RoadEyes RecMini FullHD

Malá záznamová kamera do auto jako černá skříňka - záznam ve Full HD kvalitě.

2 996,-
1 554,-Cena bez DPH
1 880,- Cena s DPH
Skladem na 1 pobočce
Praha
Výrobce:RoadEyes
Kód:969043
Typ:předváděcí
Záruka:
24 měsíců
Fotografie má ilustrativní charakter.
Reklamace výměnou ZDARMA

Specialní doprodejová akce výrobce. Předváděcí modely se slevou až 70%.

Balení obsahuje: produkt, baterii a napájecí adaptér (kabel).
Balení neobsahuje: zbytek příslušenství uváděné výrobcem.

 

Objevte recMini Full HD - černou skříňku do vašeho auta.
Tento automatický a autonomní záznamový systém na palubě je základním nástrojem pro vaši bezpečnost na silnici a nezávislého svědka v případě nehody.

Je vybaven širokoúhlým FullHD objektivem, gyroskopický senzor určuje původ nárazu, vestavěný 2,5'' displej pak využijte pro přezkoumání svých záběry. Obal kamery je odolný vůči extrémním teplotám. Nic recMini Full HD neunikne během vaší cesty.

Záznam videa a zvuku je uložen na předem formátované paměťové karty: systém zaznamenává svou cestu ve smyčce a bezpečně uloží data v případě neočekávané. Později můžete analyzovat data a zobrazit vaše videa pomocí dodaného softwaru RoadEyes.Auto-REC
recMini Full HD automaticky a kontinuálně zaznamenává všechny vaše cesty. Stačí nastartovat své vozidlo a zahájit svou cestu s recMini! Nahrávky jsou ukládány ve smyčce na SD karty. Jakmile je karta plná, staré nahrané cesty jsou automaticky nahrazeny aktuálním záznamem. Nebudou tak ztraceny informace týkající se vašich posledních cest. Záznamy se ukládají 30 sekund před a po nárazu do zabezpečeného souboru.

Odolné provedení
Celá kamera je vyrobena za použití vysoce kvalitních komponentů a nepřetržitě funguje i v nejnáročnějších teplotních podmínkách. Při umístění na čelní sklo v blízkosti vnitřního zpětného zrcátka, recMini Full HD dokáže odolat extrémním teplotám v rozmezí od -10° C do + 70° C.

Gyroskopický senzor
«G senzor nárazu» záznamená všechny pohyby Vašeho vozidla: náhlé zrychlení, nouzové brzdění a těžké pohyby během smyku. Tyto prvky budou poskytovat údaje o případné nehodě a mohou být použity k analýze události, která nastala. recMini Full HD je tak kompletní černou skříňkou, ukládá videa a pohybové údaje o Vašem vozidle.

Širokoúhlá Full HD kamera
recMini 1080p kamera se 105° širokoúhlým objektivem nabízí široký a jasný přehled o silnici. Kamerový snímač je velmi citlivý a přizpůsobuje se podmínkám a viditelnosti na silnici. Jinými slovy se senzor přizpůsobí nízké a vysoké světelnosti podmínek, jakož i náhlé změny světla (napříkad při ukončení tunelu).

Vestavěný displej
recMini Full HD nabízí důmyslný displej integrovaný přímo do přístroje s velikostí 2,5''. To vám umožní prohlížet vaše nahrávky z vašich cest a prozkoumat řetězce událostí, které se právě staly bezprostředně po nehodě. recMini Full HD vám ušetří drahocenný čas a umožní vám snadno nahlásit nehodu.

Parametry a specifikace

Vnitřní paměť 
-
Rozhraní 
1xMiniUSB 
Barva 
černá 
Typ karty 
MicroSD/MicroSDHC/MicroSDXC 
Optický zoom 
-
Rozlišení videa 
FHD s rozlišením 1 920 x 1 080 px
Rozlišení fotek 
5 Mpx
Vnitřní paměť
Vnitřní paměť: -
Rozhraní
USB: -
HDMI: -
MikroUSB: -
MiniHDMI: -
MicroHDMI: -
MiniUSB:1
Barva
Barva:černá
Typ karty
SD:Ne
SDHC:Ne
SDXC:Ne
micro SD:Ano
micro SDHC:Ano
micro SDXC:Ano
Compact Flash:Ne
Memory Stick:Ne
Memory Stick Micro:Ne
Optický zoom
Optický zoom: -
Rozlišení videa
Rozlišení videa:1920 x 1080  px
Rozlišení fotek
Rozlišení fotek:5 Mpx
TOPlist