Hollow Knight: Silksong si už můžete přidat do wishlistu

Nažhavte svoje herní počítače a herní notebooky. Hollow Knight: Silksong je přechvalovaným pokračováním oblíbené hry, které bylo nadšeně oznámeno před více než pěti lety. Od té doby fanoušci netrpělivě očekávají nové informace a detaily o této nadějné hře. Nedávno se objevila možnost přidat si Hollow Knight: Silksong na seznam přání v Xbox Store pro majitele konzolí Xbox Series X/S a Xbox One. Bohužel, stránka zatím nedisponuje novým trailerem, datem vydání ani jinými podrobnostmi, které by uspokojily zvědavé fanoušky. Současně je hra k přidání do wishlistu také platformách Steam, PlayStation Store a Nintendo eShop, přestože žádné aktuální informace nebyly zveřejněny.

Datum zatím neznáme

Poslední oficiální výskyt Hollow Knight: Silksong jsme měli možnost sledovat na letním Xbox Game Showcase 2022, kde bylo na chvíli oznámeno vydání hry na červen a červenec 2023. Avšak, z důvodu vývojových zpoždění bylo toto datum odloženo a nový termín vydání zatím nebyl stanoven. Tým vývojářů ze studia Team Cherry však ujišťuje fanoušky, že se stále intenzivně pracuje na dokončení hry a že nové informace budou zveřejněny, jakmile budou k dispozici.

Těšte se na nový příběh

Team Cherry, tvořící kreativní duo Ari Gibson a William Pellen, se proslavili svým původním Hollow Knight a nyní se vrhli na ambiciózní projekt Hollow Knight: Silksong. Tito vášniví vývojáři se zaměřují na vytváření komplexního herního světa plného tajemství, bojových výzev a poutavých příběhů. Jejich oddanost a kvalita práce zaručují, že pokračování bude nabitou novými možnostmi a emocemi pro fanoušky série. Hollow Knight: Silksong slibuje rozšíření původní hry s více než 150 zcela novými nepřáteli, od zvířat a lovců po vrahy a krále, kteří budou stát v cestě hráčům. Hlavní postavou je Hornet, tajemná princezna a úhlavní ochránkyně Hallownestu, která byla unesena a přenesena do cizího a tajemného království, kde vládne hedvábí a píseň. Hráči se tak vydají na dobrodružnou cestu za její svobodou a hledáním pravdy o jejím osudu. Hollow Knight: Silksong slibuje zbrusu nový herní svět, vytváření zbraní, souboje s nepřáteli, plnění questů a mnoho dalšího, co přinese novou rozměr do světa Hollow Knight.

Nové herní možnosti

Po dokončení hlavní hry budou hráči moci vyzkoušet režim Silk Soul, který nabídne ještě větší výzvu pro zkušené hráče a možnost prozkoumat své dovednosti na nové úrovni obtížnosti. Hollow Knight: Silksong je ve vývoji pro PC, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X/S, Xbox One a Nintendo Switch a bude dostupný na den vydání prostřednictvím služby Game Pass. Díky oddanosti a vizionářství týmu Team Cherry se můžeme těšit na bohatý herní zážitek a nové dobrodružství v podzemním světě Hollow Knight: Silksong. Není divu, že fanoušci po celém světě netrpělivě čekají na den, kdy se jim tento epický titul konečně dostane do rukou a budou moci prozkoumat novou krásu tohoto tajemného království plného dobrodružství a výzev. Už se taky nemůžete dočkat?