Life by You bude mít další odklad

Ambiciózní titul Life by You od studia Paradox Interactive se chce stát konkurencí pro legendární hru The Sims od Electronic Arts. Plán je přilákat nespokojené hráče The Sims, kteří již delší dobu nesouhlasí s praktikami EA, které zahrnují vydávání odfláknutých a zabugovaných DLC za přemrštěné ceny.

Více času na doladění

Bohužel se ale zdá, že fanoušci budou muset počkat ještě déle, než se dočkají vydání Life by You. Společnost Paradox Interactive totiž opět odkládá vydání rozpracované verze hry. Původní termín září loňského roku byl přesunut na 5. března 2024 a nyní se plánuje přesun hry do early access až 4. června. Hra bude dostupná na platformách Steam a Epic Games Store.

Důvodem těchto odkladů je přání tvůrců zajistit, aby Life by You bylo pro hráče co nejpříjemnějším a nejzábavnějším zážitkem. Chtějí, aby hra měla pevné základy již od samotného začátku. Proto mají tvůrci nyní tři měsíce navíc na doladění výkonu, stabilitu, animací obličejů, přechodů mezi animacemi, hratelnosti a nástrojů pro modifikace. Důraz je také kladen na vylepšení režimu stavby.

V předběžném přístupu bude zhruba rok

Life by You bude ve fázi předběžného přístupu zhruba jeden rok, ale délka této fáze závisí na zpětné vazbě hráčů. Pokud se objeví potřeba dalšího času na vylepšení a doladění hry, termín se může ještě posunout. Naopak pokud bude hra přijata pozitivně a nebudou se objevovat závažné problémy, doba early access se může zkrátit.

Lepší a propracovanější The Sims?

Jedním z hlavních lákadel Life by You je reálnější grafika a rozhovory ve skutečných jazycích, které budou generovány na základě událostí v herním světě. Tímto se tvůrci snaží přinést do žánru simulace života nejmodifikovanější a nejotevřenější zážitek.

I přes odklady se vývojáři těší na vydání hry a doufají, že se hráčům zalíbí stejně jako celé komunitě. Jejich snahou je vytvořit zábavný a plynulý zážitek, který bude hráčům poskytovat spoustu možností pro kreativitu a interakci. Life by You může znamenat novou éru pro žánr simulace života a přinést osvěžení do herního světa.