23.8" LCD HP EliteDisplay E240c

23.8 palců 1920 x 1080 px

6 890,-
4 040,-Cena bez DPH
4 888,- Cena s DPH
Skladem na 1 pobočce
Praha
Výrobce:HP
Kód:948596
Typ:předváděcí
Záruka:
24 měsíců
12 měsíců IČ
Fotografie má ilustrativní charakter.
Reklamace výměnou ZDARMA

Využijte možnosti skutečně pohodlného připojení a pořádání konferencí a spolupracujte s kolegy na 60,45cm (23,8") videokonferenčním monitoru HP EliteDisplay E240c, který je komunikačním rozcestníkem1 s webovou kamerou HD, mikrofonem, reproduktory a dobře dostupnými funkčními tlačítky a rozlišením Full HD.

Připojte se z libovolného místa v místnosti nebo na světě.
Seznamte se a spolupracujte s kolegy a klienty v reálném čase na monitoru s certifikací pro aplikaci Skype pro firmy, který má webovou kameru HD a prémiový stereofonní zvuk s dvěma reproduktory, jenž se připojuje digitálně přes rozhraní USB.

Ovládání volání jedním dotykem.
Dobře dostupná tlačítka v rámečku na přední straně monitoru umožňují volání, úpravu hlasitosti a ztlumení vašeho hlasu – bez softwarové nabídky.

Pracujte pohodlně a produktivně.
Díky nastavitelnému náklonu a otočení a možnosti výškového nastavení ve velkém rozsahu 150 mm si snadno vytvoříte ideální pracovní polohu.

Skvělé zobrazení ze všech stran.
Přehledně používejte všechna otevřená okna a dopřejte si ostré a jasné barvy prakticky odkudkoli v místnosti na 60,45cm (23,8") monitoru s rozlišením Full HD, pozorovacími úhly 178°a technologií IPS.


 • Displej je pouze začátek
  Doplňte své řešení pro spolupráci s kolegy o náhlavní soupravu, hlasitý telefon nebo klávesnici HP, abyste své řešení dále rozšířili o nejnovější komunikační technologie.
 • Spousta připojovacích portů.
  Připojte monitor k řadě počítačů a zařízení pomocí vstupů HDMI, DisplayPort, VGA a USB.
 • Snižte spotřebu energie a pomozte snižovat náklady.
  Získejte promyšlený, energeticky úsporný výrobek s certifikací ENERGY STAR®, registrací EPEAT® Gold a certifikací TCO Certified Edge, který obsahuje 85 % recyklovatelných plastů.
 • Monitor bude vaším novým nejlepším přítelem.
  Navrhněte si obrazovku přesně podle stylu své práce se softwarem HP Display Assistant, který umožňuje rozdělit obrazovku na oddíly a umí deaktivovat monitor, který byl odpojen bez povolení.

Parametry a specifikace

Displej 
23.8" LCD FHD s rozlišením 1 920 x 1 080 
Rozhraní 
DisplayPort, HDMI, VGA 
Barva 
černá 
Displej
Úhlopříčka:23.8 palců
Rozlišení:1920 x 1080  px
Dotykový:Ne
Rozhraní
DisplayPort:1
HDMI:1
DVI: -
VGA:1
Barva
Barva:černá
TOPlist