Canon EOS 1100D Black

Vynikající zrcadlovka za dostupnou cenu, která vás dostane do profesionálního focení.

9 965,-
5 693,-Cena bez DPH
6 888,- Cena s DPH
Skladem na 1 pobočce
Znojmo
Výrobce:Canon
Kód:967049
Typ:předváděcí
Záruka:
24 měsíců
Fotografie má ilustrativní charakter.
Reklamace výměnou ZDARMA

Specialní doprodejová akce výrobce. Předváděcí modely se slevou až 70%.

Balení obsahuje: produkt, baterii a napájecí adaptér (kabel).
Balení neobsahuje: zbytek příslušenství uváděné výrobcem.

 

Model EOS 1100D je kompaktní, lehká, a přitom dokonale všestranná digitální zrcadlovka, která pro vás nebude zátěží. Naopak s ní pohotově zachytíte jakýkoli okamžik v ohromující kvalitě. Připadá-li vám, že by bylo lepší scénu natočit, pak není nic jednoduššího, než otočit voličem režimů na samostatnou funkci videozáznamu a pořídit video v HD kvalitě 720p. Díky nově zkonstruovanému jasnému optickému hledáčku, který zobrazuje 95 % scény, objekt snadno a přesně zaměříte a již nikdy nepropásnete důležitý okamžik. Současně můžete použít i režim Live View (živý náhled), jenž na velkém zadním displeji zobrazí, jak by výsledný snímek vypadal po použití různých fotografických režimů.

S modelem EOS 1100D dosáhnete vynikajících výsledků ihned po jeho vybalení. Funkce průvodce funkcemi v systému nabídky podává stručný výklad ke každému důležitému nastavení fotoaparátu a vysvětluje jeho efekt. Učí tak začátečníky funkcím fotoaparátu jeho používáním.

Režimy Basic+ a Creative Auto vám bez zbytečně matoucích technických pojmů v prostém jazyce popíší jednotlivá nastavení a jejich vliv na fotografii. Dodejte scéně různou atmosféru pomocí funkce Basic+, jež nastavuje expozici, vyvážení bílé a volby zpracování obrazu dle snadno pochopitelných předem naprogramovaných nastavení založených na tvůrčím záměru či typu osvětlení. Popřípadě dosáhněte zajímavějších výsledků zesvětlením či ztmavením snímku nebo rozmazáním jeho pozadí pomocí režimu Creative Auto, s nímž kýženého efektu dosáhnete bez zbytečných zmatků.

 

Snímejte a sdílejte kdekoliv
Se zrcadlovkou EOS 1100D také můžete pořízené fotografie a HD záznamy snadno ihned sdílet s přáteli a rodinou. Záběry dne lze ihned prohlížet na velké LCD obrazovce s úhlopříčkou 6,8 cm, ostrým rozlišení 230 tis. bodů a širokým pozorovacím úhlem. Popřípadě je možné fotoaparát EOS 1100D přes HDMI připojit přímo k HD televizoru a snímky a videozáznamy z pohodlí pohovky přehrávat pomocí dálkového ovladače televizoru.

Díky podpoře funkcí Eye-Fi Connected mohou majitelé modelu  EOS 1100D své fotografie bezdrátově přenášet do PC či snímky a videa přímo nahrávat na online sdílený účet, jako je například Flickr. Jednoduše inspirovat každého ke sdílení zábavných, speciálních a tvůrčích fotografií.

 

Systém EOS používají začátečníci i profesionálové na celém světě
Digitální zrcadlovka EOS 1100D, navržená jako uživatelsky příjemné a výkonné zařízení vstupní úrovně, má ohromující vlastnosti, s nimž dosahuje kvality obrazu a výkonnosti hodné úrovně značky Canon a EOS.

12,2megapixelový snímač CMOS o velikosti APS-C dovoluje zaznamenávat obrazy formátu A3 nebo snímky ořezávat za účelem získání dokonalejší kompozice, aniž by ztrácely na kvalitě či tiskové velikosti. Zpracování obrazu procesorem DIGIC 4 umožňuje zastavit akci výjimečně rychlým snímáním 3 záběry za sekundu . Díky citlivému rozsahu ISO 100–6400 lze špatně nasvícené objekty snímat s minimálním šumem a bez použití blesku. Rychlý a přesný systém 9bodového automatického ostření (AF) se stará o to, aby fotografovaný objekt byl nehledě na jeho pozici v kompozici vždy ostrý. Zrcadlovka EOS 1100D také používá stejný iFCL systém měření, jaký byl vyvinut pro poloprofesionální fotoaparáty EOS 7D. Ten zajišťuje správnou expozici všech objektů i za náročných světelných podmínek.

 

Hlavní charakteristiky fotoaparátu EOS 1100D:

  • Špičková kvalita 12megapixelového obrazu 
  • Průvodce funkcemi na displeji 
  • Režimy Creative Auto a Basic+ 
  • Pořizování HD videozáznamu 
  • Citlivost ISO 100–6400 
  • Systém 9bodového širokoplošného AF 
  • 63zónové iFCL měření expozice 
  • Obrazovka s úhlopříčkou 6,8 cm a rozlišením 230 000 bodů 
  • Spolupráce se všemi EF a EF-S objektivy

Parametry a specifikace

Vnitřní paměť 
-
Rozhraní 
USB, MiniHDMI 
Výbava 
Mikrofon 
Barva 
černá 
Typ foťáku 
Zrcadlovka 
Typ karty 
SD/SDHC/SDXC 
Optický zoom 
-
Rozlišení videa 
HD s rozlišením 1280 x 720 px
Rozlišení fotek 
12.2 Mpx
Vnitřní paměť
Vnitřní paměť: -
Rozhraní
USB:1
HDMI: -
MikroUSB: -
MiniHDMI:1
MicroHDMI: -
MiniUSB: -
Výbava
GPS:Ne
Mikrofon:Ano
Barva
Barva:černá
Typ foťáku
Typ foťáku:Zrcadlovka
Typ karty
SD:Ano
SDHC:Ano
SDXC:Ano
micro SD:Ne
micro SDHC:Ne
micro SDXC:Ne
Compact Flash:Ne
Memory Stick:Ne
Memory Stick Micro:Ne
Optický zoom
Optický zoom: -
Rozlišení videa
Rozlišení videa:1280 x 720  px
Rozlišení fotek
Rozlišení fotek:12.2 Mpx
TOPlist