce? GIGA Nikola Vám poradí. Právě pro Vás máme tyto vysoce odolné notebooky Getac a Panasonic. Potřebujete super odolný notebook, který něco vydrží? Pracujete v prašném prostředí? V extrémních teplotách? Na přímém sluníčku? U vody? Tak potom volte jednoznačně GETAC, který přežije pád až z 91cm. Pokud potřebujete reprezentativní, odolný ultrabook, s váhou pouhých 1,26 kg, je PANASONIC pro Vás jako stvořený. Ceny jsou pod 10 000 Kč. Přesvědčte se sami. Navíc se zárukou 2 roky zdarma. Tak k čemu nový notebook , když už zítra bude použitý? Volte GIGA odolné notebooky za minimální cenu!

HERNÍ POČÍTAČE Herní PC od 13 980 Kč. Zvládne Minecraft, Valorant, CSko, LOLko, Fortnite i GTA 5

Chce Vaše dítě hrát hry ale Vy nemáte desetitisíce na nový herní stroj? GIGA Nikola Vám poradí. Právě pro Vás jsme sestavili HERNÍ POČÍTAČE. Vzali jsme vysoce výkonné pracovní stroje, do kterých jsme přidali herní grafiku a HERNÍ PC byly na světě. K čemu nový herní PC, když už zítra bude použitý? Volte GIGA herní PC za minimální cenu! Již od 13 980 Kč Zvládne všechny oblíbené e-sportové hry i náročnější hry! Minecraft, Fortnite, Valorant, CSko, LOLko, ale i nejnovější FIFU 2022 nebo GTA 5. Ukázky her najdete na youtube pod videem.

iPad MINI 4. Rozdíl mezi A-kategorií a B-kategorií.

GIGA B-éčko není žádné béčko! To ví GIGA Nikola nejlépe. Drobný kosmetický nedostatek zajistí, že zboží dostanete opravdu nejlevněji, jak jen to jde. A někdy ani rozdíl mezi A-čkem a B-éčkem nepoznáte. Nebo ano? Mrkněte na video a řekněte sami. Našli jste rozdíl? Tak k čemu nový iPad, když už zítra bude použitý? Slevový kód je jména našeho maskota. A sníží Vám objednávku nad 4 000 Kč o 500 Kč. Ale pozor. Kód nebude platit navždy.

MINI PC Dell a Lenovo do ruky

Kdyby Vám někdo řekl, že má doma počítač, který se vleze do ruky a váží necelé 2 kg, věřili byste tomu? Měli byste. Protože naše GIGA MINI PC jsou lehounké, maličké, ale výkonné stroje, které se opravdu vejdou i Nikči do ruky. A ta má hodně malé dlaně. A to není všechno...Každý počítač u nás kontrolujeme, testujeme a čistíme. I zevnitř. Tak k čemu nový PC, když už zítra bude použitý?

Notebook Asus NovaGo TP370QL

Na co všechno ženy koukají pří výběru notebooku? Už dávno to není jen o barvě. GIGA Nikola to ví. A jak to máte Vy? Souhlasíte? Naše GIGA předváděčky jsou prostě boží. Tak k čemu nový notebook, když už zítra bude použitý?

Notebook Fujitsu Lifebook E736

K čemu nový notebook, když už zítra bude použitý? GIGA Nikola vždy volí GIGA Repas. Tentorkát Fujitsu Lifebook E736. Německá kvalita s japonskými kořeny. Jedná se o manažerský, vysoce výkonný notebook s klávesnicí odolnou vůči polití. Nevěříte? Mrkněte na video a uvidíte.