HP ProDesk 600 G1 DM

Intel Pentium G3260T 2.9 GHz, 4096 MB, 500 GB, Bez mechaniky, Intel HD Graphics, Windows 10 Home

10 998,-
6 611,-Cena bez DPH
7 999,- Cena s DPH
Skladem na 1 pobočce
Ostrava
Výrobce:HP
Kód:952811
Typ:předváděcí
Záruka:
24 měsíců
Reklamace výměnou ZDARMA
Fotografie má ilustrativní charakter.

 

Stolní počítač prošel vývojem. Jedná se o doposud nejmenší firemní stolní počítač HP s integrovaným výkonem a zabezpečením podnikové úrovně. Efektivní konstrukce, která šetří prostor a energii, je zárukou, že stolní počítač HP Mini se vejde prakticky do každého pracovního prostoru.

Velký výkon. Prostorově úsporný design.

 • Tento stolní počítač Mini je menší než některé stolní telefony a ve svislé nebo vodorovné poloze se vejde prakticky kamkoli. Přehledná konstrukce se snadnými možnostmi servisních zásahů s integrovanou bezdrátovou anténou nabízí flexibilní možnosti nasazení pro optimalizaci pracovního prostoru.
 • Buďte až o 35 % produktivnější, když připojíte až tři nezávislé monitory pomocí integrovaného rozhraní DisplayPort s podporou video výstupů s více datovými proudy.
 • Stolní počítač HP ProDesk 600 G1 Mini můžete umístit prakticky kamkoli nebo jej můžete snadno připojit k několika volitelným periferním zařízením pomocí integrovaného držáku VESA.
 • Stolní počítač HP ProDesk 600 Mini G1 vydrží 115 000 hodin procesu komplexního testování HP, a proto se na něj můžete stoprocentně spolehnout.
 • Stolnímu počítači HP ProDesk 600 G1 Mini snadno dopřejete potřebný servis. Jeden křídlový šroub poskytuje rychlý přístup k jasně identifikovatelným a vyměnitelným komponentům.

Plná funkční výbava ProDesk.

 • S funkcí automatizace na úrovni firmwaru HP BIOSphere si zachováte vysokou produktivitu a nízké prostoje. Vaše počítače získají dodatečnou ochranu díky automatickým kontrolám aktualizací a zabezpečení (dle konfigurace).
 • Po celý den si užijete vyšší rychlost a větší výkon. Rozhodněte se pro nejmodernější technologii zpracovávání s výběrem procesorů Intel® Core™ 4. generace.
 • Využijte nové technologie jednotek v podobě volitelného modulu rozhraní M.2 PCIe SSD, interní 2,5" jednotky SSD nebo duální konfigurace jednotek pro další místní úložiště.
 • Využijte co nejlépe virtuální konference. S bohatým zvukem a obrazem, které využívají software DTS Studio Sound Audio, oživíte své pracovní činnosti.
 • Věnujte více času osobním kontaktům. Buďte připraveni na webové chaty a konference s aplikací Skype™, která je již přednastavena v počítači HP ProDesk 600. Získáte pocit kontaktu, který si příliš nezadá se skutečností.

Pevné zabezpečení.

 • HP BIOSphere zvyšuje zabezpečení a udržuje důležitá data a systémy pod zámkem, který lze otevřít pomocí přizpůsobitelného ověřování a hesel na úrovni systému BIOS (dle konfigurace).
 • HP Secure Erase odstraní obsah z pevného disku, což se hodí např. při prodeji počítače nebo změně jeho přiřazení.
 • Získejte mimořádnou ochranu se zabezpečeným úložištěm a zajištěnou platformovou integritou díky bezpečnostnímu čipu TPM, který používá systém BIOS a operační systém.

Ekologický přístup.

 • Vyznačuje se nízkou spotřebou energie a splňuje podmínky certifikace ENERGY STAR® a EPEAT® Gold (dle regionu) platné pro nepřetržitý provoz počítače. Stolní počítač Mini spotřebovává méně než 8 W energie při nečinnosti, a proto může být neustále zapnutý a aktualizovaný.

 

 

Na zařízení může být předinstalován operační systém Windows 8 nebo Windows 8 Pro. Update na novou verzi 8.1 či 8.1 Pro je možný zdarma skrze Windows Store přímo v operačním systému. Více informací najdete na oficiálních stránkách Microsoft.

Parametry a specifikace

Procesor 
Intel Pentium G3260T 2.9 GHz Haswell 
Operační paměť 
4096 MB DDR3 
Pevný disk 
500 GB HDD 
Optická mechanika 
Grafická karta 
Intel HD Graphics 
Operační systém 
Windows 10 Home 
Rozhraní 
2xUSB 2.0, 4xUSB 3.0, DisplayPort, VGA, LAN 
Velikost 
MiniPC 
Procesor
Výrobce:Intel
Modelová řada:Pentium
Typ:G3260T
Frekvence:2.9 GHz
Počet jader:2
Operační paměť
Celková kapacita:4 096 MB
Typ:DDR3
Pevný disk
Kapacita HDD:500 GB
Kapacita SSD: -
Celková kapacita:500 GB
Typ:HDD
Optická mechanika
Typ:Bez mechaniky
Grafická karta
Výrobce:Intel
Modelová řada:HD Graphics
Typ: -
Vlastní paměť: -
Druh:sdílená
Operační systém
Výrobce:Microsoft
Název:Windows 10 Home
Rozhraní
USB 2.0:2
USB 3.0:4
MiniDisplayPort: -
DisplayPort:1
HDMI: -
DVI: -
VGA:1
RJ45:1
Velikost
Velikost:MiniPC
HP ProDesk 600 G1 DM - Fotka 1/6
HP ProDesk 600 G1 DM - Fotka 2/6
HP ProDesk 600 G1 DM - Fotka 3/6
HP ProDesk 600 G1 DM - Fotka 4/6
HP ProDesk 600 G1 DM - Fotka 5/6
HP ProDesk 600 G1 DM - Fotka 6/6
TOPlist