Nikon Coolpix S6900 White

Kompaktní fotoaparát Nikon s WiFi pro bezdrátové připojení k chytrým zařízením a záznamem videa FullHD

3 636,-Cena bez DPH
4 399,- Cena s DPH
Skladem na 1 pobočce
Brno
Výrobce:Nikon
Kód:964810
Typ:předváděcí
Záruka:
24 měsíců
Fotografie má ilustrativní charakter.
Reklamace výměnou ZDARMA

Specialní doprodejová akce výrobce. Předváděcí modely se slevou až 70%.

Balení obsahuje: produkt, baterii a napájecí adaptér (kabel).
Balení neobsahuje: zbytek příslušenství uváděné výrobcem.

Pořiďte své nejlepší autoportréty a sdílejte je okamžitě s pomocí fotoaparátu COOLPIX S6900 vybaveného 16 miliony pixelů. Vestavěné připojení Wi-Fi a technologie NFC, která umožňuje přenášet snímky pouhým klepnutím fotoaparátu na kompatibilní chytré zařízení, zaručují umístění snímků na sociální média ihned po jejich pořízení. Vestavěný stojánek fotoaparátu usnadňuje pořizování autoportrétů a skupinových snímků a 12násobný optický zoom s možností rozšíření až na 24násobný zoom s funkcí Dynamic Fine Zoom³ vás přiblíží každé akci.

Funkce ovládání gesty umožňuje pořizovat snímky a Full HD videosekvence jednoduchým mávnutím ruky a výklopný a otočný monitor LCD zaručuje unikátní úhly pohledu. A s efekty režimu vylepšení vzhledu přidávanými během fotografování máte vždy jistotu, že budete na snímcích vypadat perfektně. Život zachycený fotoaparátem COOLPIX S6900 vypadá vždy dobře!

 

Výklopný a otočný monitor LCD
Pořizujte tvůrčí autoportréty a skupinové snímky s výklopným a otočným 7,5cm/3˝ dotykovým monitorem s technologií Clear Color Display a 460 000 pixely. Vyklopte monitor do takového úhlu, který vám poskytne unikátní pohled na okolní svět.

Vestavěné připojení Wi-Fi a podpora NFC
Přenášejte snadno snímky do chytrých zařízení s pomocí samostatného tlačítka Wi-Fi. Na chytrém zařízení s podporou NFC² můžete sdílet snímky a videosekvence jednoduchým klepnutím fotoaparátem na toto zařízení.

Obrazový snímač CMOS s technologií přímého osvětlení fotodiod a 16 miliony pixelů
Vysoce citlivý obrazový snímač, který společně se systémem zpracování obrazu EXPEED C2 zaručuje brilantní snímky ve všech světelných podmínkách a nabízí kvalitní výsledky za nízké hladiny osvětlení i při společenských setkáních s přáteli.

Objektiv NIKKOR s 12× optickým zoomem
Fotoaparát je vybaven objektivem NIKKOR (25–300 mm) začínajícím širokoúhlou ohniskovou vzdáleností, která je perfektní pro skupinové snímky, a 12násobným optickým zoomem s možností rozšíření až na 24násobný zoom s pomocí funkce Dynamic Fine Zoom³. K dispozici je také možnost pořizování extrémních makrosnímků již ze vzdálenosti 2 cm.

Vestavěný stojánek fotoaparátu
Stojánek umožňuje stabilní umístění fotoaparátu a tvorbu perfektních kompozic snímků při pořizování autoportrétů nebo skupinových snímků. Lze jej použít při fotografování na šířku i na výšku.

Ovládání gesty pro snímky i videosekvence
Jednoduchými pohyby ruky lze ovládat pořízení snímku nebo zaznamenání videosekvence (po výběru jedné ze dvou ikon na monitoru). Vylepšené sledování označené značkou pro detekci dlaně na obrazovce usnadňuje ovládání a pro snadné získání kvalitních autoportrétů se automaticky nastaví nejkratší ohnisková vzdálenost objektivu.

Full HD videosekvence
Fotoaparát umožňuje zachytit veškeré zábavné okamžiky na společenských setkáních s rodinou a přáteli i zvířata v akci na videosekvencích 1 080/60i včetně použití optického zoomu během záznamu a získání stereofonního zvuku. Ovládání gesty usnadňuje pořízení videosekvencí, na kterých budete přítomni s přáteli i vy sami.

Režim Rychlé efekty
Jednoduchým stisknutím tlačítka lze přidávat speciální efekty jako Změkčení portrétu nebo Zrcadlo. Můžete se tak bavit vylepšováním svých snímků a sdílením jejich různých verzí s rodinou a přáteli.

 • 33 typů efektů: Snímky můžete oživit experimentováním s až 33 různými efekty, mezi které patří Selektivní barva, Efekt dětského fotoaparátu, Cross proces, Malba či Nostalgický sépiový efekt. Snadno tak vylepšíte své snímky ihned ve fotoaparátu ještě před jejich sdílením.
 • Režim Koláž z autoportrétů: Vyzkoušejte zábavný efekt ve stylu fotokiosku, který pořídí množství vašich snímků s různým výrazem a tyto následně zkombinuje v jedinou fotomontáž. Vyberte počet sekund mezi snímky, abyste mohli změnit svou pózu, a zvolte si čtyři nebo devět snímků výsledné koláže. Všechny snímky jsou ukládány rovněž samostatně a lze je pro dosažení ještě lepších výsledků použít v režimu vylepšení vzhledu.
 • Selektivní změkčení: Pomocí citlivého dotykového monitoru fotoaparátu můžete vytvářet stylové efekty neostrého obrazu (bokeh) rozmazáním pozadí pro zdůraznění objektu. Tento postup můžete vyzkoušet u autoportrétů, snímků párů a skupinových snímků – i snímků květin a zvířat – během přehrávání, a to obkreslením oblasti na snímku, která má být zobrazena ostře. Vše vně této oblasti se automaticky rozostří.
 • Propojitelnost: Připojení prostřednictvím Wi-Fi¹ nebylo nikdy snazší – pomocí samostatného tlačítka získáte přímý přístup k nastavením Wi-Fi. Podpora NFC² u kompatibilních chytrých zařízení zjednodušuje přenos snímků na jednoduché klepnutí fotoaparátem na dané zařízení. Pokud si předem vyberete snímky nebo videosekvenci, dojde při použití připojení NFC k jejich automatickému přenesení. A v případě jednotlivých snímků můžete snímek zobrazený v režimu přehrávání přímo přenést stisknutím tlačítka Wi-Fi. Také můžete použít vaše chytré zařízení a synchronizovat jeho GPS pro přidávání informací o poloze k přenášeným snímkům.
 • Zaostřování s vyhledáním hlavního objektu: Rychlé a přesné automatické zaostřování umožňuje snadné získání vysoce ostrých snímků. Fotoaparát automaticky rozpozná a zaostří fotografovaný objekt, takže máte vždy jistotu brilantních, dobře zaostřených snímků.
 • 20 motivových programů: Nechte fotoaparát pracovat za vás automatickou optimalizací nastavení pro zvolený motiv. Stačí jen vybrat motivový program nejlépe odpovídající snímacím podmínkám nebo svěřit vše funkci automatické volby motivových programů.
 • Vylepšení vzhledu (přehrávání) a Režim vylepšení vzhledu (fotografování): Pomocí funkcí Vylepšení vzhledu můžete upravovat snímky při přehrávání pro dosažení optimálního vzhledu každé osoby. Můžete změkčovat odstíny pleti, vybělovat zuby a rovněž přidávat líčení. Režim vylepšení vzhledu usnadňuje pořízení perfektních autoportrétů. Na dotykovém monitoru můžete vybírat ze čtyř efektů – Změkčení pleti, Pudr, Změkčující filtr a Velmi živé – a upravovat nastavení zvoleného efektu před potvrzením výsledku. Rychlé retušování během fotografování znamená, že můžete ihned sdílet své krásné snímky.
 • Redukce rozmazání snímků: Hybridní redukce vibrací (VR) ve čtyřech osách kombinuje optickou a elektronickou redukci vibrací pro účinné potlačení chvění fotoaparátu a snížení obrazového šumu, takže získáte vždy ostré snímky a plynulé videosekvence – i za chůze a při pořizování videosekvence.
 • Vysoká citlivost ISO (125–6 400): Vysoká citlivost zaručuje vynikající výsledky a snímky s vyšší úrovní detailů při fotografování rychle se pohybujících objektů a při fotografování za nízké hladiny osvětlení. Získáte brilantní snímky v interiérech a vynikající snímky ze společenských setkání za nízké hladiny osvětlení.
 • Jednoduché panoráma 360 °/180 °: Fotoaparát poskytuje skvělé snímky v interiéru a je výjimečný rovněž v exteriéru. Jednoduchým vodorovným nebo svislým panorámováním zachytíte všechny působivé krajiny a získáte inspirující a dynamické panoramatické snímky.
 • Rychlé sériové snímání: S pomocí snímací frekvence až 8 sn./s snadno zachytíte rychle se měnící výrazy ve tváři a rychlé akce. Sériové snímání zachytí každý magický okamžik – ideální pro snímky dětí, sportu, zvířat a společenských setkání s přáteli.
 • Rychlé nabíjení prostřednictvím USB: Díky rychlému nabíjení prostřednictvím USB je nabití baterie fotoaparátu hračkou. Baterie se rychle nabije a je snadné ji udržet stále nabitou, takže budete vždy připraveni k fotografování.
 • EXPEED C2: Rychlý a výkonný systém zpracování obrazu Nikon, který zaručuje rychlý provoz, vysokou citlivost ISO a výjimečnou kvalitu obrazu.

 

 

Produkt spadá do B kategorie - může obsahovat drobné kosmetické vady nebo částečná funkční omezení. Pro více informací můžete kontaktovat svého prodejce zařízení.

Parametry a specifikace

Vnitřní paměť 
30 MB
Rozhraní 
USB, MikroHDMI 
Výbava 
Mikrofon, WiFi 
Barva 
bílá 
Typ foťáku 
Kompakt 
Typ karty 
SD/SDHC/SDXC 
Optický zoom 
12.00 ×
Rozlišení videa 
FHD s rozlišením 1920 x 1080 px
Rozlišení fotek 
16 Mpx
Vnitřní paměť
Vnitřní paměť:30 MB
Rozhraní
USB:1
HDMI: -
MikroUSB: -
MiniHDMI: -
MicroHDMI:1
MiniUSB: -
Výbava
GPS:Ne
Mikrofon:Ano
Wifi:Ano
Barva
Barva:bílá
Typ foťáku
Typ foťáku:Kompakt
Typ karty
SD:Ano
SDHC:Ano
SDXC:Ano
micro SD:Ne
micro SDHC:Ne
micro SDXC:Ne
Compact Flash:Ne
Memory Stick:Ne
Memory Stick Micro:Ne
Optický zoom
Optický zoom:12 ×
Rozlišení videa
Rozlišení videa:1920 x 1080  px
Rozlišení fotek
Rozlišení fotek:16 Mpx
TOPlist