Samsung Smart Camera WB201F White

Chytrý kompaktní fotoaparát v elegantním bílém provedení s vestavěným modulem WiFi.

4 995,-
2 380,-Cena bez DPH
2 880,- Cena s DPH
Skladem na 1 pobočce
Opava
Výrobce:SAMSUNG
Kód:968961
Typ:předváděcí
Záruka:
24 měsíců
Fotografie má ilustrativní charakter.
Reklamace výměnou ZDARMA

Specialní doprodejová akce výrobce. Předváděcí modely se slevou až 70%.

Balení obsahuje: produkt, baterii a napájecí adaptér (kabel).
Balení neobsahuje: zbytek příslušenství uváděné výrobcem.


Fotoaparát Samsung SMART CAMERA WB201F, elegantně navržený inteligentní fotoaparát, který zjednodušuje sdílení fotografií pomocí zdokonaleného připojení Wi-Fi a hybridního dotykového uživatelského rozhraní. Díky 18násobnému zoomu a širokoúhlému objektivu s ohniskovou vzdáleností 24 mm umožňuje také pořizovat vysoce kvalitní záběry zblízka, momentky a panorámata

Sdílení fotografií je nyní automatické, pohodlné a jednoduché. Díky zdokonalenému připojení Wi-Fi fotoaparát Samsung SMART CAMERA WB201F, který je ovlivněný klasickými fotoaparáty, přenáší snímky do vašeho inteligentního telefonu a současně také vaší rodině a přátelům. Hybridní dotykové uživatelské rozhraní usnadňuje sdílení a širokoúhlý objektiv s 18násobným zoomem a ohniskovou vzdáleností 24 mm a funkce Nejlepší tvář vám pomohou vytvářet úchvatné fotografie, o které stojí za to se podělit.

 

Připojení Wi-Fi s tlačítkem přímého připojení
Poznejte výhody bezdrátového připojení Wi-Fi fotoaparátu SMART CAMERA a jeho skutečně inteligentní funkce. Vyhrazené tlačítko přímého připojení vám pomůže rychle se připojovat k sítím Wi-Fi, zatímco funkce AutoShare, sdílení v sociálních sítích, cloud, e-mail, AllShare Play a automatické zálohování do počítače vám umožní sdílet vaše vzpomínky s přáteli a rodinou po celém světě. Pomocí dalších funkcí, jako je oznamování aktualizací softwaru, aplikace Samsung SMART CAMERA, funkce MobileLink a vzdálený hledáček, se snadno připojíte ke svému inteligentnímu telefonu nebo tabletu.

Hybridní dotykové uživatelské rozhraní 3" hVGA
Představujeme uživatelské rozhraní s dvojnásobným množstvím výhod. Hybridní dotykové uživatelské rozhraní nabízí dvě možnosti: Pomocí pětisměrného tlačítka se můžete intuitivně pohybovat v nabídce prostřednictvím rychlého přesouvání kurzoru nahoru, dolů, doleva a doprava a vybírat položky na obrazovce 3" hVGA. Chcete-li zadat text, jako například e-mailovou adresu při sdílení fotografií, stačí zadat znaky na dotykové obrazovce, podobně jako na inteligentním telefonu. Používání ovládacích prvků a sdílení fotografií již nemůže být jednodušší.

24 mm, 18násobný zoom, snímač CCD s rozlišením 14 megapixelů
Pořizujte čisté a ostře vykreslené snímky bez ohledu na to, kde se nacházíte a jaká je denní hodina. S 18násobným optickým zoomem můžete vytvářet ohromující detailní záběry z velké dálky, zatímco s 24mm širokoúhlým objektivem zachytíte úchvatná panorámata včetně tak širokých, že je neobsáhnete pouhým okem. A pokud světelné podmínky nejsou zcela optimální, citlivý snímač CCD s rozlišením 14 megapixelů zajistí vysoce kvalitní obraz s nízkým šumem.

Stylový a klasický design
Nenápadně krásný fotoaparát SMART CAMERA přetváří klasický profesionální fotoaparát a přináší ho do digitální éry. Design štíhlého těla zvýrazňuje moderní vlastnosti fotoaparátu prostřednictvím náznaků nadčasové elegance. Dokonce i nenápadné tlačítko přímého připojení zachovává elegantní vzhled. Působivý širokoúhlý objektiv pomáhá přimět fotografované osoby k úsměvu, zatímco vyklápěcí blesk je překvapí a potěší.

Inteligentní režim
Přestaňte žárlit na profesionály s jejich velkými fotoaparáty a začněte pořizovat skvělé záběry. Pouhým rychlým klepnutím na tlačítko Smart Mode na displeji zobrazíte nabídku různých speciálních režimů. Zachyťte dokonalé světelné stopy na rušné noční křižovatce plné červených koncových světel aut nebo nasnímejte rychle se pohybující scénu pomocí funkce Znehybnění akce. Pomocí funkce Bohaté odstíny vytvářejte mimořádně surrealistické snímky s výraznými barvami, kterými vyjádříte svou kreativní stránku. Stačí jen vybrat požadovaný režim a můžete začít vytvářet dokonalé záběry.

Nejlepší tvář
Nestihli jste ten pravý okamžik? S funkcí Nejlepší tvář se vám to již nestane. Pomocí této funkce se můžete vrátit v čase po pořízení snímku a nahradit tváře obrazem z dokonalého okamžiku. Můžete otevřít oči, vyměnit úsměv nebo najít dokonalý výraz. Díky kombinaci bleskurychlého dávkového snímání a rozpoznávání tváří stačí jen klepnout na tvář, která se dívá nesprávným směrem, a dalším klepnutím ji nahradit výrazem, který byl pořízený několik okamžiků před daným snímkem. Je to skutečně magické.

Plně manuální režim (A / S / M)
Plně manuální režim (A / S / M) vám poskytuje naprostou kreativní kontrolu. Pomocí nastavení priority clony a závěrky můžete experimentovat s rychlostí závěrky a hloubkou ostrosti, například při fotografování rychle se pohybujících objektů v nedostatečných světelných podmínkách. Pomocí fotoaparátů Samsung pořídíte přesně takové fotografie, jaké chcete.

Fotografie v pohybu
Pomocí funkce fotografie v pohybu můžete znehybnit dění kolem pohybujícího se subjektu a vytvořit tak zábavnou scénu. Zachyťte tančící přítelkyni – a všechny kolem ní nechte stát jako sochy. Stačí jednoduše pořídit záběr a potom na displeji vybrat oblast, ve které se má zachovat pohyb. Všechno okolo se zastaví – není to hračka?

Parametry a specifikace

Vnitřní paměť 
9 MB
Rozhraní 
USB 
Výbava 
Mikrofon, WiFi 
Barva 
bílá 
Typ foťáku 
Kompakt 
Typ karty 
SD/SDHC/SDXC 
Optický zoom 
18.00 ×
Rozlišení videa 
HD s rozlišením 1280 x 720 px
Rozlišení fotek 
14.2 Mpx
Vnitřní paměť
Vnitřní paměť:9 MB
Rozhraní
USB:1
HDMI: -
MikroUSB: -
MiniHDMI: -
MicroHDMI: -
MiniUSB: -
Výbava
GPS:Ne
Mikrofon:Ano
Wifi:Ano
Barva
Barva:bílá
Typ foťáku
Typ foťáku:Kompakt
Typ karty
SD:Ano
SDHC:Ano
SDXC:Ano
micro SD:Ne
micro SDHC:Ne
micro SDXC:Ne
Compact Flash:Ne
Memory Stick:Ne
Memory Stick Micro:Ne
Optický zoom
Optický zoom:18 ×
Rozlišení videa
Rozlišení videa:1280 x 720  px
Rozlišení fotek
Rozlišení fotek:14.2 Mpx
TOPlist