27" Philips 275C5QHAW

27 palců 1920 x 1080 px

8 890,-
4 040,-Cena bez DPH
4 888,- Cena s DPH
Skladem na 1 pobočce
Brno
Výrobce:Philips
Kód:999688
Typ:předváděcí
Záruka:
24 měsíců
Fotografie má ilustrativní charakter.
Reklamace výměnou ZDARMA

 

Velice stylový Full HD monitor s minimalistickým rámečkem. Díky tomu je docíleno pocitu, že se díváte na jednu velkou obrazovku. Monitor nabízí AH-IPS panel. Tato technologie na rozdíl od TN panelů nabízí široký pozorovací úhel při vynikající reprodukci barev, nízké odezvě a příznivé spotřebě energie. Funkce SmartContrast, analyzuje zobrazovaný obraz a automaticky nastavuje barvy a řídí intenzitu podsvícení k dynamickému zvýšení kontrastu. Monitor také nabízí Bluetooth pro bezdrátové streamování hudby a hovory. Budete si tak moci snadno poslechnout svoji oblíbenou hudbu nebo monitor použijete jako hands-free. Dále jej doplňují dva vysoce výkonné reproduktory.

LED technologie
Jedná se polovodičová zařízení, která se rychle rozsvítí na plný a rovnoměrný čas. Tím rapidně snižuje dobu na přípravu provoz. Dále umožňují lepší ovládání stmívání LCD podsvícení.

Mobile High-Definition
Technologie MHL (Mobile High-Definition) dokáže zrcadlit obsah Vašich mobilních zařízení na tento monitor. Tudíž si budeme moci užít hraní her, práci s aplikacemi nebo sledování filmů s plně digitálním zvukem.

Funkce SmartImage Lite
Technologie od společnosti Philips, která zhodnotí obsah zobrazovaný na monitoru a základně nastavení dynamicky zlepšuje sytost barev, zvyšuje kontrast a ostrost obrazů pro dokonalé zobrazení.

Flicker free
Technologie Flicker Free zajišťuje pohodové sledování obrazu bez blikání a to díky regulaci jasu.

Maximální konektivita
HDMI zajišťuje přenos digitálního zvuku a obrazu bez ztráty kvality nebo zpoždění. Díky tomu můžete snadno připojit několik dalších různorodých zařízení k Vašemu monitoru. To je perfektní pro profesionály, stejně jako většinu náročných domácích uživatelů.

Energy Star
Monitory Philips jsou certifikovány pro specifikace Energy Star 5.0 a splňují nebo překračují standard. Energy Star 5.0 například vyžaduje, aby byl v režimu spánku příkon výrobku nižší než 1 Watt, přičemž monitory Philips spotřebovávají méně než 0,5 Wattu.

Vlastnosti:

  • Úhlopříčka displeje: 27“
  • Rozlišení:1920 x 1080
  • Odezva: 5 ms
  • Frekvence: 60 Hz
  • Kontrast: 20 000 000
  • Jas: 250 cd/m2
  • Spotřeba: 24 W

Parametry a specifikace

Displej 
27" LCD FHD s rozlišením 1 920 x 1 080 
Rozhraní 
2xHDMI, VGA 
Barva 
bílá 
Displej
Úhlopříčka:27 palců
Rozlišení:1920 x 1080  px
Dotykový:Ne
Rozhraní
DisplayPort: -
HDMI:2
DVI: -
VGA:1
Barva
Barva:bílá
TOPlist