Nikon 1 AW1 Silver + 11-27.5mm

Odolný a stylový fotoaparát Nikon 1 AW1 s vodotěsným, nárazuvzdorným a mrazuvzdorným objektivem 1 NIKKOR AW 11–27,5 mm f/3,5–5,6.

18 990,-
11 569,-Cena bez DPH
13 999,- Cena s DPH
Skladem na 1 pobočce
Brno
Výrobce:Nikon
Kód:961229
Typ:předváděcí
Záruka:
24 měsíců
Fotografie má ilustrativní charakter.
Reklamace výměnou ZDARMA

Specialní doprodejová akce výrobce. Předváděcí modely se slevou až 70%.

Balení obsahuje: produkt, baterii a napájecí adaptér (kabel), objektiv 11-27.5mm.
Balení neobsahuje: zbytek příslušenství uváděné výrobcem.


Život nemá žádné tlačítko „Přehrát znovu“. Chcete-li jej zachytit, potřebujete fotoaparát, který mu stačí.
Vodotěsný, nárazuvzdorný, mrazuvzdorný a rychle reagující fotoaparát Nikon 1 AW1 poskytuje vše potřebné. Tento systémový fotoaparát je chráněn proti všem klimatickým vlivům a nehodám na lyžařských svazích, na jachtě nebo i na dobrodružném safari. A díky minimalistickému designu nebudete vypadat špatně ani při jeho použití na módní akci ve městě.

S tímto odolným a pěkně vypadajícím systémovým fotoaparátem nezmeškáte nic z událostí, které si budete chtít uchovat v paměti navždy – od velkolepých dobrodružství až po každodenní život.

 

Tato odolná a stylová sada fotoaparátu s objektivem Zoom Lens Kit poskytuje vynikající všestrannost a vysokou přesnost. Vodotěsný, nárazuvzdorný a mrazuvzdorný objektiv 1 NIKKOR AW 11–27,5 mm f/3,5–5,6 a fotoaparát Nikon 1 AW1 jsou chráněny proti klimatickým vlivům a drobným nehodám a poskytují dostatečný výkon pro pořizování vynikajících snímků a videosekvencí na libovolném místě.

 

Provedení odolávající všem dobrodružstvím
Tento vodotěsný (do hloubky 15 m), nárazuvzdorný (odolává pádům z výšky až 2 m), mrazuvzdorný (do teploty −10 °C) a prachotěsný fotoaparát je připraven na všechna vaše každodenní stylová dobrodružství.

Pevný a neodolatelný
Působivá kombinace robustní funkčnosti a minimalistického designu propůjčuje tomuto fotoaparátu stylový vzhled ve městě i na lyžařských sjezdovkách.

Fotografujte rychlostí života
Pořizujte snímky rychle se pohybujících objektů v plném rozlišení frekvencí až 15 obr./s, nebo zaostřete na jedno místo a využijte snímací frekvenci až 60 obr./s.

Vysoká kvalita obrazu
Zaznamenávejte své vzpomínky pomocí fotoaparátu, kterému můžete důvěřovat. Obrazový snímač CMOS formátu CX produkuje vynikající snímky i za nízké hladiny osvětlení.

Dokonalé fotografování
Pokročilé hybridní automatické zaostřování systému Nikon 1 zaostřuje tak rychle, že bez zpoždění zachytíte každý letmý okamžik. Získejte perfektně ostré snímky a videosekvence v libovolnou dobu – i za nízké hladiny osvětlení.

Vynikající kvalita obrazu
Obrazový snímač CMOS formátu CX nabízí 14,2 milionů pixelů a rozsah citlivostí ISO jde až do hodnoty 6400 pro získání krásných snímků za nízké hladiny osvětlení.

Akční ovládání
Zaznamenávejte své vzpomínky pomocí fotoaparátu, kterému můžete důvěřovat. Obrazový snímač CMOS formátu CX produkuje vynikající snímky i za nízké hladiny osvětlení.

 • Záznam všech vašich dobrodružství: Podpora systémů GPS a GLONASS znamená, že můžete ukládat přesné informace o své poloze do obrazových dat snímků (EXIF).
 • Okamžité sdílení: Odesílejte snímky přímo z fotoaparátu do telefonu Smartphone nebo tabletu za pomoci bezdrátového mobilního adaptéru WU-1b. Můžete tak snadno sdílet svá dobrodružství nebo kontrolovat snímky na větší obrazovce.
 • Filmová magie: Fotoaparát poskytuje to nejlepší z obou technologií a umožňuje pořizovat snímky v plném rozlišení (a poměrem stran 3:2) během záznamu Full HD videosekvence. Pro pořízení snímku stačí jen stisknout tlačítko spouště; záznam videosekvencí není ovlivněn.
 • Kde se nacházíte? Zaznamenávejte svou nadmořskou výšku nebo hloubku pod vodní hladinou za pomoci zdvojené indikace nadmořské výšky/hloubky. Kontrolujte svou polohu pomocí elektronického kompasu a používejte virtuální horizont, abyste zamezili snímkům s šikmými liniemi.
 • Režim Pokročilé videosekvence: Vyberte režim pokročilých videosekvencí a budete moci snadno manuálně upravovat expozici změnou nastavení času závěrky a clony před zahájením záznamu a/nebo v jeho průběhu. Nebo můžete filmovat s menší velikostí obrazu a dosáhnout dramatických efektů extrémním zpomalením pohybu.
 • Pohyblivé momentky: Zobrazte více z každého okamžiku a oživte své snímky jediným stisknutím tlačítka. Fotoaparát vytváří zachycením okamžiku v čase pomocí krátké zpomalené videosekvence končící vlastním statickým snímkem ve vysokém rozlišení „živoucí snímky“, které lze snadno sdílet.
 • EXPEED 3A: Systém zpracování obrazu Nikon nové generace využívá dva obvody pro neuvěřitelně rychlé zpracování dat a dosažení nedostižné výkonnosti v libovolné situaci. Snadno zvládá mnoho výpočetně náročných úkonů fotoaparátu, jako je rychlé sériové snímání a současný záznam statických snímků a videosekvencí.
 • Režim Zachycení nejlepšího okamžiku: Zaručuje, že vždy získáte ten nejlepší možný snímek. Zpomalené zobrazení pořídí sérii až 20 snímků, které současně zpomaleně zobrazuje na monitoru LCD pro snadný výběr okamžiku, který chcete uchovat. Inteligentní výběr snímku pořídí až 20 snímků ve vysokém rozlišení, ze kterých doporučí až pět nejlepších.
 • Živé nastavení: Rychlý a snadný způsob vylepšení snímků ještě před jejich pořízením. Pomocí této funkce lze instinktivně provádět úpravy nastavení pro zmrazení akce, tvůrčím způsobem upravovat expozici nebo rozmazat detaily v pozadí – a výsledky změn nastavení ihned sledovat v reálném čase na monitoru LCD.
 • Kreativní režim: Umožňuje aplikovat různé filtry a efekty na statické snímky ještě před zahájením fotografování a nabízí přístup k expozičním režimům PSAM pro plnou kontrolu nad parametry snímků. Pro tvůrčí zpracování podvodních snímků můžete zkusit program Pod vodou a reprodukovat barvy pod hladinou moře, jezera nebo bazénu v jejich přirozené kráse.
 • Snadné fotografování v exteriéru: Větší prostor mezi ovládacími tlačítky zaručuje snazší ovládání i při použití rukavic. Protiskluzový grip zaručuje pevné držení a režim Venkovní zobrazení zlepšuje čitelnost zobrazení menu při fotografování za jasného slunečního světla nebo v šeru pod vodní hladinou.
 • Styl pro venkovní aktivity: Přední panel z ušlechtilé oceli vypadá působivě a stylově. Gumová těsnění na kritických místech fotoaparátu a O-kroužek okolo upevňovacího bajonetu chrání systém před vnikáním vody a prachu. Zdvojená aretace krytky prostoru pro baterii a krytky konektorů USB/HDMI snižuje pravděpodobnost jejich náhodného otevření.
 • Vodotěsný výklopný blesk: Vestavěný kompaktní blesk fotoaparátu je vodotěsný do hloubky 15 m a je ideální pro osvětlení blízkých objektů, jaký představuje například korál. Na souši umožňuje blesk osvětlit objekty ve vzdálenosti až 6 m od fotoaparátu.
 • Rozšiřitelný systém: Hledáte všestrannost? Existuje mnoho způsobů, jak rozšířit možnosti vašeho fotoaparátu Nikon 1. Dva speciální vodotěsné a nárazuvzdorné objektivy 1 NIKKOR AW jsou stejně přitažlivé a robustní jako fotoaparát. Pro ještě rozsáhlejší možnosti můžete s fotoaparátem Nikon 1 AW1 používat kompletní řadu objektivů 1 NIKKOR nebo můžete v kombinaci s adaptérem bajonetu FT1 používat rovněž objektivy NIKKOR pro digitální jednooké zrcadlovky.

Parametry a specifikace

Vnitřní paměť 
-
Rozhraní 
USB, MiniHDMI 
Výbava 
GPS, Mikrofon 
Barva 
šedá 
Typ foťáku 
Kompakt s výměnnými objektivy 
Typ karty 
SD/SDHC/SDXC 
Optický zoom 
-
Rozlišení videa 
FHD s rozlišením 1920 x 1080 px
Rozlišení fotek 
14.2 Mpx
Vnitřní paměť
Vnitřní paměť: -
Rozhraní
USB:1
HDMI: -
MikroUSB: -
MiniHDMI:1
MicroHDMI: -
MiniUSB: -
Výbava
GPS:Ano
Mikrofon:Ano
Barva
Barva:šedá
Typ foťáku
Typ foťáku:Kompakt s výměnnými objektivy
Typ karty
SD:Ano
SDHC:Ano
SDXC:Ano
micro SD:Ne
micro SDHC:Ne
micro SDXC:Ne
Compact Flash:Ne
Memory Stick:Ne
Memory Stick Micro:Ne
Optický zoom
Optický zoom: -
Rozlišení videa
Rozlišení videa:1920 x 1080  px
Rozlišení fotek
Rozlišení fotek:14.2 Mpx
TOPlist