Panasonic Lumix DMC-TZ55 Black

Kompaktní fotoparát Panasonic s FullHD záznamem a WiFi modulem pro správu a sdílení vašich momentů přímo z terénu.

5 885,-
3 718,-Cena bez DPH
4 499,- Cena s DPH
Skladem na 1 pobočce
Brno
Výrobce:Panasonic
Kód:969136
Typ:předváděcí
Záruka:
24 měsíců
Fotografie má ilustrativní charakter.
Reklamace výměnou ZDARMA

Specialní doprodejová akce výrobce. Předváděcí modely se slevou až 70%.

Balení obsahuje: produkt, baterii a napájecí adaptér (kabel).
Balení neobsahuje: zbytek příslušenství uváděné výrobcem.

Ultrakompaktní a ultravýkonný fotoaparát s 20x přiblížením, výk

lopným displejem a nahráváním videa v rozlišení Full-HD. Pořizujte autoportréty pořízené funkcí Self Shot a podělte se o ně prostřednictvím bezdrátového připojení Wi-Fi. Fotografování na cestách s 20násobným zoomem a výklopným displejem. Panasonic LUMIX DMC-TZ55 je ultrakompaktní fotoaparát s 20násobným přiblížením, výklopným displejem a nahráváním videa v rozlišení Full-HD. Přivezte si z dovolené nenahraditelné autoportréty pořízené funkcí Self Shot a podělte se o ně prostřednictvím bezdrátového připojení Wi-Fi®.

 

Širokoúhlý objektiv 24 mm s 20x přiblížením
Výkonný objektiv s 20násobným optickým zoomem ve štíhlém těle přiblíží fotografovaný objekt na dosah ruky a umožní vám fotografovat rozhodující sportovní okamžiky i přirozené záběry lidí a zvířat.

Snadné spojení přes Wi-Fi s vaším smartphonem
Fotoaparát můžete snadno připojit ke svému smartphonu nebo tabletu tím, že na jeho displeji zobrazíte QR kód, který naskenujete pomocí aplikace „Panasonic Image App“ ve smartphonu nebo tabletu. Nastavení je neskutečně jednoduché a stačí k němu několik sekund.

Díky bezdrátovému spojení Wi-Fi se smartphonem nebo tabletem můžete využívat celou řadu funkcí, například vzdálené fotografování, okamžitý přenos a vkládání zeměpisných souřadnic.

Pro použití této funkce doporučujeme aktualizovat aplikaci „Panasonic Image App“ na nejnovější verzi.

Záznam videa v rozlišení Full-HD do formátu MP4
Fotoaparát může nahrávat video ve formátu MP4 v rozlišení až 1920 x 1080 (Full-HD). Alternativně můžete pro záznam videa zvolit formát MP4 se snímkovou frekvencí 30p (v oblastech NTSC) / 25p (v oblastech PAL), který je kompatibilnější s počítačovými přehrávači. Díky samostatnému tlačítku můžete začít nahrávat ihned po fotografování, bez zdlouhavého nastavování.

16megapixelový snímač MOS s vysokou citlivostí
Použitý 16megapixelový snímač MOS se vyznačuje vysokou rychlostí výstupu a vysokou citlivostí, což umožňuje použití mnoha pokročilých funkcí. Vynikající odstup signál/šum snímače MOS a systém potlačení šumu v obrazovém procesoru přinášejí výjimečnou čistotu fotografií a videí i při vyšších citlivostech.

Stabilizace POWER O.I.S. (Optický stabilizátor obrazu)
Funkce POWER O.I.S. (Optical Image Stabilizer) využívá přesného snímání polohy a zrychlení k minimalizaci rozmazání i při dlouhých ohniskových vzdálenostech a aktivní režim navíc zklidňuje roztřesená videa při natáčení z ruky.

Sériové fotografování 10 snímků/s
Vysokorychlostní obrazový procesor umožňuje při sériovém snímání uložit až 10 snímků za sekundu s použitím mechanické závěrky. K dispozici je také sériové snímání s bleskem.

Jedinečné fotografie a videa díky efektovým filtrům
Díky řadě efektových filtrů můžete v kreativním režimu dodat fotografiím a videím umělecký a originální výraz. Funkce Kreativní panorama umožňuje vytvořit působivý svislý nebo vodorovný panoramatický snímek jediným pohybem fotoaparátu.

K dipozici jsou filtry:
Expresivně, Retro, Zlaté časy, High Key, Low Key, Sépie, Dynamicky černobíle, Působivé umění, Vysoká dynamika, Křížové vyvolání, Efekt hračky, Efekt miniatury, Měkké zaostření, Hvězdný filtr a vodová barva.

Dálkové fotografování / dálkové zobrazení
Aplikace „Panasonic Image App“ poskytuje možnost vzdáleného fotografování, což znamená, že získáváte další možnosti ovládání a další displej. Stačí fotoaparát vhodně umístit a již u něj nemusíte stát. Obraz z fotoaparátu se zobrazí na displeji smartphonu nebo tabletu, ze kterého lze také ovládat zoom, ostření, spoušť a několik dalších možností, jako je kompenzace expozice.

Snadné sdílení
Prostřednictvím aplikace „Panasonic Image App“ v chytrém telefonu nebo tabletu můžete okamžitě odeslat a sdílet své fotografie na sociálních sítích.

K dispozici je také funkce fotografické koláže, která umožňuje spojit několik snímků a sdílet je jako jeden obrázek.

Přidávání zeměpisných souřadnic
Do snímků můžete uložit zeměpisné souřadnice získané systémem GPS smartphonu nebo tabletu a sdílet je na sociálních sítích.

Bezdrátový přenos snímků
Funkce okamžitého přenosu umožňuje automaticky přenášet snímky z fotoaparátu do určených elektronických zařízení ihned po uvolnění spouště. V režimu přehrávání se stačí dotknout obrázku zobrazeného na displeji, aby se ihned přenesl do smartphonu nebo tabletu.

Automatický přenos - Snímky jsou přenášeny z fotoaparátu do počítače nebo jiného kompatibilního zařízení prostřednictvím bezdrátového přístupového bodu během nabíjení baterie.

Zvýšená kapacita baterie
Na jedno nabití baterie s kapacitou 1250 mAh lze pořídit přibližně 350 snímků.

Inteligentní režim iA
V režimu iA (inteligentní automatika) veškerou práci odvede fotoaparát a vám dá volnost při výběru kompozice a správného okamžiku. Stačí zamířit a stisknout spoušť. Detekční a opravné funkce se postarají o krásné snímky a videa* s maximální jednoduchostí. * Dostupné funkce režimu iA se liší pro fotografie a pro videa.

Parametry a specifikace

Vnitřní paměť 
70 MB
Rozhraní 
USB, MikroHDMI 
Výbava 
Mikrofon, WiFi 
Barva 
černá 
Typ foťáku 
Kompakt 
Typ karty 
SD/SDHC/SDXC 
Optický zoom 
20.00 ×
Rozlišení videa 
FHD s rozlišením 1920 x 1080 px
Rozlišení fotek 
16 Mpx
Vnitřní paměť
Vnitřní paměť:70 MB
Rozhraní
USB:1
HDMI: -
MikroUSB: -
MiniHDMI: -
MicroHDMI:1
MiniUSB: -
Výbava
GPS:Ne
Mikrofon:Ano
Wifi:Ano
Barva
Barva:černá
Typ foťáku
Typ foťáku:Kompakt
Typ karty
SD:Ano
SDHC:Ano
SDXC:Ano
micro SD:Ne
micro SDHC:Ne
micro SDXC:Ne
Compact Flash:Ne
Memory Stick:Ne
Memory Stick Micro:Ne
Optický zoom
Optický zoom:20 ×
Rozlišení videa
Rozlišení videa:1920 x 1080  px
Rozlišení fotek
Rozlišení fotek:16 Mpx
TOPlist