24" LCD Philips 242G5DJEB

24 palců 1920 x 1080 px

4 990,-Cena s DPH
4 124,- Cena bez DPH
Dostupnost
Brno / O. Ševčíka do 2 pracovních dnů
Ostrava do 2 pracovních dnů
Praha do 2 pracovních dnů
Výrobce:Philips
Kód:999827
Typ:předváděcí
Záruka:
24 měsíců
 • doprava zdarma
 • poslední kus
  Fotografie má ilustrativní charakter.

  144Hz hraní

  • 144 Hz
  • 24" (61 cm)

   

  Obnovovací frekvence 144 Hz pro ultraplynulý a nádherný obraz
  Obnovovací frekvence 144 Hz pro ultraplynulý a nádherný obraz Hrajete intenzivně a soutěživě. Požadujete displej s ultraplynulým obrazem bez prodlevy. Tento displej Philips aktualizuje obrazovku až 144krát za sekundu, ve skutečnosti 2,4x rychleji než standardní displej. Nižší snímková frekvence může způsobit, že nepřátelé jako by poskakují po obrazovce z jednoho místa na druhé a stávají se z nich obtížně zasáhnutelné cíle. Obnovovací frekvence 144 Hz vám poskytne právě ty důležité chybějící obrazy na obrazovce, které ukazují pohyb nepřátel ultraplynule, takže je můžete snadno zaměřit. Tento displej Philips s ultranízkou odezvou vstupu je váš dokonalý herní partner.

  Technologie MHL umožňuje užívat si mobilní obsah na velké obrazovce
  Technologie MHL umožňuje užívat si mobilní obsah na velké obrazovce MHL (Mobile High Definition Link neboli mobilní propojení s vysokým rozlišením) je mobilní rozhraní pro audio/video, jež slouží k přímému připojení mobilních telefonů a dalších přenosných zařízení k displejům s vysokým rozlišením. Volitelný kabel MHL umožňuje snadné připojení mobilního zařízení podporujícího technologii MHL k tomuto velkému displeji Philips MHL: poté můžete sledovat, jak vaše videa ve vysokém rozlišení ožijí s plně digitálním zvukem. Nejen že si nyní můžete vychutnat své mobilní hry, fotografie, filmy nebo jiné aplikace na velké obrazovce – můžete zároveň i nabíjet své mobilní zařízení, takže se vám nikdy nevybije baterie během rozehrané hry.

  Herní režim SmartImage je optimalizován pro hráče
  Herní režim SmartImage je optimalizován pro hráče Nový herní displej společnosti Philips je vybaven uživatelským rozhraním na obrazovce umožňujícím rychlý přístup. Je speciálně vyladěno pro hráče a nabízí celou řadu možností. Režim „FPS“ (střelba z první osoby) vylepšuje tmavá témata v hrách, takže můžete lépe zahlédnout skryté předměty v temných oblastech. Režim „Závody“ přizpůsobí displej prostřednictvím kratší doby odezvy, vysoké úrovně barev a dalších úprav obrazu. Režim „RTS“ (strategie v reálném čase) nabízí speciální režim SmartFrame pro zvýraznění konkrétní oblasti a umožňuje upravit velikost i obraz. Režimy Hráč 1 a Hráč 2 umožňují uložit osobní přizpůsobená nastavení podle různých her pro zajištění nejlepšího výkonu.

  Funkce SmartFrame zvýrazní oblast, kde můžete snadno odhalit své protivníky
  Funkce SmartFrame zvýrazní oblast, kde můžete snadno odhalit své protivníky Funkce SmartFrame umožňuje snadno odhalit protivníky pomocí zvýraznění určité oblasti na obrazovce. Díky posílení úrovně zisku RGB ve vybrané oblasti můžete věnovat větší pozornost té konkrétní části obrazovky, kde očekáváte náhlý pohyb nepřítele. Máte také možnost upravit velikost a obraz podle svých preferencí. Funkce je zvláště vhodná pro herní režimy RTS (strategie v reálném čase).

  Funkce SmartSize umožňuje hrát na obrazovkách různé velikosti
  Funkce SmartSize umožňuje hrát na obrazovkách různé velikosti Funkce SmartSize umožňuje změnit zobrazení obrazovky na tomto herním displeji Philips podle vašich preferencí. Pomocí funkce SmartSize lze snadno přepínat na různé velikosti obrazovek. Můžete simulovat a procvičovat hraní v různých velikostech na jednom displeji.

  Ovladač SmartKeypad zajišťuje rychlý přístup k vašim herním předvolbám
  Ovladač SmartKeypad zajišťuje rychlý přístup k vašim herním předvolbám SmartKeypad je speciálně navržený dálkový ovladač, který lze připojit k tomuto hernímu displeji Philips. Umožňuje rychlý a snadný přístup k herním předvolbám pomocí 2 tlačítek pro rychlý přístup. Můžete tedy uložit a aktivovat dvě přizpůsobená vlastní nastavení pro hraní nebo pro jiné účely. Doplňková tlačítka s funkcí posunu nahoru a dolů vám nyní umožní snadnou navigaci v nabídce OSD a přímé nastavení.

  1ms odezva SmartResponse pro rychlé hraní
  1ms odezva SmartResponse pro rychlé hraní SmartResponse je exkluzivní technologie nejvyšší rychlosti společnosti Philips, která po zapnutí automaticky upraví dobu odezvy podle konkrétních požadavků aplikace, například her a filmů, jež vyžadují rychlejší dobu odezvy, aby byl obraz bez trhání, časové prodlevy a stínů.

  Funkce SmartConnect s rozhraním HDMI, Display port a Dual link DVI
  Tyto displeje od společnosti Philips jsou vybaveny řadou možností připojení a dodávají se s mnoha konektory, jako je například Dual link DVI, Display Port a univerzální konektor HDMI, jež vám umožní vychutnat si nekomprimovaný obrazový a zvukový obsah s vysokým rozlišením. Možnost použití rozhraní USB 3.0 vám zajistí dostupnost super rychlých přenosů dat a současně globální možnosti připojení. Bez ohledu na používaný zdroj si můžete být jisti, že tento displej Philips představuje investici, která jen tak nezastará!

  Rozhraní USB 3.0 umožňuje rychlé přenášení dat a nabíjení chytrých telefonů
  Rozhraní USB 3.0 Super Speed zajišťuje přenosovou rychlost 5,0 Gb/s, jež je přibližně 10krát rychlejší než standard USB 2.0. Tím dochází k výraznému zkrácení doby přenosů dat, takže ušetříte čas i peníze. Vzhledem k větší šířce pásma, super rychlému přenosu, lepší správě napájení a vynikajícímu celkovému výkonu stanovuje rozhraní USB 3.0 nejnovější globální standard umožňující využívat velkokapacitní paměťová zařízení. Technologie Sync-N-Go se postará o to, abyste již nemuseli čekat na uvolnění šířky pásma. A vaše investice do zařízení s rozhraním USB 2.0 jsou chráněny, protože nové rozhraní je zpětně kompatibilní.

  Parametry a specifikace

  Displej 
  24" LCD FHD s rozlišením 1 920 x 1 080 
  Rozhraní 
  DisplayPort, HDMI, DVI, VGA, 4xUSB 3.0 
  Barva 
  černá 
  Displej
  Úhlopříčka:24 palců
  Rozlišení:1920 x 1080  px
  Dotykový:Ne
  Rozhraní
  USB 2.0: -
  USB 3.0:4
  DisplayPort:1
  HDMI:1
  DVI:1
  VGA:1
  Barva
  Barva:černá
  24" LCD Philips 242G5DJEB - Fotka 1/6
  24" LCD Philips 242G5DJEB - Fotka 2/6
  24" LCD Philips 242G5DJEB - Fotka 3/6
  24" LCD Philips 242G5DJEB - Fotka 4/6
  24" LCD Philips 242G5DJEB - Fotka 5/6
  24" LCD Philips 242G5DJEB - Fotka 6/6