ASUS TAICHI 31-CX018H

Intel Core i7 3537U 2.0 GHz, 4096 MB, 256 GB SSD, Bez mechaniky, Intel HD Graphics 4000, 13.3 palců 1920 x 1080 px, Windows 7 Home Premium

12 388,-Cena bez DPH
14 990,- Cena s DPH
Dostupné na 1 pobočce
Výrobce:ASUS
Kód:969442
Typ:předváděcí
Záruka:
24 měsíců
Reklamace výměnou ZDARMA
Fotografie má ilustrativní charakter.13,3” konvertibilní Ultrabook™ s dvojicí Full HD obrazovek

  • Windows 10
  • Vysoký výkon díky procesorům 3. generace Intel® Core™ i
  • První zařízení se dvěma displeji na světě, které je kombinací notebooku a tabletu
  • Mezi režimem notebooku a tabletu lze přepínat jedním pohybem prstu
  • Neuvěřitelně lehký, tenký a skvěle přenosný

Jedno zařízení TAICHI, dva displeje – Neomezená flexibilita
ASUS TAICHI™ je úžasnou kombinací notebooku a tabletu zaručující mobilní flexibilitu, jaká nemá obdoby. V otevřeném stavu je TAICHI výkonným notebookem s křišťálově čistým Full HD displejem, procesorem Intel® Core™ a podsvícenou klávesnicí. Jakmile jej zavřete, promění se TAICHI v lehký a štíhlý tablet s multidotykovým Full HD displejem podporujícím intuitivní dotykové ovládání systému Windows 10.

ČTYŘI REŽIMY PRO BEZPROBLÉMOVOU INTERAKCI A SDÍLENÍ
1. Režim notebooku

Jediným plynulým pohybem otevřete víko displeje a ze zařízení TAICHI se stane plně vybavený notebook. 13.3" displej s rozlišením Full HD je vybaven technologií IPS, která je zárukou věrného obrazu se širokými pozorovacími úhly. Díky podsvícené klávesnici s čidlem okolního osvětlení a velkému multidotykovému touchpadu je notebook vhodný i pro práci.

2. Režim tabletu
Pokud zavřete víko displeje zařízení TAICHI, okamžitě se promění v tablet s 13.3" Full HD displejem. Desetibodová kapacitní multidotyková obrazovka umožňuje ovládání tabletu prsty. Díky technologii IPS je obraz vždy jasný a čistý. Zásluhou vestavěných pohybových senzorů je zařízení TAICHI™ ideální volbou také pro mobilní hraní. S dvoupásmovým Wi-Fi připojením a technologií Bluetooth 4.0 se budete moci připojit k nejmodernějším bezdrátovým zařízením.

3. Zrcadlený režim
TAICHI je víc než jen obyčejný tablet nebo notebook – zrcadlený režim nabízí jedinečný způsob sdílení informací. Zrcadlený režim totiž zobrazuje tentýž obraz na obou displejích najednou, takže je ideální pro promítání prezentací – od teď už nebudete potřebovat rozměrný projektor či nepraktický externí monitor – nebo sledování videa, protože bude jedno, kde bude kdo sedět. Technologie IPS nabízí široké 178° pozorovací úhly, takže na displej bude perfektně vidět odkudkoli.

4. Režim dvou obrazovek
V režimu dvou obrazovek se z jednoho zařízení TAICHI stávají dva počítače! Každý z displejů lze použít samostatně ve spojení s různými aplikacemi: jeden lze ovládat klávesnicí a multidotykovým touchpadem a druhý multidotykovou obrazovkou a nástrojem stylus. Režim dvou obrazovek je ideální rovněž pro prezentace, protože s dodanou aplikací Screen Share může přednášející využít jeden displej pro poznámky, zatímco publikum sleduje výsledné snímky na druhém.

Snadné sdílení
Jedinečný systém dvou displejů nabízí úžasné nové možnosti práce a sdílení informací. Zařízení TAICHI lze bez problémů přepínat mezi plně vybaveným notebookem a multidotykovým tabletem, ale jeho dva displeje lze použít i zároveň či nezávisle na sobě, což dále zvyšuje už tak fantastickou flexibilitu. Můžete promítat tutéž prezentaci nebo film na obou displejích, takže je bude moci pohodlně sledovat větší množství lidí. Také je možné na každém displeji používat jinou aplikaci – zařízení TAICHI tak budou moci bez problémů využívat dva lidé současně.

Dvojice HD displejů
Díky dvěma Full HD displejům podporujícím rozlišení 1080p budou na zařízení TAICHI vypadat aplikace, hry i filmy naprosto fantasticky. Technologie IPS je zárukou vynikajícího obrazu s přesným podáním barev a vysokým kontrastem, zatímco zásluhou širokých 178° pozorovacích úhlů bude obraz na každém displeji křišťálově čistý, ať už se na něj budete dívat odkudkoli. Se zařízením TAICHI lze navíc pořizovat i nádherné snímky, protože v režimu notebooku i tabletu můžete využít špičkový HD fotoaparát.

Kvalita zvuku jako v kině
Zařízení TAICHI je vybaveno zvukovou technologií ASUS SonicMaster vyvinutou renomovanou společností Bang & Olufsen ICEpower®. Technologie SonicMaster posouvá kvalitu zvuku na zcela novou úroveň. Výsledkem je širší frekvenční rozsah, čistší vokály a bohaté basy. S výkonnými mikrofony s funkcí určování pozice zdroje zvuku a tlumení ruchu v pozadí se můžete spolehnout na to, že vaše konverzace bude vždy naprosto srozumitelná.

Výhody směrového mikrofonu:

  • Tlumení ruchů
  • Potlačení akustické ozvěny
  • Funkce „beamforming“

Intuitivní ovládání
Zařízení TAICHI je navrženo pro dotykové ovládání. V režimu tabletu desetibodový kapacitní multidotykový displej nabízí rychlou a citlivou odezvu na ovládání prsty, zatímco v režimu notebooku se o intuitivní ovládání aplikací stará touchpad s technologií Smart Gesture. Když dojde na kreativitu, podporuje zařízení TAICHI rovněž použití volitelného nástroje stylus. Ten slouží k ještě přesnějšímu ovládání a k zapisování poznámek.

Ohromující design i fantastický výkon
Zařízení TAICHI se pyšní nádhernou černou povrchovou úpravou, nízkou hmotností pouze 1,25 kg a elegantním tělem, které se postupně zeštíhluje až na neuvěřitelné 3 mm. Zařízení TAICHI vyniká nejen překrásným designem, ale také skvělým výkonem – na výběr jsou procesory Intel® Core™ i5 nebo i7, které jsou zárukou vysokého výkonu, efektivního multitaskingu i plynulého přehrávání multimédií. O bleskurychlé přenosy dat mezi zařízením a externím úložištěm se stará rozhraní USB 3.0, které podporuje také rychlejší nabíjení mobilních zařízení. Zařízení TAICHI je vybaveno dvoupásmovým připojením Wi-Fi a podporuje rychlé 5GHz sítě.

 

Parametry a specifikace

Procesor 
Intel Core i7 3537U 2.0 GHz Ivy Bridge 
Operační paměť 
4096 MB DDR3 
Pevný disk 
256 GB SSD 
Optická mechanika 
Grafická karta 
Intel HD Graphics 4000 
Displej 
13.3" LCD FHD s rozlišením 1 920 x 1 080 - matný - dotykový 
Operační systém 
Windows 7 Home Premium 
Rozhraní 
2xUSB 3.0 
Výbava 
Webkamera, WiFi, čtečka karet 
Konvertibilita 
Překlopitelný 
Barva 
šedá 
Procesor
Výrobce:Intel
Modelová řada:Core i7
Typ:3537U
Frekvence:2 GHz
Počet jader:2
Operační paměť
Celková kapacita:4 096 MB
Typ:DDR3
Pevný disk
Kapacita HDD: -
Kapacita SSD:256 GB
Celková kapacita:256 GB
Typ:SSD
Optická mechanika
Typ:Bez mechaniky
Grafická karta
Výrobce:Intel
Modelová řada:HD Graphics
Typ:4000
Vlastní paměť: -
Druh:sdílená
Displej
Úhlopříčka:13.3 palců
Rozlišení:1920 x 1080  px
Povrch:matný
Dotykový:Ano
Operační systém
Výrobce:Microsoft
Název:Windows 7 Home Premium
Rozhraní
USB 2.0: -
USB 3.0:2
DisplayPort: -
HDMI: -
DVI: -
VGA: -
COM: -
RJ45: -
Výbava
Čtečka otisků prstů:Ne
Čtečka paměťových karet:Ano
3G modem:Ne
Numerická klávesnice:Ne
Webkamera:Ano
Wifi:Ano
Konvertibilita
Konvertibilita:Překlopitelný
Barva
Barva:šedá
ASUS TAICHI 31-CX018H - Fotka 1/12
ASUS TAICHI 31-CX018H - Fotka 2/12
ASUS TAICHI 31-CX018H - Fotka 3/12
ASUS TAICHI 31-CX018H - Fotka 4/12
ASUS TAICHI 31-CX018H - Fotka 5/12
ASUS TAICHI 31-CX018H - Fotka 6/12
ASUS TAICHI 31-CX018H - Fotka 7/12
ASUS TAICHI 31-CX018H - Fotka 8/12
ASUS TAICHI 31-CX018H - Fotka 9/12
ASUS TAICHI 31-CX018H - Fotka 10/12
ASUS TAICHI 31-CX018H - Fotka 11/12
ASUS TAICHI 31-CX018H - Fotka 12/12