Nikon Coolpix S6800 Black

Důležité okamžiky jsou jako stvořené pro sdílení a fotoaparát COOLPIX S6800 s 16 miliony pixelů jejich sdílení usnadňuje pomocí vestavěného připojení Wi-Fi

4 451,-
2 471,-Cena bez DPH
2 990,- Cena s DPH
Skladem na 1 pobočce
Brno
Výrobce:Nikon
Kód:967094
Typ:předváděcí
Záruka:
24 měsíců
Fotografie má ilustrativní charakter.
Reklamace výměnou ZDARMA

Specialní doprodejová akce výrobce. Předváděcí modely se slevou až 70%.

Balení obsahuje: produkt, baterii a napájecí adaptér (kabel).
Balení neobsahuje: zbytek příslušenství uváděné výrobcem.


Získejte štíhlý fotoaparát s elegantním stylem a možností sdílení – COOLPIX S6800.
Důležité okamžiky jsou jako stvořené pro sdílení a fotoaparát COOLPIX S6800 s 16 miliony pixelů jejich sdílení usnadňuje pomocí vestavěného připojení Wi-Fi, které přenáší snímky ihned po jejich pořízení do chytrého zařízení¹. Štíhlé tělo tohoto krásně provedeného fotoaparátu skrývá výkonný objektiv s 12násobným optickým zoomem a až 24násobným zoomem s využitím funkce Dynamic Fine Zoom², takže se přiblížíte ke každé akci.

Velký obrazový snímač zachycující všechny detaily umožňuje snadno získat výjimečné snímky a samostatné tlačítko záznamu videosekvence umožňuje zaznamenávat Full HD videosekvence. Jednoduché ovládání znamená, že jste v libovolném okamžiku připraveni zachytit život v pohybu, a s pomocí pokročilých funkcí vylepšení vzhledu se vaše vynikající portréty stanou perfektními.

 

Vestavěné připojení Wi-Fi
S vestavěným připojením Wi-Fi přenášejícím snímky přímo do chytrého zařízení lze snadno a rychle sdílet snímky s rodinou a přáteli na sociálních médiích.

Obrazový snímač CMOS s technologií přímého osvětlení fotodiod a 16 miliony pixelů
Vysoce účinný obrazový snímač produkuje brilantní snímky s vysokou úrovní detailů i za nízké hladiny osvětlení – perfektní pro zvětšování a tisk až ve velikosti plakátů.

Objektiv NIKKOR s 12× optickým zoomem
Objektiv nabízí velký rozsah zoomu začínající širokoúhlou ohniskovou vzdáleností (25–300 mm) pro fotografování blízkých objektů a skupinových snímků a s funkcí Dynamic Fine Zoom poskytuje až 24násobný rozsah zoomu pro zachycení veškerých akcí.

Hybridní redukce vibrací (VR)
Optická redukce vibrací potlačuje účinky chvění fotoaparátu pro získání stabilnějších snímků a pracuje v tandemu s elektronickou redukcí vibrací stabilizující obraz při filmování.

Videosekvence Full HD
Díky možnosti přepnout stisknutím tlačítka na záznam Full HD videosekvencí (1080p/60i), během kterého lze používat zoomu fotoaparátu, nikdy nezmeškáte žádný zábavný okamžik.

7,5cm/3“ monitor LCD s 461 000 pixely
Velký a jasný monitor umožňuje snadnou tvorbu kompozice snímků a díky technologii Nikon Clear Color Display zaručuje dobře čitelný obraz na jasném slunečním světle i za nízké hladiny osvětlení.

Elegantní štíhlý design: Styl a hmota se spojují v krásné štíhlé tělo fotoaparátu, které se snadno drží, je vybavené vynikajícími funkcemi a dodává se v množství módních barevných provedení.

Automatický režim HDR: Fotoaparát umožňuje snadno pořizovat snímky s působivými tonálními detaily v libovolné situaci zkombinováním dvou snímků s různou expozicí a vytvořením jediného snímku s širokým dynamickým rozsahem a bohatou barevnou gradací.

Jednoduché panoráma 360 °/180 °: Nalezli jste působivý výhled, který si chcete uchovat? Pro získání výjimečných, dynamických panoramatických snímků stačí jen svisle nebo vodorovně panorámovat fotoaparátem.

Dálkové ovládání a automatický přenos: Vestavěné připojení Wi-Fi umožňuje používat chytré zařízení1 jako dálkové ovládání fotoaparátu a extrémně snadno pořizovat autoportréty. Automatický přenos umožňuje rovněž ukládat snímky do chytrého zařízení pro snadné sdílení.

Rychlé sériové snímání: Díky možnosti pořídit až 7 snímků v sérii rychlou frekvencí 8,4 obr./s zachytíte vše bez ohledu na fotografovanou akci – a dosáhnete vynikajících výsledků.

Inteligentní portrét: Fotoaparát ví, jak zajistit, aby každá osoba vypadala na snímku co nejlépe: Samospoušť detekující úsměv automaticky pořídí snímek v okamžiku, kdy se vybraný objekt usměje, Kontrola mrknutí varuje v případě, kdy detekuje mrknutí fotografované osoby v okamžiku expozice snímku, a Redukce efektu červených očí koriguje chybné zbarvení očí v důsledku použití blesku.

Pokročilé funkce vylepšení vzhledu: Pomocí 12 různých efektů budou vaše portréty vypadat lépe než kdy dříve: k dispozici jsou efekty změkčení pleti či vybělení zubů, rovněž můžete přidat řasenku, rtěnku nebo oční stíny.

Menu retušování: Buďte tvořiví a využijte 32 filtrových efektů za pomoci funkce Rychlé efekty v režimu přehrávání. Vyzkoušejte efekt Selektivní barva, který přidá barvu monochromatickému snímku, nebo efekt Filtr typu hvězda, který dodá bodovým zdrojům světla hvězdicové reflexy.

18 motivových programů: Odstraňte záhady z nastavování fotoaparátu za pomoci motivových programů optimalizujících automaticky nastavení přístroje pro oblíbené fotografické styly a efekty. Vynikajících výsledků lze dosáhnout pouhým výběrem motivového programu odpovídajícího nejlépe aktuálním snímacím podmínkám.

Zaostřování s vyhledáním hlavního objektu: Rychlé a přesné automatické zaostřování fotoaparátu rozpozná a zaostří fotografovaný objekt a zajistí vysokou brilanci a ostrost snímků – můžete se tak soustředit na získání perfektní kompozice snímků.

Rychlé nabíjení prostřednictvím USB: Díky rychlému nabíjení prostřednictvím rozhraní USB vašeho notebooku nebo počítače budete mít plně nabitou baterii vždy, když ji budete nejvíce potřebovat.

EXPEED C2: Rychlý a výkonný systém zpracování obrazu Nikon, který zaručuje rychlý provoz, vysokou citlivost ISO a výjimečnou kvalitu obrazu.

Parametry a specifikace

Vnitřní paměť 
20 MB
Rozhraní 
USB, MikroHDMI 
Výbava 
Mikrofon, WiFi 
Barva 
černá 
Typ foťáku 
Kompakt 
Typ karty 
SD/SDHC/SDXC 
Optický zoom 
12.00 ×
Rozlišení videa 
FHD s rozlišením 1920 x 1080 px
Rozlišení fotek 
16 Mpx
Vnitřní paměť
Vnitřní paměť:20 MB
Rozhraní
USB:1
HDMI: -
MikroUSB: -
MiniHDMI: -
MicroHDMI:1
MiniUSB: -
Výbava
GPS:Ne
Mikrofon:Ano
Wifi:Ano
Barva
Barva:černá
Typ foťáku
Typ foťáku:Kompakt
Typ karty
SD:Ano
SDHC:Ano
SDXC:Ano
micro SD:Ne
micro SDHC:Ne
micro SDXC:Ne
Compact Flash:Ne
Memory Stick:Ne
Memory Stick Micro:Ne
Optický zoom
Optický zoom:12 ×
Rozlišení videa
Rozlišení videa:1920 x 1080  px
Rozlišení fotek
Rozlišení fotek:16 Mpx
TOPlist