Samsung Chromebook 550C

Intel Core i5 2467M 1.6 GHz, 4096 MB, 16 GB SSD, Bez mechaniky, Intel HD Graphics 3000, 12.1 palců 1280 x 800 px, Chrome OS

7 998,-
3 305,-Cena bez DPH
3 999,- Cena s DPH
Skladem na 4 pobočkách
Více poboček
Brno | Znojmo | Ostrava | Zlín
Výrobce:Samsung
Kód:983391
Typ:repasované
Záruka:
12 měsíců
-50%
Reklamace výměnou ZDARMA
Fotografie má ilustrativní charakter.


(Vždy) Nový počítač
Chromebooky jsou rychlé k použití, a neztrácí čas. Mají vestavěné zabezpečení, takže jste chráněni proti virům a malware. Přicházejí s aplikacemi pro všechny vaše každodenní potřeby, a aby vaše soubory byly bezpečně zálohované v Cloudu. S automatickými aktualizacemi zdarma bude váš Chromebook stále lepší a lepší.

Automatické aktualizace
Chromebooky automaticky aktualizují všechno sami: všechny aplikace budou v nejnovější verzi, a také dostanete nejnovější verzi operačního systému, aniž bys o tom věděli.

Žádná modrá obrazovka
Chromebooky jsou postaveny na technologii pro cestování, takže neuvidíte žádné modré obrazovky a pády systému. Stejně tak se můžete rozloučit s instalací oprav a záplat.

Vestavěné antivirová ochrana
Není potřeba instalovat anti-virus software, jelikož Chromebooky jsou navrženy tak, aby se bránili před malwarem a viry přímo.

Připraven k použití během sekundy
Dostaňte se k věcem, které potřebujete, snadno a rychle. Chromebooky se spustí během několika sekund, a můžete tak používat nejnovější webové technologie pro načtení webové stránky se skvělou rychlostí. Přístup ke všem vašim oblíbeným aplikacím máte okamžitě na jedno kliknutí. Na rozdíl od tradičních počítačů, Chromebook zůstane vždy stejně rychlý jako v den, kdy jste jej poprvé koupili.

Rychlý start - Nejrychlejší bootování - Chromebook se spustí za pouhých 7 sekund.
Rychlé probuzení – probuďte jej ze spánku během 1 sekundy. Není nutné stisknout tlačítko napájení - jednoduše otevřte víko a jste připraveni!

Vyšší produktivita
Nyní můžete dělat více věcí najednou s lehkostí a získat ještě více z pracovního výkonu. Výkonné procesory Intel Sandy Bridge s minimálně 2 GB RAM zajistí, že můžete současně otevřít dvakrát tolik oken prohlížeče jako na Chromeboocích postavené procesorech Intel Atom.

Pro vaše data je připraven disk typu SSD se 16GB. Pevný State Drive (SSD) poskytuje podstatně rychlejší start a kratší čas pro přístup k datům ve srovnání s klasickým pevným diskem.

Dělejte každodenní věci. Dělejte úžasné věci.
Chromebooky jsou vybaveny vestavěnými aplikacemi pro úpravy fotografií, vytváření dokumentů a prezentací a video chat, takže můžete každodenní úkony provádět hned po vybalení z krabice.

Spolupráce na dokumentech
Vytvářejte dokumenty, tabulky, prezentace a kresby s aplikacemi, jako jsou Dokumenty Google, Zoho a SlideRocket. S aplikacemi produktivity, můžete na dokumentech spolupracovat v reálném čase s ostatními uživateli, přistupovat ke svým dokumentům z libovolného počítače, a mít vaše soubory automaticky zálohovány.

Tisíce aplikací
Prohlédněte si tisíce aplikací v internetovém obchodě Chrome. Offline aplikace jako Gmail vás udrží produktivní, i když nejste připojeni k internetu.

Synchronizujte
Soubory, záložky a aplikace, které změníte v Chromebooku okamžitě aktualizujete i v ostatních zařízeních s prohlížečem Chrome.

Plnohodnotná klávesnice navržena pro Chrome
Klávesnice je optimalizován pro Chrome se speciálním vyhledávací klávesou. Klávesnice má pohodlné klávesy a rozložení plné velikosti. Nemáte tak křeče v prstech, takže se můžete více soustředit na práci.

Nadrozměrný, více-dotykový ClickPad
Můžete se těšit z lepší kontroly použitím velkého více-dotekového ClickPadu. Snímačem se skleněným povrchem poskytuje stylový a pohodlný způsob, jak používat Chromebook.

Vezměte si jej všude sebou
S dlouhou výdrží baterie, vážící jen něco málo přes 1.37kg a tenkým méně než 21.1mm, je Samsung Chromebook Series 5 550C ideálním zařízením, ať jste kdekoli.

 

Produkt spadá do B kategorie - může obsahovat drobné kosmetické vady nebo částečná funkční omezení. Pro více informací můžete kontaktovat svého prodejce zařízení.

Parametry a specifikace

Procesor 
Intel Core i5 2467M 1.6 GHz Sandy Bridge 
Operační paměť 
4096 MB DDR3 
Pevný disk 
16 GB SSD 
Optická mechanika 
Grafická karta 
Intel HD Graphics 3000 
Displej 
12.1" LCD WXGA s rozlišením 1 280 x 800 - matný 
Operační systém 
Chrome OS 
Rozhraní 
2xUSB 2.0, DisplayPort, LAN 
Výbava 
Webkamera, WiFi, čtečka karet 
Barva 
šedá 
Procesor
Výrobce:Intel
Modelová řada:Core i5
Typ:2467M
Frekvence:1.6 GHz
Počet jader:2
Operační paměť
Celková kapacita:4 096 MB
Typ:DDR3
Pevný disk
Kapacita HDD: -
Kapacita SSD:16 GB
Celková kapacita:16 GB
Typ:SSD
Optická mechanika
Typ:Bez mechaniky
Grafická karta
Výrobce:Intel
Modelová řada:HD Graphics
Typ:3000
Vlastní paměť: -
Druh:sdílená
Displej
Úhlopříčka:12.1 palců
Rozlišení:1280 x 800  px
Povrch:matný
Dotykový:Ne
Operační systém
Výrobce:Google
Název:Chrome OS
Rozhraní
USB 2.0:2
USB 3.0: -
DisplayPort:1
HDMI: -
DVI: -
VGA: -
COM: -
RJ45:1
Výbava
Čtečka otisků prstů:Ne
Čtečka paměťových karet:Ano
3G modem:Ne
Numerická klávesnice:Ne
Webkamera:Ano
Wifi:Ano
Barva
Barva:šedá
Samsung Chromebook 550C - Fotka 1/6
Samsung Chromebook 550C - Fotka 2/6
Samsung Chromebook 550C - Fotka 3/6
Samsung Chromebook 550C - Fotka 4/6
Samsung Chromebook 550C - Fotka 5/6
Samsung Chromebook 550C - Fotka 6/6