23" LCD HP Z23i

23 palců 1920 x 1080 px

Omlouváme se,
ale Vámi vybraný produkt
je momentálně vyprodaný.
Výrobce:HP
Kód:905917
Typ:repasované
Jakost:A
Záruka:
24 měsíců
VYPRODÁNO
   Fotografie má ilustrativní charakter.   Získejte vynikající přesnost obrazu, mimořádné možnosti nastavení a zásadní spolehlivost optimalizovanou pro prostředí obchodů. Displej HP Z23i s úhlopříčkou 232" IPS, který je sestavený z panelů IPS 2. generace, poskytuje oproti technologii IPS první generace úspory energie a široké zobrazovací úhly podporující spolupráci.

   Přivítejte svého nového týmového hráče s inteligentním napájením a IPS 2. generace

   • Snižujte spotřebu energie a získejte 99% pokrytí barevných prostorů s RGB z panelových monitorů IPS 2. generace. Urychlete týmové přezkoumávání a společné rozhodování s extra širokými zobrazovacími úhly, díky kterým mají všichni stejný vynikající přehled.
   • Díky 23" diagonálnímu displeji s úzkými hranami a rozlišením 1920 x 1200, který poskytuje 120 řádků dat navíc a 2,3M pixelů, nepřehlédnete jediný úžasný detail.
   • Užijte si ostré jasné prezentace od jasu 300 cd/m2, kontrastního poměru 1000:1, dynamického kontrastního poměru 5M:1 a doby odezvy 8 ms.
   • Vylepšete tmavé oblasti svých obrázků na obrazovce a podívejte se na ty nejlepší detaily ještě podrobněji díky integrované technologii vyrovnávání černé.

   Snadno přístupná konektivita na dosah ruky

   • Užijte si konektivitu s novými i zastaralými možnostmi z řady vstupů, které zahrnují DisplayPort, DVI, VGA a integrovaný rozbočovač USB.

   Mějte pod kontrolou váš dopad na životní prostředí

   • Snižujte spotřebu energie a pomozte snižovat náklady díky inteligentnímu designu s nízkou spotřebou, který překonává technologii IPS 2. generace s kvalifikacemi ENERGY STAR® a EPEAT® Gold.
   • 23" displej HP Z23i IPS nabízí také podsvícení displeje bez rtuti, nízkohalogenový design a sklo neobsahující arsen.

   Seznamte se s novým nejlepším přítelem svého monitoru

   • Přizpůsobte svou pracovní plochu pomocí oddílů obrazovky s možností změny velikosti. Pracujte s dokumenty, tabulkami a e-maily v samostatných oblastech obrazovky současně – to vše díky softwaru HP Display Assistant.
   • Prohlížejte si otevřené aplikace na všech připojených displejích s rozšířeným panelem nástrojů. Pomozte zabránit krádeži pomocí uživatelsky nastavitelného kódu PIN, který deaktivuje monitor, dojde-li k jeho neoprávněnému odpojení od počítače.

   Parametry a specifikace

   Displej 
   23" LCD FHD s rozlišením 1 920 x 1 080 
   Rozhraní 
   DisplayPort, DVI, VGA, 2xUSB 2.0 
   Barva 
   černá 
   Displej
   Úhlopříčka:23 palců
   Rozlišení:1920 x 1080  px
   Dotykový:Ne
   Rozhraní
   USB 2.0:2
   USB 3.0: -
   DisplayPort:1
   HDMI: -
   DVI:1
   VGA:1
   Barva
   Barva:černá