ASUS F750JA-TY024H

Intel Core i7 4702HQ 2.2 GHz, 6144 MB, 750 GB HDD, DVD-RW, Intel HD Graphics 4600, 17.3 palců 1600 x 900 px, Windows 10 Home

18 895,-
12 396,-Cena bez DPH
14 999,- Cena s DPH
Dostupné na 1 pobočce
Výrobce:ASUS
Kód:958722
Typ:předváděcí
Záruka:
24 měsíců
Reklamace výměnou ZDARMA
Fotografie má ilustrativní charakter.

Úžasná kombinace krásy a výkonu

  • Klasický, nadčasový design se soustřednými kruhy
  • Procesor až Intel® Core™ i7
  • Probuzení z režimu spánku do 2 sekund

 

Neuvěřitelně krásný
Klasický, nadčasový design

Notebooky ASUS řady X/F jsou určeny pro každodenní používání a zábavu. Díky praktickým funkcím a výkonnému multitaskingu představují zcela univerzální zařízení. Modely řady X/F se vyznačují designem se soustřednými kruhy a strukturovanou opěrkou dlaní. Jde o elegantní zařízení, která budete rádi používat každý den. Oproti předchozí generaci řady X/F nabízejí o 5 % štíhlejší tělo, větší touchpad a ovládání pomocí intuitivních multidotykových gest Smart Gesture, několik portů USB 3.0 pro rychlé datové přenosy a technologii IceCool, která udržuje opěrku dlaní vždy příjemně chladnou.

Videohovory s vysokou čistotou
Modely řady X/F jsou vybaveny HD webkamerou s rozlišením 720p a vysoce citlivým snímačem, který je schopen dobře pracovat v různých světelných podmínkách, od málo osvětlených místností až po jasné venkovní prostředí. Nyní můžete komunikovat s ostatními uživateli nebo se svými blízkými a vypadat při tom skvěle. Výkonnou kameru oceníte například při videohovorech s rodinou či přáteli v režimu celé obrazovky. Obrazovka s poměrem stran 16 : 9 je ideální také pro pořádání videohovorů se zákazníky nebo spolupracovníky.

Dokonale věrné barvy díky technologii ASUS Splendid
Výjimečná technologie Splendid přináší živý obraz, který splní i ty nejnáročnější požadavky. Upravuje nastavení obrazu podle aktuálního způsobu použití počítače a přizpůsobuje barevné podání a přesnost zobrazení. Výsledkem jsou jasnější barvy a špičková kvalita obrazu za všech okolností, od sledování filmů až po prohlížení fotografií. Pomocí klávesové zkratky (fn+C) lze zapnout technologii Splendid a vybrat si vhodnou předvolbu na základě osobních preferencí a prostředí.

 

Neuvěřitelný výkon
Notebook, s nímž je radost pracovat

Řada X/F je vybavena všemi nezbytnými funkcemi, které přináší vysokou hodnotu a změní způsob vaší každodenní práce s počítačem. Ať už používáte notebook pro práci nebo zábavu, vždy dosáhnete vysoké produktivity. Je vybaven procesorem až IntelR Core i7 (dle konfigurace), funkcí Instant On umožňující probuzení počítače z režimu spánku během 2 sekund a rozhraním USB 3.0, které nabízí desetkrát rychlejší přenos dat. Notebooky ASUS řady X/F vám poskytují vše, co potřebujete pro efektivní multitasking i multimediální zábavu.

Produktivita a zábava
Notebooky ASUS řady X/F jsou osazeny procesory až IntelR Core i7 (dle konfigurace), které zajišťují plynulý vysoký výkon. Využívají rychlejší procesory, výkonnější grafické karty a pokročilé řadiče paměti integrované na základní desce a zaručují efektivní multitasking a kvalitní multimediální zábavu. Notebooky ASUS řady X/F umožňují spuštění několika aplikací současně, aniž by došlo ke snížení výkonu. Proto je lze pohodlně používat k práci i zábavě – to vše navíc v tenkém provedení.

Notebook s rychlostí smartphonu
Zásluhou exkluzivní technologie ASUS Super Hybrid Engine II notebooky nabízejí skoro stejně rychlou odezvu jako smartphony a umožňují téměř okamžité obnovení z pohotovostního režimu, ve kterém nyní notebooky vydrží ještě déle. Funkce Instant On probudí notebook během 2 sekund, takže již nemusíte na práci ani zábavu zbytečně čekat. Technologie ASUS Super Hybrid Engine II rovněž optimalizuje výdrž baterie pomocí různých režimů napájení, které jsou přizpůsobeny konkrétním úlohám. Se zapnutou funkcí okamžitého probuzení mohou notebooky ASUS zůstat v pohotovostním režimu neuvěřitelné dva týdny! Nemusíte se bát, že v pohotovostním režimu přijdete o svá data. Pokud zbývající kapacita baterie klesne pod 5 %, dojde k automatické záloze

Neuvěřitelně rychlý přenos dat
Rozhraní USB 3.0 je desetkrát rychlejší než rozhraní USB 2.0. S využitím kompatibilního úložiště a dvojice dostupných portů (dle konfigurace) můžete ukládat fotografie, přenášet hudbu a otevírat velké video soubory ve zlomku vteřiny. Dejte sbohem dlouhému čekání – dokonce i 25GB film na disku Blu-ray můžete zkopírovat za pouhých 70 sekund.

 

Neuvěřitelný zvuk
Přesný, křišťálově čistý zvuk pro dokonalý zážitek jako v kině

Nástroj AudioWizard byl vytvořen ve spolupráci se společností Waves, držitelem ocenění Technical GRAMMY Award ® za rok 2011, která se zabývá profesionálním zpracováním zvuku. Pět přednastavených režimů zlepšuje kvalitu zvuku tak, aby vyhovovala různým poslechovým prostředím. Všechny z nich byly vyladěny týmem ASUS Golden Ear a zajišťují působivý zvukový přednes při poslechu hudby, sledování filmů i hraní her. Vlastní rozhraní je navrženo s ohledem na uživatele, a proto nabízí rychlé nastavení a přímý přístup k vašemu obsahu. Jeho flexibilita umožňuje změnit nastavení zvuku během několika sekund.

Čistší zvuk a hlubší basy
Technologie SonicMaster vyvinutá týmem ASUS Golden Ear ve spolupráci se společností Bang & Olufsen ICEpower nabízí kompletní řešení pro mobilní multimediální zábavu. Kombinace vynikajícího hardwaru a optimalizovaného softwaru přináší vyšší kvalitu zvukového podání a výraznější přednes s lepší přesností. Větší reproduktory a rezonanční komory poskytují bohatý a detailní zvuk, který zlepšuje poslechový zážitek v každé situaci, ať už se jedná o sledování filmů nebo poslech hudby. Technologie SonicMaster doplněná o softwarový nástroj AudioWizard pro ladění zvuku přináší novou úroveň multimediální zábavy.

Optimalizované zvukové podání s nástrojem AudioWizard
AudioWizard je software pro ladění zvuku, který je dodáván s nástrojem pro zpracování zvuku MaxxAudio, držitelem ocenění Technical GRAMMYR za rok 2011. Pět přednastavených režimů zlepšuje kvalitu zvuku tak, aby vyhovovala různým poslechovým prostředím. Všechny z nich byly vyladěny týmem ASUS Golden Ear a zajišťují působivý zvukový přednes při poslechu hudby, sledování filmů i hraní her. Rozhraní je navrženo tak, aby byl na prvním místě vždy uživatel – proto nabízí rychlé nastavení a přímý přístup k vašemu obsahu. Díky jeho flexibilitě můžete změnit nastavení zvuku během několika sekund.

 

Neuvěřitelné dotykové ovládání
Přesná interakce

Tým ASUS Golden Finger upřednostňující přirozená ovládací rozhraní vyvíjí řešení, která dalece přesahují obvyklé průmyslové standardy. To zajišťuje, že společnost ASUS nabízí nejpohodlnější a nejcitlivější dotykové ovládání v každé aplikaci a za všech okolností. Notebooky řady X/F jsou vybaveny velkým touchpadem využívajícím technologii Smart Gesture, která zaručuje rychlé a přesné ovládání prostřednictvím celé řady dotykových gest. Ergonomická jednolitá klávesnice je navržena tak, aby poskytovala při psaní maximální pohodlí.

Snadné multidotykové ovládání
Multidotykový touchpad řady X/F je vybaven technologií Smart Gesture, která nabízí přirozené ovládání konečky prstů. Díky ní je interakce s notebookem snadná, ale zároveň důmyslně efektivní. Umožňuje procházení a supluje funkci pravého tlačítka myši pro přístup k pokročilým funkcím, avšak bez použití myši. Technologie Smart Gesture podporuje celou řadu dotykových gest, jako například procházení, klepnutí nebo přiblížení a oddálení pomocí prstů, která simulují funkce dotykové obrazovky v systému Windows 10. Touchpad má stejný poměr stran jako displej a umožňuje tak přesnější ovládání ukazatele. Díky své velikosti nabízí dostatek místa pro používání gest v systému Windows 10.

Ergonomická jednolitá klávesnice
Celistvá, jednolitá klávesnice je zárukou pohodlného a jistého psaní. Ergonomicky navržená klávesnice Chiclet je charakteristická rovnoměrnými rozestupy mezi jednotlivými klávesami, takže poskytuje lepší rozvržení pro maximální přesnost psaní. Každá jednotlivá klávesa byla vyladěna tak, aby v oblasti stisku dosahovala standardu Golden Ratio společnosti ASUS a zajistila uživateli při psaní potřebnou citlivost pro rychlejší psaní. Zásluhou těchto drobných vylepšení dochází ke snížení únavy uživatele i při dlouhodobé práci s počítačem.

Parametry a specifikace

Procesor 
Intel Core i7 4702HQ 2.2 GHz Haswell 
Operační paměť 
6144 MB DDR3 
Pevný disk 
750 GB HDD 
Optická mechanika 
DVD-RW 
Grafická karta 
Intel HD Graphics 4600 
Displej 
17.3" LCD HD+ s rozlišením 1 600 x 900 - lesklý 
Operační systém 
Windows 10 Home 
Rozhraní 
2xUSB 2.0, 2xUSB 3.0, HDMI, VGA, LAN 
Výbava 
Webkamera, WiFi, čtečka karet, numerická klávesnice 
Barva 
černá 
Procesor
Výrobce:Intel
Modelová řada:Core i7
Typ:4702HQ
Frekvence:2.2 GHz
Počet jader:4
Operační paměť
Celková kapacita:6 144 MB
Typ:DDR3
Pevný disk
Kapacita HDD:750 GB
Kapacita SSD: -
Celková kapacita:750 GB
Typ:HDD
Optická mechanika
Typ:DVD-RW
Grafická karta
Výrobce:Intel
Modelová řada:HD Graphics
Typ:4600
Vlastní paměť: -
Druh:sdílená
Displej
Úhlopříčka:17.3 palců
Rozlišení:1600 x 900  px
Povrch:lesklý
Dotykový:Ne
Operační systém
Výrobce:Microsoft
Název:Windows 10 Home
Rozhraní
USB 2.0:2
USB 3.0:2
DisplayPort: -
HDMI:1
DVI: -
VGA:1
COM: -
RJ45:1
Výbava
Čtečka otisků prstů:Ne
Čtečka paměťových karet:Ano
3G modem:Ne
Numerická klávesnice:Ano
Webkamera:Ano
Wifi:Ano
Barva
Barva:černá
ASUS F750JA-TY024H - Fotka 1/12
ASUS F750JA-TY024H - Fotka 2/12
ASUS F750JA-TY024H - Fotka 3/12
ASUS F750JA-TY024H - Fotka 4/12
ASUS F750JA-TY024H - Fotka 5/12
ASUS F750JA-TY024H - Fotka 6/12
ASUS F750JA-TY024H - Fotka 7/12
ASUS F750JA-TY024H - Fotka 8/12
ASUS F750JA-TY024H - Fotka 9/12
ASUS F750JA-TY024H - Fotka 10/12
ASUS F750JA-TY024H - Fotka 11/12
ASUS F750JA-TY024H - Fotka 12/12