Sony DSC-HX90V Black

HX90 – kompaktní fotoaparát s 30x optickým zoomem a modulem WiFi

10 455,-
5 686,-Cena bez DPH
6 880,- Cena s DPH
Skladem na 1 pobočce
Opava
Výrobce:Sony
Kód:968980
Typ:předváděcí
Záruka:
24 měsíců
Fotografie má ilustrativní charakter.
Reklamace výměnou ZDARMA

Specialní doprodejová akce výrobce. Předváděcí modely se slevou až 70%.

Balení obsahuje: produkt, baterii a napájecí adaptér (kabel).
Balení neobsahuje: zbytek příslušenství uváděné výrobcem.

 

Miřte výše – zlepšete svůj výhled
Lepší pohled na vše, na co míříte, vám přináší nejmenší digitální fotoaparát na světě2 s objektivem s 30x optickým zoomem vyvinutým společností Sony společně s legendární značkou Zeiss®, zřetelným výsuvným hledáčkem OLED Tru-Finder™ a dalšímu funkcemi rozšiřujícími plnohodnotné možnosti snímání. Nový model Sony HX90 je hvězdný v každém ohledu.

Prvky komplexní kvality obrazu
Spolupráce snímače obrazu CMOS s vyšší výkonností, obrazového procesoru rychlého jako blesk a legendárního objektivu přináší nejnovější optický a technologický pokrok v neuvěřitelně kompaktní formě.

 • Jděte dál, blíž a do větší šířky
  Objektiv ZEISS® Vario-Sonnar® T s 30x optickým zoomem je dalším pokračovatelem v tradici vysoce přesné optiky pro pořizování zřetelných, ostrých, nezkreslených snímků v rozsahu 24–720mm.
 • Uznávaná optika ZEISS®
  Legendární kvalita značky ZEISS® přináší oslnivou ostrost, bohatý kontrast a minimální zkreslení.
 • Snímač CMOS Exmor®
  Snímač CMOS Exmor R® s technologií „převráceného“ snímače a 18,2 efektivního megapixelu zachycuje více světla pro více detailů na každém snímku.
 • Obrazový procesor BIONZ X™
  Nyní přináší realističtější detaily a barvy na snímcích s menším množstvím šumu a difrakce.

Ovládání s jistotou
Kteroukoli funkci můžete začít okamžitě používat. Všechny aspekty obsluhy a ovládání jsou intuitivní, takže zamilovat se do tohoto fotoaparátu pro vás bude opravdu snadné.

 • Pevnější úchop vám dává lepší kontrolu
  Vylepšete provoz: přiřaďte manuální ostření, krokový zoom nebo jinou funkci ovládacímu kroužku. Odolný grip vám navíc pohodlně padne do ruky a zajistí tak optimální stabilitu.
 • Nastavujte podle svých představ
  Sedm tlačítek/kláves s možností přizpůsobení zahrnuje tlačítko pro funkce, kterému lze přiřadit až 12 často používaných funkcí, a šest tlačítek/kláves, kterým lze přiřadit po jedné funkci.
 • Spatřete scénu zřetelně a snadno
  Monitor LCD nabízí flexibilitu naklánění až o 180 stupňů pro snazší a pohodlnější výběr záběru, zejména při fotografování v nízké poloze.

 

Získejte ten nejlepší pohled

 • Hledáček OLED Tru-Finder™
  Tento vysoce kontrastní zasouvatelný hledáček OLED Tru-Finder™ je mnohem jasnější než běžné elektronické hledáčky a je dokonalý díky své všestranné přenosnosti, bezpečnosti a praktičnosti.

Mimořádně rychlé a přesné inteligentní automatické ostření
Zdokonalený algoritmus detekce prostorových obrazů zajišťuje optimální a přesné řízení pohonu objektivu, aby se ještě více urychlilo automatické ostření, díky čemuž snadno zachytíte více pomíjivých okamžiků.

Zapojte ten správný styl snímání
Získejte více možností výběru pro to správné zachycení vašeho filmu podle situace a toho, jak jej chcete předvést. Ať už chcete rychle sdílet akční záznam nebo film uložit ve vyšším rozlišení pro pozdější pečlivé úpravy, můžete snímat ve svém vlastním stylu, který se hodí k danému účelu. Jednoduše proveďte nastavení formátu, režimu, expozice a dalších možností a začněte snímat tak, jak sami chcete.

 • Užijte si filmy v univerzálních formátech
  Vyberte si pro zaznamenávání ve vysokém rozlišení formát XAVC S nebo AVCHD. Můžete dokonce událost zároveň zachytit v komprimovaném formátu mp4 vhodném pro web pro snadné sdílení.
 • Zbavte se rozmazání
  Inteligentní aktivní režim s pětiosou stabilizací obrazu a pokročilou technologií analýzy snímků vyrovnává chvění fotoaparátu během záznamu videa a minimalizuje tak rozmazání, které je jinak často důsledkem snímání z ruky.
 • Buďte kreativní
  Vyberte si z režimů P/A/S/M (Programovatelná AE / Priorita clony / Priorita rychlosti závěrky / Ruční) a získejte tak kontrolu nad expozicí a rozmazáním pozadí ve filmech i na fotografiích.

Možnosti za hranicí konvenčnosti
Ukažte světu, o kolik dál ještě dokážete zajít, dokonce i po pořízení snímku. Retušujte fotografie, bezdrátově sdílejte pořízené záznamy, sledujte svou cestu na mapě a užijte si více neotřelé zábavy, než jste se svým fotoaparátem zažili kdykoli předtím.

Sdílejte bez starostí – získejte možnost dálkového ovládání
Připojení ke smartphonu se systémy iOS a Android™ prostřednictvím Wi-Fi® za účelem dálkového ovládání fotoaparátu a sdílení fotografií/videozáznamů je snadné. Kromě podpory technologie Wi-Fi®, zajišťující připojení ke smartphonům, nabízí technologie NFC (Near Field Communication) „připojení jedním dotykem“ ke smartphonům a tabletům se systémem Android™. Pokud se chtějí uživatelé připojit, stačí se pouze dotknout zařízení navzájem. Není nutné žádné složité nastavení.

Parametry a specifikace

Vnitřní paměť 
-
Rozhraní 
USB, MikroHDMI 
Výbava 
Mikrofon, WiFi 
Barva 
černá 
Typ foťáku 
Kompakt 
Typ karty 
microSD/microSDHC/microSDXC 
Optický zoom 
30.00 ×
Rozlišení videa 
FHD s rozlišením 1920 x 1080 px
Rozlišení fotek 
18.2 Mpx
Vnitřní paměť
Vnitřní paměť: -
Rozhraní
USB:1
HDMI: -
MikroUSB: -
MiniHDMI: -
MicroHDMI:1
MiniUSB: -
Výbava
GPS:Ne
Mikrofon:Ano
Wifi:Ano
Barva
Barva:černá
Typ foťáku
Typ foťáku:Kompakt
Typ karty
SD:Ne
SDHC:Ne
SDXC:Ne
micro SD:Ano
micro SDHC:Ano
micro SDXC:Ano
Compact Flash:Ne
Memory Stick:Ne
Memory Stick Micro:Ne
Optický zoom
Optický zoom:30 ×
Rozlišení videa
Rozlišení videa:1920 x 1080  px
Rozlišení fotek
Rozlišení fotek:18.2 Mpx
TOPlist