Canon PowerShot SX50 HS

Kompaktní ultrazoom s 50x optickým zoomem a inteligentní stabilizací obrazu

7 855,-
4 131,-Cena bez DPH
4 999,- Cena s DPH
Skladem na 2 pobočkách
Opava | Brno
Výrobce:Canon
Kód:957176
Typ:předváděcí
Záruka:
24 měsíců
Fotografie má ilustrativní charakter.

 

PowerShot SX50 HS je kompaktní fotoaparát Canon s 50x optickým zoomem a působivou ohniskovou vzdáleností 24-1200mm. Konstrukce se skládá ze 13 prvků v 10 skupinách, z čehož jsou 3 UD čočky a další je oboustranná asférická čočka.

Využívá nové a účinnější AF algoritmy, vylepšenou rychlost čtení dat senzoru a jejich rychlejší odvod, takže ze zvýšila rychlost AF ve srovnání s předchozími modely. Rychlost čtení dat senzoru byla zlepšena zvýšením snímkové frekvence při čtení a nové modely nyní mohou zpracovávat více dat najednou.

Má při širokoúhlém fotografování rychlost AF 0,19 sekundy, což je zrychlení o 50 % oproti modelu předchozímu PowerShot SX40 HS. Navíc celková časová prodleva byla snížena o 44 % na 0,25 sekundy.

Vylepšená verze Zoom Framing Assist nyní nabízí dvě fyzická tlačítka, uzamknout a vyhledat, která jsou umístěna na objektivu a poskytují snadný přístup k funkcím během dlouhého focení se zoomem. Stisknutí tlačítka pro vyhledání umožňuje rychle oddálit scénu a najít fotografovaný objekt. Po uvolnění tlačítka se zoom vrátí do původního přiblížení. Nové tlačítko pro uzamknutí využívá výkonný optický stabilizátor obrazu, takže při použití maximálního zoomu zůstane objekt stále perfektně zaměřený.

Obsahuje také vylepšenou stabilizaci obrazu - režim pro stabilizaci obrazu například při natáčení videa za chůze.

ZoomPlus je vyspělá technologie digitálního zoomu, která umožňuje rozšířit rozsah optického zoomu a dostat se blíže k fotografovým objektům při zachování vysoké kvality obrazu. ZoomPlus používá pokročilé algoritmy digitálního zpracování obrazu a v kombinaci se snímačem a obrazovým procesorem DIGIC 4 přináší mnohem lepší kvalitu, než nabízí standardní digitální zoom.

 

Parametry a specifikace

Vnitřní paměť 
-
Rozhraní 
USB, MiniHDMI 
Barva 
černá 
Typ foťáku 
Ultrazoom 
Typ karty 
SD/SDHC/SDXC 
Optický zoom 
50.00 ×
Rozlišení fotek 
12.1 Mpx
Vnitřní paměť
Vnitřní paměť: -
Rozhraní
USB:1
HDMI: -
MikroUSB: -
MiniHDMI:1
MicroHDMI: -
MiniUSB: -
Barva
Barva:černá
Typ foťáku
Typ foťáku:Ultrazoom
Typ karty
SD:Ano
SDHC:Ano
SDXC:Ano
micro SD:Ne
micro SDHC:Ne
micro SDXC:Ne
Compact Flash:Ne
Memory Stick:Ne
Memory Stick Micro:Ne
Optický zoom
Optický zoom:50 ×
Rozlišení fotek
Rozlišení fotek:12.1 Mpx
TOPlist