Boříme mýty o repasovaném zboží!

Co znamená slovo repasovaný?

Potřebujete kvalitní notebook za nízkou cenu? Zvolte předváděcí nebo repasovaný! Že nevíte, co to znamená repasovaný? To vůbec nevadí. Nyní se veškeré informace o repasovaném zboží dozvíte. Zjistíte jeho hlavní pozitiva, ale také to, na co si dát při nákupu repasovaných produktů pozor.

Slovo repasovaný často vyvolává v zákaznících negativní představy. Na internetu toho moc o repasi nenajdete. A když nevíte, co nakupujete, tak vás to může od nákupu repasovaných produktů odradit. A to je velká škoda. Repasované zboží, známé také jako Refurbished, má spoustu výhod a pozitiv, díky čemuž jeho obliba v posledních letech neustále stoupá a do budoucna ještě nepochybně stoupat bude.

Nejlepší poměr cena/výkon

Nejčastěji se jedná o značkové výrobky lídrů v oblasti IT, o odolné stroje s dlouhou výdrží, ze špičkového materiálu a vyznačující se vysokou rychlostí. Co vás ale všechny zajímá? Cena! Toto vysoce kvalitní zboží totiž pořídíte za zlomek původní částky, často se tak můžete setkat se slevami ve výši až 90%. Repasované zboží je často mnohem kvalitnější než nové. Jsou to produkty, které využívaly v minulosti velké instituce nebo firmy, například banky. Drahé a výkonné komponenty uvnitř strojů zůstávají původní. Jedná se například o základní desku, procesor, paměť, kvalitnější displej, podsvícené klávesnice, magneziové šasi ze slitiny hořčíku a podobně. Všechny tyto komponenty mívají životnost až 20 let. Plastové ochranné kryty, které bývají často poškozené, se vymění za nové a produkt můžeme dále užívat dalších x let. To je podstata repase.

Repasované = plně funkční

Za nevýhodu je zejména považován použitý stav produktů. My v GIGACOMPUTERU však v tomto problém nevidíme, ba naopak. Nový notebook totiž nikdo před Vámi nevyzkoušel, ale repasovaný ano. Můžete si tak být jisti, že je produkt kvalitní a plně funkční, což u kompletně nového notebooku nemusí vždy po pár měsících platit. Zároveň šetříme životní prostředí, protože použitý produkt nevyhazujeme, ale pomocí profesionální repase mu životnost naopak prodlužujeme.

Určitě si říkáte, kde je nějaký háček. Jediným nedostatkem repasované techniky jsou drobné kosmetické vady, které způsobil předchozí uživatel. Může se jednat o povrchová poškození, kosmetické nedostatky, které neovlivňují chod produktu. Repasované produkty jsou skvělou volbou pro zákazníky, kteří mají rádi kvalitu za bezkonkurenční ceny. Tyto produkty většinou pocházejí z odkupů velkých firem a poté procházejí profesionální repasí, která zajišťuje maximální kvalitu a kontrolu výrobku.

Předváděcí notebook, co to znamená?

Další skvělou variantou jsou předváděcí stroje, které plně zastoupí nové produkty. Do této skupiny se řadí hlavně nevyprodané skladové zásoby výrobce, předváděcí a krátkodobě vystavené kusy. Můžete si tak zakoupit luxusní kus ze světového trhu za výrazně výhodnější ceny. Sortiment tohoto zboží je opravdu široký, i při nízkých cenách si nakupující mohou vybrat napříč několika kategoriemi. V GIGACOMPUTERU spolupracujeme s významnými dodavateli světového měřítka, primárně se společnostmi Dell, Lenovo a HP, takže si můžete být jisti, že je o kvalitu opravdu postaráno.

Jakou dostanu záruku?

Ptáte se, jestli na repasované a předváděcí zboží budete mít u GIGACOMPUTERU klasickou záruku? Odpověď zní ANO. Dostanete záruku 24 měsíců na všechny produkty!

Když notebook, tak GIGACOMPUTER

Pokud se rozhodnete koupit repasovaný notebook, počítač, mobilní telefon nebo třeba herní konzoli, tak jedině od stabilní a seriózní společnosti. To by měl mít na paměti každý zákazník. Nemá smysl kupovat si takové zboží od soukromých inzerentů nebo neověřených firem, které jsou na trhu krátkou dobu. Nikdy totiž nevíte, jestli tady za dva roky ještě budou. Věřte, že jimi až podezřele nízká nabízená cena za to opravdu nestojí.

Lídrem na tomto trhu jsme právě my, společnost GIGACOMPUTER. Na trhu úspěšně působíme už od roku 2006. Všechny notebooky, počítače a ostatní IT techniku, kterou najdete na webu či GIGA prodejně, máme skladě. V naší hale tak najdete více než 20 000 kusů skladem. Vyvinuli jsme vlastní speciální designové krabice, které produkt perfektně ochrání a Vám díky svému vzhledu zpříjemní nákup. Všechno zboží přijímáme od významných dodavatelů a následně si ho sami testujeme, opravujeme, čistíme, kontrolujeme a balíme v naší velké hale. Chceme být maximálně přesvědčeni o tom, v jakém stavu zákazník zboží obdrží. Provozujeme rozrůstající se call centrum pro zákaznickou podporu, kde se snažíme reagovat co nejrychleji. To samé platí také o sociálních sítích. Staráme se o své zákazníky na několika prodejnách po celé České republice. Momentálně nás můžete najít na centrále v Brně, v Ostravě, v Olomouci a v Praze. Na pobočky klademe velký důraz. Zaměstnáváme vyškolené prodejce, kteří se postarají, abyste si vybrali ten správný produkt a byli se vším náležitě spokojeni. O tom svědčí i naše vysoké hodnocení na Heuréce. Zároveň se každý zákazník může na prodejnu přijít na objednaný produkt podívat a až poté se rozhodnout, zda si jej koupí, nebo ne. Na všech GIGA prodejnách máme osobní odběr zdarma. Využít můžete také na všechny dopravu zdarma na objednávky nad 4 990 Kč. Děláme maximum pro to, abyste byli se svým produktem spokojeni. Už od roku 2006.

Děláme maximum pro to, abyste byli se svým produktem spokojeni. Už od roku 2006.