Samsung Smart Camera WB30F Grey

Kompaktní fotoaparát v luxusním šedém provedení s 10x zoomem.

4 775,-
2 387,-Cena bez DPH
2 888,- Cena s DPH
Skladem na 1 pobočce
Opava
Výrobce:SAMSUNG
Kód:964890
Typ:předváděcí
Záruka:
24 měsíců
Fotografie má ilustrativní charakter.
Reklamace výměnou ZDARMA

Specialní doprodejová akce výrobce. Předváděcí modely se slevou až 70%.

Balení obsahuje: produkt, baterii a napájecí adaptér (kabel).
Balení neobsahuje: zbytek příslušenství uváděné výrobcem.

 

Kombinace výkonného zoomu, schopnosti připojení k síti Wi-Fi jedním dotykem a kompaktního, snadno přenositelného designu vám pomůže pořizovat a sdílet skvělé fotografie snáze, než jste si dokázali představit.

Okamžité a jednoduché sdílení a ukládání
Poznejte výhody bezdrátového připojení Wi-Fi fotoaparátu SMART CAMERA a jeho skutečně inteligentní funkce. Můžete se rychle připojovat k sítím Wi-Fi, zatímco funkce AutoShare, sdílení v sociálních sítích, cloud, e-mail, AllShare Play a automatické zálohování do počítače vám umožní sdílet vaše vzpomínky s přáteli a rodinou po celém světě. Pomocí dalších funkcí, jako je oznamování aktualizací softwaru, aplikace Samsung SMART CAMERA, funkce MobileLink a vzdálený hledáček, se snadno připojíte ke svému inteligentnímu telefonu nebo tabletu.

Přidejte akci na své statické fotografie
Pomocí funkce fotografie v pohybu můžete zastavit čas kolem pohybujícího se subjektu a vytvořit tak kouzelné záběry. Zachyťte tančící přítelkyni, zatímco všichni kolem ní stojí jako sochy – přesně jako v hollywoodském trháku. Stačí jednoduše pořídit záběr a potom vybrat oblast, ve které se má zvýraznit akce. Všechno okolo se zastaví – není to hračka?

Zarámujte své záběry do zábavy
Vytvořte portrét, který bude vypadat starožitně, nebo umístěte svoji tvář na měsíc. S 12 šablonami pozadí funkce Magic Frame zažijete při fotografování spoustu zábavy. Záběry můžete také vložit do televizoru nebo filmu z 50. let. Máte k dispozici tolik možností zábavy – zvláště když se o výsledky podělíte v kvalitě plakátu!

Více zábavy a kreativity
S funkcí inteligentního filtru od společnosti Samsung zažijete ještě více kreativní zábavy a barevných efektů – a to přímo na displeji! S filtrem kresleného filmu bude každá fotografie vypadat jako scéna z animovaného filmu, zatímco s křížovým filtrem budou zdroje světla vycházet z různých míst. K dispozici je také funkce záběru s přiblížením, filtr s efektem vodových barev, olejových barev a polotónových bodů a mnoho dalších způsobů, jakými můžete vyjádřit svou kreativní stránku.

Pořizujte perfektní širokoúhlé záběry z dálky
Zachyťte celý širý svět. Pomocí širokoúhlého objektivu s ohniskovou vzdáleností 24 mm vyfotografujete malebnou řadu tudorovských domů nebo zpěněný, kilometr široký vodopád – tento objektiv zvládne jakékoli úchvatné panoráma včetně tak širokých, že je neobsáhnete pouhým okem. K dispozici je vám i 10násobný optický zoom, který vám umožňuje rychle pořizovat úchvatné podrobné záběry z velké dálky, díky čemuž například ostře zachytíte pohybující se postavy na zvonkohře na věži nebo barevné detaily exotického ptactva v přírodním parku.

Podívejte se, co se chystáte vyfotit
Pomocí funkce živého panorámatu můžete na jediném ohromujícím 180stupňovém panoramatickém záběru zachytit zdánlivě nekonečný konvoj gondol plavících se kolem velkolepého benátského paláce. Záběry si dokonce můžete prohlédnout na displeji LCD dříve, než je pořídíte. Stačí, když stisknete spoušť, přejedete fotoaparátem po celé scéně a ještě před vytvořením záběru uvidíte, jakou fotografii získáte.

10násobný zoom a kvalita obrazu, nad kterou se vám zatají dech, v mikrotenkém těle
Exkluzivní design od společnosti Samsung nabízí vysoký výkon, který si můžete snadno vzít s sebou tam, kde se děje něco zajímavého. Díky výkonnému 10násobnému zoomu uvidíte zblízka každý detail. A pomocí 24 mm ultraširokoúhlého objektivu profesionální kvality budete moci pořizovat nádherně barevné, úchvatné a křišťálově čisté fotografie a video ve vysokém rozlišení.

Parametry a specifikace

Vnitřní paměť 
-
Rozhraní 
USB 
Výbava 
Mikrofon 
Barva 
šedá 
Typ foťáku 
Kompakt 
Typ karty 
microSD/microSDHC/microSDXC 
Optický zoom 
10.00 ×
Rozlišení videa 
HD s rozlišením 1280 x 720 px
Rozlišení fotek 
16.2 Mpx
Vnitřní paměť
Vnitřní paměť: -
Rozhraní
USB:1
HDMI: -
MikroUSB: -
MiniHDMI: -
MicroHDMI: -
MiniUSB: -
Výbava
GPS:Ne
Mikrofon:Ano
Barva
Barva:šedá
Typ foťáku
Typ foťáku:Kompakt
Typ karty
SD:Ne
SDHC:Ne
SDXC:Ne
micro SD:Ano
micro SDHC:Ano
micro SDXC:Ano
Compact Flash:Ne
Memory Stick:Ne
Memory Stick Micro:Ne
Optický zoom
Optický zoom:10 ×
Rozlišení videa
Rozlišení videa:1280 x 720  px
Rozlišení fotek
Rozlišení fotek:16.2 Mpx
TOPlist