Sony Alpha SLT-A77V

Vysoce výkonná zrcadlovka s integrovaným modulem GPS a záznamem videa ve FullHD kvalitě.

44 855,-
14 131,-Cena bez DPH
17 099,- Cena s DPH
Skladem na 1 pobočce
Zlín
Výrobce:Sony
Kód:961248
Typ:předváděcí
Záruka:
24 měsíců
-62%
Fotografie má ilustrativní charakter.
Reklamace výměnou ZDARMA

Specialní doprodejová akce výrobce. Předváděcí modely se slevou až 70%.

Balení obsahuje: produkt, baterii a napájecí adaptér (kabel).
Balení neobsahuje: zbytek příslušenství uváděné výrobcem.


Fotoaparát s technologií Translucent Mirror a vyměnitelnými objektivy.


  • 24.3 Mpx - Snímač CMOS Exmor APS HD s mimořádně vysokým rozlišením plus 2stupňová redukce šumu pro bezchybné fotografie s nízkou úrovní šumu i videozáznamy HD.
  • Nová verze procesoru BIONZ - Vylepšený obrazový procesor si poradí s ohromným množstvím dat snímače a umožňuje vysokorychlostní snímání skvělých fotografií s nízkým šumem.
  • Technologie Translucent Mirror - Nahrazuje pohyblivé zrcadlo digitálních zrcadlovek pevným průhledným zrcadlem: umožňuje mimořádně rychlé snímání s rychlým a přesným fázovým automatickým ostřením.
  • Špičková prodleva času závěrky - Mimořádně krátká prodleva času závěrky jen 50 ms soupeří s výkonem špičkových profesionálních fotoaparátů: ideální pro snímky velmi rychlé akce.
  • Fotografování série snímků mimořádně vysokou rychlostí - Snímejte rychlé akce v režimu souvislého automatického ostření rychlostí až 12 sn./s, se sledováním pohyblivých objektů pro ostrý obraz.
  • Videozáznamy Quick AF Full HD - Snímejte video v rozlišení 1920 x 1080 pomocí souvislého AF se sledováním pohyblivých objektů: nyní se snímáním v progresivním režimu 24p/50p pro filmové výsledky.
  • Pokročilá funkce rychlého automatického ostření s živým náhledem Quick AF Live View - Zobrazení náhledu v reálném čase s plným rozlišením na displeji LCD s rychlým a přesným automatickým fázovým ostřením.
  • AF se sledováním objektu - Udržuje tváře nebo jiné vybrané objekty přesně zaostřené, i když je objekt dočasně zastíněn jiným.
  • 19bodový fázový systém automatického ostření - Nově vyvinutý systém AF s 11 křížovými snímači umožňuje přesné a souvislé automatické ostření – účinné s hledáčkem nebo živým zobrazením na displeji LCD.
  • 7.5 cm (3.0") displej LCD Xtra Fine výklopný do 3 směrů - Displej LCD s vysokým rozlišením (921 000 bodů) a možností libovolného nastavení s technologií TruBlack pro vynikající detaily a kontrast.

 

 

Produkt spadá do B kategorie - může obsahovat drobné kosmetické vady nebo částečná funkční omezení. Pro více informací můžete kontaktovat svého prodejce zařízení.

Parametry a specifikace

Vnitřní paměť 
-
Rozhraní 
USB, MiniHDMI 
Výbava 
GPS 
Barva 
černá 
Typ foťáku 
Zrcadlovka 
Typ karty 
SD/SDHC/SDXC 
Optický zoom 
-
Rozlišení videa 
FHD s rozlišením 1920 x 1080 px
Rozlišení fotek 
24.3 Mpx
Vnitřní paměť
Vnitřní paměť: -
Rozhraní
USB:1
HDMI: -
MikroUSB: -
MiniHDMI:1
MicroHDMI: -
MiniUSB: -
Výbava
GPS:Ano
Mikrofon:Ne
Wifi:Ne
Barva
Barva:černá
Typ foťáku
Typ foťáku:Zrcadlovka
Typ karty
SD:Ano
SDHC:Ano
SDXC:Ano
micro SD:Ne
micro SDHC:Ne
micro SDXC:Ne
Compact Flash:Ne
Memory Stick:Ne
Memory Stick Micro:Ne
Optický zoom
Optický zoom: -
Rozlišení videa
Rozlišení videa:1920 x 1080  px
Rozlišení fotek
Rozlišení fotek:24.3 Mpx
TOPlist