Panasonic Lumix DMC-TZ25 Black

Kompaktní fotoaparát Panasonic s FullHD záznamem a 16x zoomem

4 998,-
2 892,-Cena bez DPH
3 499,- Cena s DPH
Skladem na 2 pobočkách
Opava | Brno
Výrobce:Panasonic
Kód:969133
Typ:předváděcí
Záruka:
24 měsíců
Fotografie má ilustrativní charakter.
Reklamace výměnou ZDARMA

Specialní doprodejová akce výrobce. Předváděcí modely se slevou až 70%.

Balení obsahuje: produkt, baterii a napájecí adaptér (kabel).
Balení neobsahuje: zbytek příslušenství uváděné výrobcem.


Výkonný objektiv LEICA DC s 16x optickým zoomem v kompaktním těle a záznam videa ve Full HD
Model DMC-TZ25 je vybaven 24 mm ultra širokoúhlým objektivem LEICA DC s 16x optickým zoomem (přepočet na kinofilm: 24–384 mm), vybaveným technologií povrchové nano vrstvy, která minimalizuje zdvojení obrazu a odlesky. 16x optický zoom při použití funkce inteligentního zoomu zvyšuje svůj výkon na ekvivalent 32x zoomu. Jedná se o funkci rozšířeného zvětšení pomocí digitálního zoomu s minimálním zhoršením kvality snímku díky technologii inteligentního rozlišení.

12,1megapixelový MOS snímač se může pochlubit velmi rychlým přenosem signálu a vysokou citlivostí při záznamu snímků, což umožňuje využívat řadu pokročilých funkcí. Díky tomu může fotoaparát zaznamenat 10 snímků za sekundu v plném rozlišení a video v rozlišení Full HD. Vynikající poměr signál/šum MOS snímače a inteligentní potlačení šumu v řídicím systému Venus dovoluje získat mimořádně čisté fotografie a videa pořizovaná při libovolné citlivosti od nízké po vysokou. Model DMC-TZ25 se může také pochlubit automatickým ostřením Light Speed s rychlostí přibližně 0,1 sekundy, které pomáhá využít i těch nejprchavějších fotografických příležitostí.

Model DMC-TZ25 dokáže nahrávat videa v rozlišení Full HD 1920 x 1080 ve formátu AVCHD/MP4. Formát AVCHD vyniká kompatibilitou s AV zařízeními, jako jsou HD televizory nebo přehrávače Blu-ray Disc™. Formát MP4 je vhodnější pro přehrávání na počítačích. Samostatné tlačítko dovoluje okamžitě spustit záznam videa bez nutnosti něco nastavovat. Při nahrávání videa jsou k dispozici 16x optický zoom a režim iA (inteligentní automatický režim). Videa jsou zaznamenávána s vysoce kvalitním zvukovým systémem Dolby® Digital Creator.

Technologie POWER O.I.S. (optický stabilizátor obrazu) se může pochlubit dvojnásobným výkonem ve srovnání s technologií MEGA O.I.S. Obzvláště účinný je při vibracích s nízkou frekvencí, které fyzicky vznikají při zmáčknutí spouště, nebo při natáčení v noci s dlouhým časem závěrky. Jasné snímky bez rozmazání získáte i při focení z ruky s dlouhým časem závěrky. Aktivní režim účinně potlačuje rozmazání při natáčení videa zejména v širokém úhlu záběru při chůzi nebo hraní s dětmi.

Funkce Creative Control (Kreativní ovládání) obsahuje 10 filtrů: Expressive (Expresivní), Retro, High Key (Vysoký klíč), Low Key (Nízký klíč), Sepia (Sépiový), High Dynamic (Vysoce dynamický), Dynamic Monochrome (Dynamický černobílý), Toy Effect (Efekt levného fotoaparátu), Soft Focus (Mírné rozostření), Miniature Effect (Efekt miniatury). Video nahrané s filtrem Miniature Effect (Efekt miniatury) se přehrává 10x vyšší rychlostí, aby působilo komicky. S režimem Creative Retouch (Kreativní retušování) můžete přidat různé efekty použitím některého ze 6 filtrů v režimu přehrávání. Režim panoramatické fotografie umožňuje pořizovat horizontální/vertikální panoramatické snímky. Režim 3D fotografií umožňuje vytvářet ve fotoaparátu 3D snímky.

 

Parametry a specifikace

Vnitřní paměť 
70 MB
Rozhraní 
USB, MiniHDMI 
Výbava 
Mikrofon 
Barva 
černá 
Typ foťáku 
Kompakt 
Typ karty 
SD/SDHC/SDXC 
Optický zoom 
16.00 ×
Rozlišení videa 
FHD s rozlišením 1920 x 1080 px
Rozlišení fotek 
12.1 Mpx
Vnitřní paměť
Vnitřní paměť:70 MB
Rozhraní
USB:1
HDMI: -
MikroUSB: -
MiniHDMI:1
MicroHDMI: -
MiniUSB: -
Výbava
GPS:Ne
Mikrofon:Ano
Barva
Barva:černá
Typ foťáku
Typ foťáku:Kompakt
Typ karty
SD:Ano
SDHC:Ano
SDXC:Ano
micro SD:Ne
micro SDHC:Ne
micro SDXC:Ne
Compact Flash:Ne
Memory Stick:Ne
Memory Stick Micro:Ne
Optický zoom
Optický zoom:16 ×
Rozlišení videa
Rozlišení videa:1920 x 1080  px
Rozlišení fotek
Rozlišení fotek:12.1 Mpx
TOPlist