Panasonic Lumix DMC-FZ48

Výkonný ultrazoom s 24x násobným zoomem a záznamem videa ve vysoké kvalitě FullHD.

8 544,-
4 040,-Cena bez DPH
4 888,- Cena s DPH
Skladem na 1 pobočce
Olomouc
Výrobce:Panasonic
Kód:961257
Typ:předváděcí
Záruka:
24 měsíců
Fotografie má ilustrativní charakter.
Reklamace výměnou ZDARMA

Specialní doprodejová akce výrobce. Předváděcí modely se slevou až 70%.

Balení obsahuje: produkt, baterii a napájecí adaptér (kabel).
Balení neobsahuje: zbytek příslušenství uváděné výrobcem.

 

Panasonic Lumix DMC-FZ48 je všestranný pokročilý digitální fotoaparát s vynikajícím širokoúhlým ultrazoomem, vysokým rozlišením 12.5 Mpix a s Full HD videem. Jedná se o falešnou zrcadlovku, tedy fotoaparát, který má hledáček opatřený malým LCD panelem.

Hlavní předností přístroje je excelentní objektiv LEICA DC VARIO-ELMARIT s 24x optickým zoomem a pěkném širokoúhlém rozsahu pro kinofilm 25 - 600 mm. tento objektiv je vybaven pokročilým optickým stabilizátorem obrazu Power I.O.S. Celá stabilizace může pracovat ve třech různých režimech a tím nejen dovoluje fotografovat z ruky na delší čas, ale také výrazně zlepšuje fotografování s teleobjektivem.

Kromě manuálního nastavení expozice je zde samozřejmě i plná automatika s režim iA (Intelligent Auto), který sám pozná fotografovanou scénu a dovede podle toho zapnout příslušný scénický program. Tento režim je k dispozici i při nahrávání videa. Systém pro rozpoznávání tváří dostal dvě velmi zajímavé novinky a to možnost zapamatovat si až 6 tváří na které se pak bude zaostřovat nebo zobrazí jejich jméno a také rozpoznání dětské tváře do 3 let věku, aby se mohl automaticky přepnout do Baby modu. Nově je možné zapnout rozpoznávání tváří i při nahrávání videa, kde fotoaparát dokáže nalézt až 3 různé tváře.

Nahrávání videa ve Full HD rozlišení (1920 x 1080 pix) je velmi jednoduše řešeno pomocí speciální video spouště na zadní straně fotoaparátu. Tu stačí jednoduše stisknout pro zahájení nahrávání a fotoaparát pro video převezme většinu scénických nastavení pro fotografie. Pro snadné přehrávání na televizi je v těle fotoaparátu Panasonic Lumix DMC-FZ48 zabudován HDMI konektor.

Pro záznam fotografií i videa slouží buď 70 MB vnitřní paměť a port pro paměťovou kartu typu SD, SDHC nebo SDXC. Vzhledem k velké kvalitě videa a velmi rychlému sekvenčnímu snímání doporučujeme dokoupit rychlou a velkou paměťovou kartu.

Oproti předchozímu modelu Lumix DMC-FZ45 přináší tento fotoaparát nový snímací čip, který má sice nižší rozlišení, ale zato dovede nahrávat video ve Full HD rozlišení na místo původního HD rozlišení a nový je i LCD panel, který dvojnásobné rozlišení.

Parametry a specifikace

Vnitřní paměť 
-
Rozhraní 
USB, MiniHDMI 
Výbava 
Mikrofon 
Barva 
černá 
Typ foťáku 
Ultrazoom 
Typ karty 
SD/SDHC/SDXC 
Optický zoom 
24.00 ×
Rozlišení videa 
FHD s rozlišením 1920 x 1080 px
Rozlišení fotek 
12.5 Mpx
Vnitřní paměť
Vnitřní paměť: -
Rozhraní
USB:1
HDMI: -
MikroUSB: -
MiniHDMI:1
MicroHDMI: -
MiniUSB: -
Výbava
GPS:Ne
Mikrofon:Ano
Barva
Barva:černá
Typ foťáku
Typ foťáku:Ultrazoom
Typ karty
SD:Ano
SDHC:Ano
SDXC:Ano
micro SD:Ne
micro SDHC:Ne
micro SDXC:Ne
Compact Flash:Ne
Memory Stick:Ne
Memory Stick Micro:Ne
Optický zoom
Optický zoom:24 ×
Rozlišení videa
Rozlišení videa:1920 x 1080  px
Rozlišení fotek
Rozlišení fotek:12.5 Mpx
TOPlist