Dead Island 2 je očekávánou novinkou, ve které se budete až po lokty topit v zombies

Už v pátek, 21. 4. se všichni zájemci budou moci vypravit do zpustošeného Los Angeles, aby se pustili do boje se zombíky. Buďte mezi nimi i vy.

Nový trailer

Na vydání Dead Island 2 láká dvouminutový startovní trailer, který je k dispozici ke shlédnutí na Youtube. Ten nejprve ukazuje, jak se probudíte po letecké nehodě a kousne vás zombík. Přesto jste přežili, jste totiž imunní. Jak hra postupuje, probudíte v sobě vnitřní zombií a pustíte se do šílené, krvavé a dle vývojářů srandovní jízdy. Už od začátku je jisté, že i když půjde o velký nářez, hra nebere samu sebe vůbec vážně.

Na první pohled paráda

Na internet už uniklo prvních 30 minut z gameplaye, které jsou plné spoilerů. Z toho, co jsme však mohli vidět, už teď víme, že to bude pořádná řezačka. Ve hře budou české titulky, ale bohužel nebude podporovat cross-play. Naštěstí bude možné hrát kooperaci v rámci obou generací konzolové platformy.

Rozjedete hru na svém herním počítači?

Trochu překvapením jsou hardwarové nároky. Zase se ukazuje, že 8 GB RAM už pro nové hry prostě stačit nebude. Detailní hardwarové požadavky jsou v některých ohledech náročnější než u rok staré konkurence v podobě Dying Light 2: Stay Human od Techlandu, což je mírně překvapující, když Dying Light 2 se odehrává v rozsáhlém otevřeném světě, zatímco Dead Island 2 je uzavřeno do menších oblastí v Los Angeles.

Pokud se rozhodnete do poničeného a zamořeného Města andělů vypravit, tak v doporučených se objevuje požadavek na AMD Ryzen 5 5600X (alternativně Intel Core i9 9900), 16 GB RAM a jako GPU AMD Radeon RX 66OOXT či RTX 2070 Super. Tato konfigurace postačuje, abyste se do herního světa mohli podívat ve FullHD při 60 FPS. Bude na to váš herní počítač či herní notebook postačovat?