22" LCD Philips Brilliance 220B

22 palců 1680 x 1050 px

Omlouváme se,
ale Vámi vybraný produkt
je momentálně vyprodaný.
Výrobce:Philips
Kód:943962
Typ:repasované
Jakost:A
Záruka:
24 měsíců
VYPRODÁNO
   Fotografie má ilustrativní charakter.

   Ergonomický displej pro podniky zvyšuje produktivitu
   Díky funkcím jako SmartImage , přední stereofonní audio, USB rozhraní a základně Ergo base, 220B1 představuje monitor pro podniky jako energeticky úsporné řešení zvyšující Vaši produktivitu.

    

   Vestavěný stereofonní zvuk pro multimediální zážitek
   Dva vysoce kvalitní stereofonní reproduktory zabudované do přístroje.

    

   SmartImage: zážitek z optimalizovaného a uživatelsky příjemného zobrazení
   SmartImage je exkluzivní špičková technologie společnosti Philips, která analyzuje obsah zobrazovaný na obrazovce a poskytuje optimalizovaný výkon zobrazení. Toto uživatelsky přívětivé rozhraní umožňuje nastavit různé režimy, např. Kancelář, Obrázky, Zábava, Ekonomický atd., tak aby odpovídaly používané aplikaci. Na základě výběru technologie SmartImage dynamicky optimalizuje kontrast, sytost barev a ostrost obrázků a videí a výsledkem je dokonalé zobrazení. Ekonomický režim nabízí značné úspory energie. To vše v reálném čase, stisknutím jediného tlačítka!

    

   Bezproblémové vyladění zobrazení s funkcí SmartControl II
   SmartControl II je software pro monitory se snadno použitelným grafickým rozhraním na obrazovce, které Vás provede vyladěním rozlišení, kalibrací barev a dalšími nastaveními zobrazení, včetně jasu, kontrastu, hodinami a fází, pozicí, RGB, bílého bodu a - u modelů s vestavěnými reproduktory nastavením hlasitosti -.

    

   TrueVision : laboratorní kvalita zobrazení
   TrueVision je vlastní špičková testovací technologie Philips a algoritmus technologie pro úpravu a doladění monitorů, rozsáhlého procesu, který zajišťuje maximální výkon zobrazení v souladu se standardem čtyřikrát přísnějším, než jsou požadavky systému Microsoft, pro každý monitor, který opustí továrna - ne jen pár vzorků pro recenze. Pouze společnost Philips jde tak daleko, že zaručí takovouto vysokou úroveň kvality barevné přesnosti a zobrazení u každého monitoru.

    

   EPEAT Silver zaručuje nižší dopad na životní prostředí
   Monitory Philips s certifikací EPEAT Silver zajišťují ochranu lidského zdraví a životního prostředí a jsou energeticky vysoce účinné a zaručují nižší emise klimatických plynů, které se mění. Program EPEAT pomáhá kupujícím ohodnotit, porovnávat a vybírat monitory podle 51 kritérií podporovaných organizací US EPA. EPEAT Silver je platná pouze v případě, že Philips svůj výrobek zaregistroval.

    

   Energy Star pro energetickou účinnost a nízkou spotřebu energie
   Energy Star je US EPA sponzorována programem energetické účinnosti a přijatý mnoha dalšími zeměmi. Certifikace Energy Star zaručuje, že kupujete výrobek, který splňuje standardy energetické účinnosti a který pracuje s maximální energetickou účinností na všech provozních úrovních. Monitory Philips jsou certifikovány pro specifikace Energy Star 5.0 a splňují nebo překračují tento standard. Například , v režimu spánku Energy Star 5.0 vyžaduje méně než 1 Watt spotřeby energie, přičemž monitory Philips spotřebovávají méně než 0,5 Wattu.

    

   Parametry a specifikace

   Displej 
   22" LCD WSXGA+ s rozlišením 1 680 x 1 050 
   Rozhraní 
   DVI, VGA, 1xUSB 2.0 
   Barva 
   stříbrná 
   Displej
   Úhlopříčka:22 palců
   Rozlišení:1680 x 1050  px
   Dotykový:Ne
   Rozhraní
   USB 2.0:1
   USB 3.0: -
   DisplayPort: -
   HDMI: -
   DVI:1
   VGA:1
   Barva
   Barva:stříbrná