Nikon Coolpix AW110 Red

Odolný fotoaparát s GPS a WiFi modulem pro zachycení vašich momentů v aktivní světě.

5 886,-
3 305,-Cena bez DPH
3 999,- Cena s DPH
Skladem na 1 pobočce
Brno
Výrobce:Nikon
Kód:967078
Typ:předváděcí
Záruka:
24 měsíců
Fotografie má ilustrativní charakter.
Reklamace výměnou ZDARMA

Specialní doprodejová akce výrobce. Předváděcí modely se slevou až 70%.

Balení obsahuje: produkt, baterii a napájecí adaptér (kabel).
Balení neobsahuje: zbytek příslušenství uváděné výrobcem.


COOLPIX AW110 – připraven na výpravy do přírody
Fotoaparát COOLPIX AW110 je vytvořen tak, aby dokázal zachytit a sdílet veškeré dění ve vodě i na souši, a je stejně jako vy připraven na každé dobrodružství. Je vodotěsný a odolný vůči nárazům a nízkým teplotám – zkrátka ideální fotoaparát pro chvíle aktivního odpočinku, ať už v zimě, na jaře, v létě nebo na podzim.

Vestavěné připojení Wi-Fi umožňuje sdílet vaše zážitky a zařízení GPS, elektronický kompas a mapa světa dovolují opatřovat pořizované snímky geografickými značkami, orientovat se nebo zaznamenávat průběh cesty během dopravy. Kombinace vysoce citlivého obrazového snímače CMOS s 16 miliony pixelů a speciálních režimů pro nízkou hladinu osvětlení zaručuje mimořádné výsledky při fotografování na přímém slunci, v noci i pod vodní hladinou do hloubky 18 m. Fotoaparát je odolný proti nárazům při pádu z výšky až 2 m a jeho velký monitor OLED s působivým jasem nabízí brilantní obraz s vynikající viditelností v libovolné situaci.

 

Robustní provedení
Vodotěsné tělo odolné vůči nárazům a nízkým teplotám. Fotoaparát je vodotěsný do hloubky 18 m, odolný vůči pádu z výšky až 2 m a vůči nízkým teplotám až do −10 °C.

Vestavěné připojení Wi-Fi
Dovoluje přenášet vysoce kvalitní snímky a videosekvence přímo na chytrá zařízení a z těchto zařízení dále na oblíbená sociální média. Chytré zařízení lze navíc využívat jako dálkové ovládání fotoaparátu – praktické řešení pro autoportréty.

Výškoměr: zaznamenává přesnou nadmořskou výšku místa pořízení snímku pomocí vestavěného výškoměru (rozsah: −300 až 4500 m). Při fotografování pod vodou je pomocí hloubkoměru měřena hloubka (rozsah: 0 až −20 m).

Obrazový snímač CMOS s 16 miliony pixelů a technologií přímého osvětlení fotodiod: poskytuje vyšší světelnou účinnost jednotlivých pixelů, lepší citlivost a sníženou úroveň šumu pro vynikající snímky v libovolném osvětlení.

Širokoúhlý objektiv NIKKOR s 5× zoomem: nabízí vynikající přesnost a vysoké rozlišení (ekvivalentní ohniskové vzdálenosti u kinofilmu: 28–140 mm).

Rozměrný 7,5cm (3“) monitor OLED s 614 000 pixely: technologie OLED s vysokým jasem a působivou reprodukcí barev znamená, že tento rozměrný monitor nabízí vysoce kontrastní obraz s vynikající viditelností i pod vodou a na přímém slunečním světle.

Vestavěné zařízení GPS a elektronický kompas: zaznamenává přesnou polohu (zeměpisnou šířku a zeměpisnou délku) pořízení snímků ve formě geografických značek v obrazových datech snímků (EXIF). Můžete si také prohlédnout v počítači trasu cesty, kterou jste uskutečnili, nebo použít kompas pro kontrolu své orientace.

Zobrazení mapy světa**: užitečný nástroj, který umožňuje prohlédnout si místa pořízení snímků a trasy uskutečněných cest uložené v protokolech GPS.

Technologie pro snížení rizika rozmazání snímků: automaticky předchází pomocí čtyř různých systémů vzniku rozmazaných snímků. Hybridní redukce vibrací (optická redukce vibrací a redukce pohybové neostrosti) potlačuje účinky chvění fotoaparátu. Vysoká citlivost ISO (až 3200) snižuje riziko rozmazání snímků při fotografování rychle se pohybujících objektů a při fotografování za špatných světelných podmínek. Funkce výběru nejlepšího snímku (BSS) automaticky volí nejostřejší snímek ze série až 10 pořízených snímků.

Speciální expoziční režimy: poskytují vynikající výsledky v libovolném osvětlení, i bez použití stativu. Motivový program Protisvětlo nabízí v kombinaci s automatickým režimem HDR vynikající tonální gradaci v libovolných podmínkách. Motivový program Noční portrét pomáhá zachytit překrásně detailní noční scény a portréty v interiérech. Motivový program Noční krajina: dovoluje získat ostré snímky při použití nízkých citlivostí ISO.

Rychlé sériové snímání: dokáže zachytit veškeré akce frekvencí 8 obr./s na sérii až 6 snímků.

Záznam Full HD videosekvencí (1080p) se stereofonním zvukem: během záznamu je k dispozici optický zoom a automatické zaostřování. K dispozici je také možnost zpomaleného a zrychleného záznamu videosekvencí s využitím snímacích frekvencí 15 až 120 obr./s. Fotoaparát je vybaven vestavěným konektorem HDMI s podporou standardu HDMI-CEC umožňujícího přehrávat pořízené záznamy na televizoru HDTV.

Jednoduché panoráma 360 °/180 °: slouží k tvorbě dynamických panoramatických snímků svislým nebo vodorovným panorámováním fotoaparátu. Stačí jen stisknout tlačítko spouště a panorámovat fotoaparátem přes fotografovanou scénu – získáte překrásné snímky rozsáhlých krajin nebo barevných podvodních světů.

Akční ovládání: usnadňuje ovládání fotoaparátu pod vodou a v rukavicích. Tato funkce se aktivuje speciálním tlačítkem na boční straně fotoaparátu.

Štíhlý design: kompaktní, pouze 24,5 mm silné tělo s vynikající přenosností.

Režim Pod vodou: automaticky upravuje vyvážení bílé barvy fotoaparátu, aby bylo možné zachytit podvodní scény přesně tak, jak je vidíte.

EXPEED C2: rychlý a výkonný systém zpracování obrazu Nikon, který poskytuje vylepšený záznam videosekvencí, vysokou citlivost a maximální kvalitu obrazu.

 

Parametry a specifikace

Vnitřní paměť 
20 MB
Rozhraní 
USB, MikroHDMI 
Výbava 
GPS, Mikrofon, WiFi 
Barva 
červená 
Typ foťáku 
Kompakt 
Typ karty 
SD/SDHC/SDXC 
Optický zoom 
5.00 ×
Rozlišení videa 
FHD s rozlišením 1920 x 1080 px
Rozlišení fotek 
16 Mpx
Vnitřní paměť
Vnitřní paměť:20 MB
Rozhraní
USB:1
HDMI: -
MikroUSB: -
MiniHDMI: -
MicroHDMI:1
MiniUSB: -
Výbava
GPS:Ano
Mikrofon:Ano
Wifi:Ano
Barva
Barva:červená
Typ foťáku
Typ foťáku:Kompakt
Typ karty
SD:Ano
SDHC:Ano
SDXC:Ano
micro SD:Ne
micro SDHC:Ne
micro SDXC:Ne
Compact Flash:Ne
Memory Stick:Ne
Memory Stick Micro:Ne
Optický zoom
Optický zoom:5 ×
Rozlišení videa
Rozlišení videa:1920 x 1080  px
Rozlišení fotek
Rozlišení fotek:16 Mpx
TOPlist