27" LCD Philips 275C5QHAW

27 palců 1920 x 1080 px

Omlouváme se,
ale Vámi vybraný produkt
je momentálně vyprodaný.
Výrobce:Philips
Kód:999688
Typ:předváděcí
Jakost:A
Záruka:
24 měsíců
VYPRODÁNO
   Fotografie má ilustrativní charakter.

   Monitor IPS a reproduktor Bluetooth v jednom hudba i hovory na pracovišti

   • Řada C
   • 68,6 cm (27")
   • Full HD (1 920 x 1 080)

    

   Displej AH-IPS poskytuje výjimečný obraz se širokými úhly sledování
   Displeje AH-IPS využívají pokročilou technologii, která přináší zvláště široké úhly sledování 178/178 stupňů: displej lze tedy sledovat téměř z libovolného úhlu. Na rozdíl od standardních panelů TN poskytují displeje AH-IPS pozoruhodně ostrý obraz se živoucími barvami, takže jsou ideální nejen pro fotografie, filmy a procházení internetu, ale lze je využít i pro profesionální aplikace, které za všech okolností vyžadují přesné barvy a konzistentní jas.

   Rozlišení Full HD pro křišťálově ostrý obraz
   Obrazovka Full HD nabízí širokoúhlé rozlišení 1920 x 1080p, které představuje nejvyšší rozlišení pro nejlepší kvalitu obrazu. Je plně připravena pro budoucí vylepšení, jelikož podporuje signály s rozlišením 1080p ze všech zdrojů, včetně nejnovějších, např. Blu-ray a pokročilé HD herní konzole. Zpracování signálu je podstatně vylepšeno, aby podporovalo vyšší kvalitu signálu a rozlišení. Poskytuje skvělý obraz s funkcí Progressive Scan bez blikání a s vynikajícím jasem a barvami.

   Menší únava očí díky technologii Flicker-free
   Kvůli způsobu ovládání jasu na obrazovkách s podsvícením LED čelí někteří uživatelé blikání na obrazovce, které způsobuje únavu očí. Technologie Flicker-free společnosti Philips využívá nové řešení regulace jasu, snižuje blikání a sledování je pak komfortnější.

   Technologie Bluetooth pro bezdrátové streamování hudby a hovory
   Zažijte svobodu bezdrátového světa technologie Bluetooth. Můžete rychle spárovat své mobilní zařízení s reproduktorem Bluetooth na monitoru a snadno přehrávat oblíbenou hudbu nebo dokonce využít tento hlasitý reproduktor pro hovory hands-free.

   Streamování hudby a videa během nabíjení pomocí MHL
   MHL (Mobile High Definition Link neboli mobilní propojení s vysokým rozlišením) je mobilní rozhraní pro audio/video, jež slouží k přímému připojení mobilních telefonů a dalších přenosných zařízení k displejům s vysokým rozlišením. Volitelný kabel MHL umožňuje snadné připojení mobilního zařízení podporujícího technologii MHL k tomuto velkému displeji Philips MHL: poté můžete sledovat, jak vaše videa ve vysokém rozlišení ožijí s plně digitálním zvukem. Nejen že si nyní můžete vychutnat své mobilní hry, fotografie, filmy nebo jiné aplikace na velké obrazovce – můžete zároveň i nabíjet své mobilní zařízení, takže se vám nikdy nevybije baterie během rozehrané hry.

   Sklo od kraje ke kraji pro nepřerušovaný vzhled
   Nové displeje Philips využívají nejnovější technologii panelů a jsou navrženy s důrazem na minimalismus, takže tloušťka vnějšího rámečku je přibližně 2,5 mm. Ve spojení s černým matricovým pruhem o šířce asi 3,5 mm zabudovaným v panelu je celková šířka rámečku výrazně snížena, což zajišťuje minimální rušení a maximální velikost pro sledování. Toto provedení je zvláště vhodné pro použití více displejů nebo dlaždicové uspořádání například při hraní, grafickém designu a v profesionálních aplikacích: mimořádně úzký rámeček vám zprostředkuje pocit jako při použití jednoho velkého displeje.

   Předvolby SmartImage pro snadnou optimalizaci nastavení obrazu
   SmartImage je exkluzivní špičková technologie společnosti Philips, která analyzuje obsah zobrazovaný na obrazovce a poskytuje optimalizovaný výkon zobrazení. Uživatelsky příjemné rozhraní umožňuje nastavit různé režimy, např. Kancelář, Fotografie, Filmy, Hry, Ekonomický atd., tak aby odpovídaly používané aplikaci. Na základě výběru technologie SmartImage dynamicky optimalizuje kontrast, sytost barev a ostrost obrázků a videí a výsledkem je dokonalý výkon zobrazení. Ekonomický režim nabízí značné úspory energie. Vše v reálném čase a stisknutím jediného tlačítka!

   SmartContrast pro detaily s bohatou černou barvou
   SmartContrast je technologie Philips, která analyzuje zobrazovaný obsah, automaticky nastavuje barvy a řídí intenzitu podsvícení k dynamickému zvýšení kontrastu pro nejlepší digitální fotografie a video nebo hraní her, když jsou zobrazovány tmavé tóny. Pokud zvolíte režim Economy, bude nastaven kontrast a jemně doladěno podsvícení pro přesné zobrazení každodenních kancelářských aplikací a pro snížení spotřeby.

   Výkonné 7W reproduktory osvobodí přehrávaný obsah
   Dva vysoce kvalitní stereofonní reproduktory zabudované do přístroje. V závislosti na modelu a provedení můžou být viditelně umístěny zepředu, neviditelně zespodu, shora nebo zezadu.

   Technologie SRS WOW HD™ pro pohlcující zvuk plný napětí
   Malé reproduktory na většině monitorů často nabízejí spíše bzukot než zvuk. Monitory Philips jsou speciálně vyladěny pomocí technologie SRS WOW HD™ a promění vaše zvukové zážitky v pohlcující, vzrušující záležitost. Vsadíme se, že udivené „WOW“ bude vaší reakcí na technologii SRS, jakmile ji vyzkoušíte.

   Technologie Incredible Surround pro virtuální 5.1kanálový zvuk jako v kině
   Technologie Incredible Surround Sound vytváří vícekanálový prostorový zvuk, který vás obklopí: postarají se o to stereofonní reproduktory, které vás nebudou obtěžovat změtí kabelů a nenechají se omezit velikostí místnosti. Získáte působivý virtuální zvuk 5.1 pro pohlcující filmové zážitky a potěšení z hudby.

   Displej AH-IPS poskytuje výjimečný obraz se širokými úhly sledováníDisplej AH-IPS poskytuje výjimečný obraz se širokými úhly sledování Displeje AH-IPS využívají pokročilou technologii, která přináší zvláště široké úhly sledování 178/178 stupňů: displej lze tedy sledovat téměř z libovolného úhlu. Na rozdíl od standardních panelů TN poskytují displeje AH-IPS pozoruhodně ostrý obraz se živoucími barvami, takže jsou ideální nejen pro fotografie, filmy a procházení internetu, ale lze je využít i pro profesionální aplikace, které za všech okolností vyžadují přesné barvy a konzistentní jas.

   Parametry a specifikace

   Displej 
   27" LCD FHD s rozlišením 1 920 x 1 080 
   Rozhraní 
   2xHDMI, VGA 
   Barva 
   bílá 
   Displej
   Úhlopříčka:27 palců
   Rozlišení:1920 x 1080  px
   Dotykový:Ne
   Rozhraní
   USB 2.0: -
   USB 3.0: -
   DisplayPort: -
   HDMI:2
   DVI: -
   VGA:1
   Barva
   Barva:bílá
   27" LCD Philips 275C5QHAW - Fotka 1/6
   27" LCD Philips 275C5QHAW - Fotka 2/6
   27" LCD Philips 275C5QHAW - Fotka 3/6
   27" LCD Philips 275C5QHAW - Fotka 4/6
   27" LCD Philips 275C5QHAW - Fotka 5/6
   27" LCD Philips 275C5QHAW - Fotka 6/6