Canon IXUS 230 Purple

Kompaktní fotoaparát v elegantním fialovém provedení s FullHD záznamem.

3 885,-
2 065,-Cena bez DPH
2 499,- Cena s DPH
Skladem na 1 pobočce
Opava
Výrobce:Canon
Kód:967053
Typ:předváděcí
Záruka:
24 měsíců
Fotografie má ilustrativní charakter.
Reklamace výměnou ZDARMA

Specialní doprodejová akce výrobce. Předváděcí modely se slevou až 70%.

Balení obsahuje: produkt, baterii a napájecí adaptér (kabel).
Balení neobsahuje: zbytek příslušenství uváděné výrobcem.

 

Stylově tenký fotoaparát IXUS 230 HS je díky objektivu s 8× zoomem, rozlišení Full HD a schopnostem systému HS System za slabého osvětlení skvělým partnerem pro noční záběry.

Stylově tenký fotoaparát IXUS 230 HS je díky objektivu s 8× zoomem, rozlišení Full HD a schopnostem systému HS System za slabého osvětlení skvělým partnerem pro noční záběry. Režim Smart Auto vám umožní naplno se zaměřit na život.Vlastnosti:

  • Širokoúhlý 28mm objektiv s 8× zoomem. Inteligentní IS
  • Systém HS System (12,1 megapixelu)
  • Elegantní a tenké kovové tělo
  • 7,5cm LCD PureColor II G
  • Rozlišení Full HD, Zesílený IS
  • Režim Smart Auto (32 scén)
  • Rychlé souvislé fotografování a Film s velmi pomalým pohybem
  • Film iFrame. Krátký film
  • Kreativní režimy
  • Rady a tipy


Přibližte si život - Ostrý, univerzální, inteligentní
Výkonný 8× optický zoom umožňuje zaměřit se na detaily vzdálených objektů nebo díky 28mm širokoúhlému objektivu fotografovat kompozice s širším záběrem, což je vhodné pro snímky velkých skupin či krajin. Funkce Inteligentní IS automaticky přizpůsobí výběrem ze 7 režimů optický stabilizátor obrazu scéně – zabrání tak rozmazání a nabídne ostré a detailní fotografie a videa.

Systém HS System
Funkce HS System vynikne zejména za slabého osvětlení a umožní zachytit skutečnou atmosféru okamžiku bez blesku nebo stativu. Vysoce výkonný procesor DIGIC 4 a vysoce citlivý snímač poskytují vynikající kvalitu obrazu za všech situací.

Chytrý a kompaktní
Fotoaparát IXUS 230 HS je jedním z nejtenčích fotoaparátů s 8× zoomem vyznačující se kompaktním a elegantním kovovým tělem, které je tak malé, že se vejde i do kapsy. 7,5cm LCD PureColor II G

Velký, vysoce kvalitní displej LCD s rozlišením 460 000 bodů umožňuje snadné nastavení kompozice a prohlížení snímků z jakéhokoliv úhlu a bezproblémovou navigaci v nabídkách. Vnější vrstva z tvrzeného skla poskytuje vynikající odolnost.

Filmy v rozlišení Full HD, Zesílený IS
Vytvářejte filmy v rozlišení Full HD (1080p) se stereofonním zvukem, které budete s hrdostí sdílet. Optický zoom umožňuje maximální přiblížení a optický Image Stabilizer udržuje stabilitu filmů. Pomocí jednoúčelového tlačítka filmu se okamžitě přepnete z režimu fotografování do režimu snímání filmu. Konektor HDMI-CEC umožňuje jednoduché přehrávání na zařízení HDTV.

Režim Smart Auto
Snímejte pohodlně vysoce kvalitní fotografie nebo videozáznamy s režimem Smart Auto, který detekuje scénu a zvolí dokonalé nastavení z 32 možností (21 pro videozáznam). Vše, co musíte udělat, je zamířit a stisknout spoušť.

Rychlé souvislé fotografování. Film s velmi pomalým pohybem
S režimem Rychlého souvislého fotografování se 8,7 snímky za sekundu (při rozlišení 3,0 MP) nepřijdete ani o jediný okamžik. Režim Filmu s velmi pomalým pohybem zpomalí rychle se měnící akční scénu až na 1/8 skutečné rychlosti.

Film iFrame (720p). Krátký film
Pořizujte filmy HD (720p) kompatibilní s PC a Mac v optimalizovaném formátu Apple iFrame pro rychlý import, snadné úpravy a jednoduché sdílení. Režim Krátký film zaznamená před každou fotografií až 4 sekundy akce a spojí videozáznamy daného dne do jednoho bonusového videozáznamu VGA.

Kreativní režimy
Rozviňte svou kreativitu se zábavnými režimy fotografování. Mezi režimy patří Efekt levného fotoaparátu pro vzhled fotografií jako ze staršího fotoaparátu, Miniatura pro převod scény fotografie nebo filmu na model miniatury a Monochromatický.

Parametry a specifikace

Vnitřní paměť 
-
Rozhraní 
USB, MiniHDMI 
Výbava 
Mikrofon 
Barva 
fialová 
Typ foťáku 
Kompakt 
Typ karty 
SD/SDHC/SDXC 
Optický zoom 
8.00 ×
Rozlišení videa 
FHD s rozlišením 1920 x 1080 px
Rozlišení fotek 
12.1 Mpx
Vnitřní paměť
Vnitřní paměť: -
Rozhraní
USB:1
HDMI: -
MikroUSB: -
MiniHDMI:1
MicroHDMI: -
MiniUSB: -
Výbava
GPS:Ne
Mikrofon:Ano
Barva
Barva:fialová
Typ foťáku
Typ foťáku:Kompakt
Typ karty
SD:Ano
SDHC:Ano
SDXC:Ano
micro SD:Ne
micro SDHC:Ne
micro SDXC:Ne
Compact Flash:Ne
Memory Stick:Ne
Memory Stick Micro:Ne
Optický zoom
Optický zoom:8 ×
Rozlišení videa
Rozlišení videa:1920 x 1080  px
Rozlišení fotek
Rozlišení fotek:12.1 Mpx
TOPlist