Samsung Flash Disk USB 3.0 OTG 64GB

Stylový flash disk ve stříbrné barvě. Při kapacitě 64GB a rozhrání USB 3.0 tvoří ideální kombinaci pro jakoukoliv příležitost.

560,-
512,-Cena bez DPH
619,- Cena s DPH
Skladem na 2 pobočkách
Znojmo | Zlín
Výrobce:Samsung
Kód:967463
Typ:nové zboží
Záruka:
24 měsíců
Fotografie má ilustrativní charakter.
Reklamace výměnou ZDARMA

Vlastnosti:
Kapacita flash paměti: 64 GB

Rychlost zápisu (MB/s): 45
Rychlost čtení (MB/s): 130
Rozhraní: USB 3.0
Typ připojení: USB / microUSB
Barva: stříbrná

Jednotka flash USB 3.0 společnosti Samsung se vyznačuje uhlazeným tvarem a kvalitním, vysoce odolným kovovým designem. Díky standardnímu a mikro USB připojení jde o všestrannou jednotku, která vyhoví všem vašim potřebám. A díky spolehlivosti značky Samsung víte, že vaše data jsou v bezpečí.

Jedna tenká jednotka, dva způsoby využití.
Moderní jednotka DUO nabízí flexibilitu toho nejlepšího z obou světů, což z ní činí ideální volbu pro použití se smartphonem, tabletem a PC. Nyní můžete ukládat i přenášet své soubory stylově.

Spolehlivost značky Samsung chrání vaše data.
Tato USB flash jednotka tvoří nejnovější přírůstek do rodiny paměťových produktů společnosti Samsung. Nabízí technologii NAND flash, odolnost stupně 5. Jde přesně o tu kvalitu, kterou očekáváte od společnosti Samsung, spolehlivé značky v oblasti paměťových zařízení.

Jednotka flash pro budoucnost.
Společnost Samsung zůstává na špičce v oboru a uvádí na trh novou generaci flash jednotek SuperSpeed USB 3.0, které nabízejí rychlý přenos dat a zálohování a zpětnou kompatibilitu s rozhraním USB 2.0.

Parametry a specifikace

Pevný disk 
64 
Rozhraní 
USB 3.0 
Barva 
Stříbrná 
Pevný disk
Kapacita:64 GB
Rozhraní
USB 2.0: -
USB 3.0:1
Barva
Barva:Stříbrná