Nikon 1 J3 Black + 10-30mm

Sada Zoom Lens kit od Nikonu obsahuje foťák Nikon 1 J3 a objektiv Nikkor VR 10-30mm.

8 665,-
4 545,-Cena bez DPH
5 499,- Cena s DPH
Skladem na 1 pobočce
Jihlava
Výrobce:Nikon
Kód:967074
Typ:předváděcí
Záruka:
24 měsíců
Fotografie má ilustrativní charakter.
Reklamace výměnou ZDARMA

Specialní doprodejová akce výrobce. Předváděcí modely se slevou až 70%.

Balení obsahuje: produkt, baterii a napájecí adaptér (kabel), objektiv 10-30mm.
Balení neobsahuje: zbytek příslušenství uváděné výrobcem.

Sada Zoom Lens Kit s kompaktním a lehkým objektivem se zoomem 1 NIKKOR VR 10–30 mm vám umožní snadno zachytit neočekávané výjevy. Objektiv je vybaven systémem redukce vibrací pro brilantní snímky a stabilní videosekvence.

 

Nemusíte jen pozorovat běh událostí – zachyťte je pomocí extrémně rychlého fotoaparátu Nikon 1 s výměnnými objektivy.

Pokud můžete rychle a snadno pořizovat krásné snímky a videosekvence, nemusí se vaše tvořivost ničím omezovat. Stylový fotoaparát Nikon 1 J3 je menší a rychlejší než předchozí modely, a jeho technologie druhé generace zaručují, že nezmeškáte žádnou fotografickou příležitost. Špičkové funkce, jako jsou Pohyblivé momentky a Zachycení nejlepšího okamžiku, vás odmění jedinečnými snímky aktivního života vaší rodiny s vysokou úrovní detailů.

Luxusní hliníkový vnější kryt padne do ruky ještě lépe než vypadá, a výkonnost přístroje je velmi působivá. Výjimečně rychlé automatické zaostřování, vestavěný automaticky výklopný blesk a přímý přístup k unikátním funkcím Nikon 1 pomocí voliče provozních režimů usnadňují pořizování vysoce kvalitních snímků a videosekvencí.

 

Neodolatelný design
Tento extrémně kompaktní fotoaparát s výměnnými objektivy, který je nyní ještě menší a lehčí, má jemný design se skvělým vzhledem a vysokým uživatelským komfortem. Fotoaparát se dodává v pěti barvách: silver, red, white, black a beige.

 

Plnou rychlostí vpřed
Obrazový snímač CMOS s vysoce rychlým automatickým zaostřováním zaostřuje rychleji a přesněji než u dřívějších modelů. 14,2 milionů pixelů a vysoká citlivost ISO (160 až 6400) umožňují získání snímků s velkým množstvím detailů za nízké hladiny osvětlení.

 

EXPEED 3A
Systém zpracování obrazu Nikon nové generace využívá dva obvody pro neuvěřitelně rychlé zpracování dat a dosažení nedostižné výkonnosti v libovolné situaci.

 

Pokročilý hybridní systém automatického zaostřování
Výjimečně rychlé automatické zaostřování poskytuje perfektně ostré snímky v libovolnou dobu – i za nízké hladiny osvětlení. Systém v závislosti na fotografovaném objektu okamžitě přepíná mezi automatickým zaostřováním s fázovou detekcí a automatickým zaostřováním s detekcí kontrastu.

Sériové snímání frekvencí 15 obr./s včetně automatického zaostřování
Umožňuje dosahovat rychlých snímacích frekvencí s automatickým zaostřováním a pořizovat snímky s plnou velikostí obrazu při frekvenci 15 obr./s¹ nebo při frekvenci 60 obr./s v případě jednorázového pevného zaostření.

Zachycení nejlepšího okamžiku
Záruka nejlepšího snímku za všech okolností. Inteligentní výběr snímku pořídí až 20 snímků ve vysokém rozlišení, ze kterých doporučí až pět nejlepších. Zpomalené zobrazení pořídí sérii až 20 snímků, které současně zpomaleně zobrazuje na monitoru LCD pro snadný výběr okamžiku, který chcete uchovat.

 

 

Pohyblivé momentky: oživí jediným stisknutím tlačítka vaše statické snímky. Fotoaparát vytváří zachycením okamžiku v čase pomocí krátké zpomalené videosekvence končící vlastním statickým snímkem „živoucí snímky“, které lze snadno sdílet. Nově přidaná elektronická redukce vibrací (e-VR) potlačuje rozmazání snímků pro získání ještě ostřejších momentek.

Živé nastavení: rychlý a snadný způsob vylepšení snímků ještě před jejich pořízením. Pomocí této funkce lze instinktivně provádět úpravy nastavení pro zmrazení akce, tvůrčím způsobem upravovat expozici nebo rozmazat detaily v pozadí – a výsledky lze ihned sledovat v reálném čase na monitoru LCD ještě před vlastní expozicí snímku.

Kreativní režim: umožňuje aplikovat různé filtry a efekty na statické snímky ještě před zahájením fotografování a nabízí přístup k expozičním režimům PSAM pro plnou kontrolu nad parametry snímků. Zlepšete náladu fotografované scény pomocí funkce Změkčovací filtr, zachyťte rozsáhlé výhledy pomocí režimu Jednoduché panoráma a užívejte si trvale perfektní expozice při použití režimu Noční portrét .

Magické videosekvence: fotoaparát poskytuje to nejlepší z obou technologií – umožňuje pořizovat snímky s plnou velikostí obrazu (a poměrem stran 3:2) během záznamu Full HD videosekvence. Režim pokročilých videosekvencí zaručuje hladké přechody automatického zaostřování a brilantní zvuk. K dispozici jsou expoziční režimy PSAM pro získání kontroly nad nastavením času závěrky a clony a rovněž extrémně zpomalený záznam.

Vestavěný automaticky výklopný blesk: snadno zajistí správné osvětlení. Vestavěný kompaktní blesk se v případě potřeby automaticky vyklopí do pracovní polohy a osvětluje objekty až do vzdálenosti 6 m od fotoaparátu.

Bezdrátový mobilní adaptér WU-1b: stačí jen připojit jej a ihned lze odesílat snímky z fotoaparátu přímo do telefonu Smartphone nebo tabletu.† Výsledkem je snadné sdílení všech okamžiků s rodinou a přáteli, přenos snímků na oblíbené sociální sítě nebo prohlížení snímků na velké obrazovce. Adaptér lze využít rovněž pro dálkové ovládání fotoaparátu pomocí chytrého zařízení.

Jasný 7,5cm (3“) monitor LCD s 921 000 pixely: nabízí široký pozorovací úhel a ochranné sklo a díky vysokému rozlišení zobrazuje veškeré detaily snímků a videosekvencí – v místnosti i venku.

Intuitivní ovládání: snadno přístupný volič provozních režimů nabízí rychlý přístup k provozním režimům fotoaparátu, zatímco jasný monitor LCD zobrazuje zjednodušená menu s velkými symboly pro snadné ovládání.

Nikon 1 Short Movie Creator: automaticky vytváří krátké filmy ze statických snímků a videosekvencí. Neuvěřitelně snadno použitelný software, který se dodává včetně množství předvolených vizuálních stylů. Brzy získáte mistrovské krátké filmy (do délky 30 minut) včetně titulků, doplňků a hudby na pozadí.

Parametry a specifikace

Vnitřní paměť 
-
Rozhraní 
USB, MiniHDMI 
Výbava 
Mikrofon 
Barva 
černá 
Typ foťáku 
Kompakt s výměnnými objektivy 
Typ karty 
SD/SDHC/SDXC 
Optický zoom 
-
Rozlišení videa 
FHD s rozlišením 1920 x 1080 px
Rozlišení fotek 
14.2 Mpx
Vnitřní paměť
Vnitřní paměť: -
Rozhraní
USB:1
HDMI: -
MikroUSB: -
MiniHDMI:1
MicroHDMI: -
MiniUSB: -
Výbava
GPS:Ne
Mikrofon:Ano
Barva
Barva:černá
Typ foťáku
Typ foťáku:Kompakt s výměnnými objektivy
Typ karty
SD:Ano
SDHC:Ano
SDXC:Ano
micro SD:Ne
micro SDHC:Ne
micro SDXC:Ne
Compact Flash:Ne
Memory Stick:Ne
Memory Stick Micro:Ne
Optický zoom
Optický zoom: -
Rozlišení videa
Rozlišení videa:1920 x 1080  px
Rozlišení fotek
Rozlišení fotek:14.2 Mpx
TOPlist