Nikon Coolpix S5200 Black

Kompaktní fotoaparát s Wi-Fi modulem pro moderní použití fotoapártu.

3 885,-
2 065,-Cena bez DPH
2 499,- Cena s DPH
Skladem na 1 pobočce
Brno
Výrobce:Nikon
Kód:967090
Typ:předváděcí
Záruka:
24 měsíců
Fotografie má ilustrativní charakter.
Reklamace výměnou ZDARMA

Specialní doprodejová akce výrobce. Předváděcí modely se slevou až 70%.

Balení obsahuje: produkt, baterii a napájecí adaptér (kabel).
Balení neobsahuje: zbytek příslušenství uváděné výrobcem.


COOLPIX S5200 – elegantní nástroj umožňující sdílení.
Fotoaparát COOLPIX S5200 s kapesními rozměry, 16 miliony pixelů a vestavěným připojením Wi-Fi vám umožní snadno zachytit a sdílet všechny magické okamžiky.

7,5cm (3“) monitor LCD s vysokým rozlišením nabízí kontrastní a brilantní obraz a obrazový snímač CMOS s 16 miliony pixelů poskytuje výjimečně kvalitní snímky za nízké hladiny osvětlení. Objektiv NIKKOR s 6× optickým zoomem snadno zachytí skupinové snímky i makrosnímky a optická redukce vibrací potlačuje v reálném čase účinky chvění fotoaparátu a produkuje ostré snímky a videosekvence v libovolné situaci.

A když si situace vyžádá filmování, můžete pomocí samostatného tlačítka okamžitě přepnout na záznam brilantních Full HD videosekvencí.

 

Vestavěné připojení Wi-Fi
Dovoluje přenášet vysoce kvalitní snímky a videosekvence přímo na chytrá zařízení¹ a z těchto zařízení dále na oblíbená sociální média. Chytré zařízení lze navíc využívat jako dálkové ovládání fotoaparátu – praktické řešení pro autoportréty.

Obrazový snímač CMOS s technologií přímého osvětlení fotodiod a 16 miliony pixelů
Vysoce citlivý obrazový snímač, který nabízí vyšší světelnou účinnost jednotlivých pixelů a společně se systémem zpracování obrazu EXPEED C2 dovoluje získat brilantní snímky ve všech světelných podmínkách.

7,5cm (3“) monitor LCD (460 000 pixelů): ať již budete fotografovat za jasného slunečního světla nebo za nízké hladiny osvětlení, tento rozměrný monitor s technologií Nikon Clear Color Display vždy nabídne jasný a kontrastní obraz.

Širokoúhlý objektiv NIKKOR s 6× optickým zoomem (26–156 mm): nabízí vynikající přesnost a vysokou ostrost obrazu při pořizování skupinových snímků i makrosnímků a umožňuje tak snadno zachytit každý okamžik.

Optická redukce vibrací (VR): technologie automatické redukce vibrací Nikon, která potlačuje v reálném čase účinky chvění fotoaparátu a umožňuje snadno získat ostré snímky a videosekvence.

Záznam videosekvencí Full HD (1080p): samostatné tlačítko záznamu videosekvence usnadňuje pořízení živých Full HD videosekvencí se stereofonním zvukem.

Inteligentní portrétní systém: pořizuje perfektní portrétní snímky za všech okolností. Samospoušť s detekcí úsměvu automaticky pořídí snímek v okamžiku, kdy se vybraný objekt usměje, Kontrola mrknutí varuje v případě, že detekuje mrknutí fotografované osoby v okamžiku expozice snímku, a funkce Vylepšení vzhledu napomáhá dosažení příznivěji působících portrétních snímků.

Rychlé sériové snímání: pořizuje ostré snímky rychle probíhajících akcí. Fotoaparát je schopen pořizovat série až sedmi snímků rychlou frekvencí 10 obr./s.

19 motivových programů: motivové programy automaticky optimalizují nastavení fotoaparátu pro nejběžnější motivy a efekty. Vynikajících výsledků lze snadno dosáhnout pouhým výběrem motivového programu nejlépe odpovídajícího aktuálním snímacím podmínkám.

Sledování objektu: pořizuje ostré snímky pohybujících se objektů. Zaostřování se sledováním objektu zajistí perfektní zaostření zvoleného objektu i v případě, že se objekt stále pohybuje.

Menu retušování: umožňuje vylepšovat snímky přímo na místě jejich pořízení s využitím množství filtrových efektů včetně režimu rychlých efektů při přehrávání. K dispozici je široká nabídka možností, například filtr Selektivní barva, který snímek převede na monochromatický a poté barevně zvýrazní jeho vybranou část, nebo Filtr typu hvězda, který k bodovým zdrojům světla dodá hvězdicové reflexy.

EXPEED C2: rychlý a výkonný systém zpracování obrazu Nikon, který nabízí rychlý provoz, vylepšený záznam videosekvencí, vyšší citlivost a maximální kvalitu obrazu.

Parametry a specifikace

Vnitřní paměť 
20 MB
Rozhraní 
USB, MikroHDMI 
Výbava 
Mikrofon, WiFi 
Barva 
černá 
Typ foťáku 
Kompakt 
Typ karty 
SD/SDHC/SDXC 
Optický zoom 
6.00 ×
Rozlišení videa 
FHD s rozlišením 1920 x 1080 px
Rozlišení fotek 
16 Mpx
Vnitřní paměť
Vnitřní paměť:20 MB
Rozhraní
USB:1
HDMI: -
MikroUSB: -
MiniHDMI: -
MicroHDMI:1
MiniUSB: -
Výbava
GPS:Ne
Mikrofon:Ano
Wifi:Ano
Barva
Barva:černá
Typ foťáku
Typ foťáku:Kompakt
Typ karty
SD:Ano
SDHC:Ano
SDXC:Ano
micro SD:Ne
micro SDHC:Ne
micro SDXC:Ne
Compact Flash:Ne
Memory Stick:Ne
Memory Stick Micro:Ne
Optický zoom
Optický zoom:6 ×
Rozlišení videa
Rozlišení videa:1920 x 1080  px
Rozlišení fotek
Rozlišení fotek:16 Mpx
TOPlist