Lenovo Ideatab Yoga 2-830F

Intel Atom 1.86 GHz, 2048 MB, 16 GB, 8 palců 1920 x 1200 px, Android 4.4.2 KitKat, Čelní webkamera, GPS, Wifi

5 098,-
2 974,-Cena bez DPH
3 599,- Cena s DPH
Skladem na 1 pobočce
Opava
Výrobce:Lenovo
Kód:942715
Typ:předváděcí
Záruka:
24 měsíců
Fotografie má ilustrativní charakter.
Reklamace výměnou ZDARMA

8" tablet který se vám přizpůsobí
Yoga Tablet 2 nabízející čtyři různé způsoby použití pro přehrávání multimediálního obsahu – Podrž, Postav, Polož a Pověs – se vám plně přizpůsobí. Díky výkonnému procesoru, bohatému zvuku, rychlému rozhraní Wi-Fi a impozantní výdrži baterie je práce v kterémkoli z těchto režimů ještě pohodlnější.

  • Čtyři způsoby použití tabletu - Yoga Tablet 2 je charakteristický inovativním designem s typickou komorou pro baterii. Tím došlo k posunu těžiště, což přispívá k mnohem lepšímu držení tabletu. Stojan na zadní straně zařízení umožňuje používat tablet několika způsoby: Podrž, Postav, Polož a Pověs. To znamená, že máte k dispozici čtyři různé způsoby použití tabletu pro přehrávání multimediálního obsahu, hraní her atd.

  • Impozantní výdrž baterie - Bezkonkurenční výdrž baterie tabletu Yoga Tablet 2 dosahuje neuvěřitelných hodnot. Baterie se pyšní výdrží až 18 hodin (dle konfigurace a využití), takže váš tablet zvládne na jediné nabití celodenní zátěž a ještě mu zbude dost energie na noční zábavu. Tajemství: Jedinečná komora ve tvaru válce poskytuje více místa pro uložení baterie – což znamená větší výdrž na jedno nabití.

  • Ohromující zvuk - Yoga Tablet 2 přináší nový způsob poslechu hudby na tabletu. Přední stereofonní reproduktory s velkými komorami využívající technologii zpracování zvuku Wolfson® Master HiFi™ a prostorový zvuk Dolby® nabízí dokonalý poslechový zážitek.

  • Kvalitní zadní fotoaparát - Poznejte nový způsob pořizování fotografií prostřednictvím 8Mpx zadního fotoaparátu tabletu Yoga Tablet 2 se světelností f2,2, moderním objektivem omezujícím odlesky a snímačem BSI 2.

Aplikace Lenovo DOit
S prémiovými aplikacemi od společnosti Lenovo toho váš Yoga Tablet 2 zvládne ještě víc. Patří mezi ně například aplikace SHAREit, která slouží k rychlému a hlavně bezplatnému sdílení souborů i bez připojení k síti Wi-Fi, nebo SYNCit, která nabízí možnost zálohovat a obnovit vaše kontakty a SMS zprávy.

 

Produkt spadá do B kategorie - může obsahovat drobné kosmetické vady nebo částečná funkční omezení. Pro více informací můžete kontaktovat svého prodejce zařízení.

Parametry a specifikace

Procesor 
Intel Atom 1.86 GHz QuadCore 
Operační paměť 
2048 MB 
Pevný disk 
16 GB 
Displej 
8" LCD WUXGA s rozlišením 1 920 x 1 200 
Operační systém 
Android 4.4.2 KitKat 
Rozhraní 
1xMicroUSB 
Výbava 
Webkamera, fotoaparát, WiFi, bluetooth, GPS 
Barva 
šedá 
Procesor
Výrobce:Intel
Modelová řada:Atom
Frekvence:1.86 GHz
Počet jader:4
Operační paměť
Celková kapacita:2 048 MB
Pevný disk
Celková kapacita:16 GB
Displej
Úhlopříčka:8 palců
Rozlišení:1920 x 1200  px
Operační systém
Výrobce:Google
Název:Android 4.4.2 KitKat
Rozhraní
USB 2.0: -
USB 3.0: -
HDMI: -
MikroUSB:1
MiniHDMI: -
MicroHDMI: -
MiniUSB: -
Výbava
Bluetooth:Ano
Čelní webkamera:Ano
Fotoaparát:Ano
GPS:Ano
Klávesnice:Ne
3G modem:Ne
Wifi:Ano
Barva
Barva:šedá
TOPlist