Panasonic Lumix DMC-SZ1 Black

Praktický kompaktní fotoaparát s HD záznamem.

2 885,-
1 554,-Cena bez DPH
1 880,- Cena s DPH
Skladem na 1 pobočce
Ostrava
Výrobce:Panasonic
Kód:969124
Typ:předváděcí
Záruka:
24 měsíců
Fotografie má ilustrativní charakter.
Reklamace výměnou ZDARMA

Specialní doprodejová akce výrobce. Předváděcí modely se slevou až 70%.

Balení obsahuje: produkt, baterii a napájecí adaptér (kabel).
Balení neobsahuje: zbytek příslušenství uváděné výrobcem.


Výkonný objektiv LEICA DC s desetinásobným optickým zoomem ve štíhlém, kompaktním provedení.
Model DMC-SZ1 je vybavený objektivem LEICA DC s desetinásobným optickým zoomem od 25mm ultra širokého úhlu záběru, který je přiměřený jeho štíhlému, kompaktnímu tělu (přepočet na kinofilm: 25-250mm). Nový systém objektivu má celkově nízkou stavbu, která odpovídá štíhlému tělu přístroje, přestože poskytuje široké rozpětí zoomu od ultra širokého po telefoto. Desetinásobný optický zoom zvyšuje svůj výkon na ekvivalent 20x při použití funkce inteligentního zoomu. Jedná se o funkci rozšířeného zvětšení pomocí digitálního zoomu s minimálním zhoršením kvality snímku díky technologii inteligentního rozlišení.

S modelem DMC-SZ1 existují dvě možnosti, jak zachytit prchavý okamžik – vysoce kvalitní fotografie 16,1 megapixelu a HD videa. Při pořizování statických snímků pomůže automatika Sonic Speed AF zachytit i ty nejprchavější příležitosti. Při záznamu videa DMC-SZ1 nahrává v HD rozlišení (1280 x 720) ve formátu MP4. Formát MP4 je vhodnější pro přehrávání na počítačích. Samostatné tlačítko dovoluje okamžitě spustit záznam videa bez nutnosti něco nastavovat. Optický zoom 10x je k dispozici i při záznamu videa.

Funkce MEGA O.I.S. (optický stabilizátor obrazu) zabraňuje rozmazání způsobenému chvěním rukou. I nepatrné zachvění ruky bude přesně detekováno prostřednictvím vzorkovací frekvence 4000 kmitů za vteřinu a kompenzováno, takže snímky budou čisté a ostré. Řídicí systéme Venus ovládá pohyby čoček, které zabraňují rozmazání a tím ještě více zpřesňuje efekt detekce a korekce stabilizátoru MEGA O.I.S. Uplatňuje se při pořizování snímků se zoomem a makro snímků, které jsou zvlášť citlivé na chvění ruky a dovolí vám fotografovat i v místnostech s tlumeným osvětlením, aniž by snímky ztratily příslušnou náladu.

Model DMC-SZ1 používá CCD snímač 16,1 megapixelu s vysokým rozlišením. 16,1 megapixelový CCD snímač doplněný o řídicí systém Venus umožňuje pořízení nádherných fotografií a videosekvencí ve vysokém rozlišení s kvalitním zpracováním obrazového signálu.

Režim Miniature Effect, při němž se rozostří okolí objektu, zatímco se zdůrazní sytost a kontrast, vytvoří obrázek připomínající diorama. Video nahrané v tomto režimu se přehrává 10x vyšší rychlostí, aby působilo komicky. Panoramatická fotografie ve scénickém režimu umožňuje vytvořit horizontální nebo vertikální panorama překrytím několika následně exponovaných snímků. Funkce automatické retuše upravuje jas a kontrast, aby fotografie dostala odlišný výraz prostým stisknutím tlačítka.

Parametry a specifikace

Vnitřní paměť 
70 MB
Rozhraní 
USB 
Výbava 
Mikrofon 
Barva 
černá 
Typ foťáku 
Kompakt 
Typ karty 
SD/SDHC/SDXC 
Optický zoom 
10.00 ×
Rozlišení videa 
HD s rozlišením 1280 x 720 px
Rozlišení fotek 
16.1 Mpx
Vnitřní paměť
Vnitřní paměť:70 MB
Rozhraní
USB:1
HDMI: -
MikroUSB: -
MiniHDMI: -
MicroHDMI: -
MiniUSB: -
Výbava
GPS:Ne
Mikrofon:Ano
Barva
Barva:černá
Typ foťáku
Typ foťáku:Kompakt
Typ karty
SD:Ano
SDHC:Ano
SDXC:Ano
micro SD:Ne
micro SDHC:Ne
micro SDXC:Ne
Compact Flash:Ne
Memory Stick:Ne
Memory Stick Micro:Ne
Optický zoom
Optický zoom:10 ×
Rozlišení videa
Rozlišení videa:1280 x 720  px
Rozlišení fotek
Rozlišení fotek:16.1 Mpx
TOPlist