Kultovní hra Heroes of Might and Magic III dostala zbrusu nové rozšíření

Fanoušci strategické hry Heroes of Might and Magic 3 mají důvod k radosti. Po více než 25 letech od vydání této kultovní tahové strategie se komunita fanoušků stále drží pohromadě a stále je mezi nimi velké množství hráčů, kteří se Heroes of Might and Magic 3 stále věnují. A není divu! Tato hra prostě nabízí nezapomenutelný a dlouhodobý herní zážitek, který je stále aktuální i pro dnešní hráče.

Město Factory

Jedním z důvodů, proč je Heroes of Might and Magic 3 stále tak oblíbená, je fakt, že komunita fanoušků stále pracuje na nových úpravách a rozšířeních, která hru ještě vylepšují a obohacují. Jedním z těchto fanouškovských projektů je DLC Horn of the Abyss, který již nějakou dobu vzniká a který přináší celou řadu novinek a změn, které hráče potěší. Jednou z největších novinek, kterou přináší opěvovaný neoficiální datadisk Horn of the Abyss, je nové město s názvem Factory.

Nové mechanismy a strategie

Toto město původně mělo být součástí původní hry již od začátku, avšak z časových důvodů se do finální verze hry nedostalo. Avšak i přes úskalí se fanoušci nevzdali a rozhodli se Factory do hry sami přidat, a to právě pomocí modifikace DLC Horn of the Abyss. A nelze než říct, že se jim to podařilo skvěle. Factory přináší nové mechanismy a strategické možnosti , které nabízejí hráčům další rozměr do hry. Ale to není vše! Připravte se také na novou kampaň, několik zajímavých scénářů a úpravy editoru map. Vývojáři se opravdu snažili o co nejsvěžejší a neokoukaný obsah, kterým by dokázali oslovit hráče a nabídnout jim nový a vzrušující herní zážitek. A dle ohlasů hráčů se jim to opravdu povedlo.

Nažhavte herní železo

Tvůrci DLC Horn of the Abyss právem označují novou aktualizaci jako největší aktualizaci v historii jejich projektu. Opravdu si dali záležet na tom, aby hráčům přinášeli stále nové a zajímavé prvky, a to nejen v grafické a zvukové podobě, ale také prostřednictvím herních mechanismů a oprav. Nové město Factory obsahující celkem osm jednotek s možností upgradu (tedy celkem šestnáct), dva nové hrdiny, kompletní příběhovou kampaň, nový artefakt, objektu vzducholoď či nový editor kampaní. Pokud jste fanouškem strategických her, neměli byste si nechat ujít modifikaci Horn of the Abyss. Jde o skvělý projekt od nadšených fanoušků, kteří si dali záležet na tom, aby hráčům nabídli ještě lepší herní zážitek. Můžete si tuto modifikaci jednoduše a zdarma stáhnout z oficiálních stránek tvůrců a vyzkoušet si nové město Factory, novou kampaň a všechny další úpravy a novinky, které modifikace přináší. Heroes of Might and Magic 3 je opravdu skvělá tahová strategie, která si získala srdce hráčů již před více než 25 lety, a stále je tolik oblíbená. A díky modu Horn of the Abyss se herní zážitek ještě prohlubuje a obohacuje. Tak nažhavte herní počítače a herní notebooky a ponořte se znovu do světa Heroes of Might and Magic 3.