22" LCD Benq BL2201PT

22 palců 1680 x 1050 px

Omlouváme se,
ale Vámi vybraný produkt
je momentálně vyprodaný.
Výrobce:Benq
Kód:905833
Typ:repasované
Jakost:A
Záruka:
24 měsíců
VYPRODÁNO
   Fotografie má ilustrativní charakter.

   Vyšší úroveň komfortu a produktivity
   Ať už z hlediska ergonomického designu pro komfort při práci, efektivity vynaložených nákladů, ekologické šetrnosti pro ochranu životního prostředí nebo dokonalejší zábavy díky skvělým zobrazovacím technologiím, BL2201 je dokonalé obchodní řešení pro uspokojení vašich každodenních potřeb.

   Antireflexní displej
   Oslňující panel – ať už je příčinou přímé nebo odražené světlo – představuje pro pracovníky kanceláří problém, protože znemožňuje sledování jasného obrazu a způsobuje únavu jejich zraku. LED monitory BenQ BL2201 jsou vybaveny antireflexním displejem s matným povrchem, který omezuje rušivé odrazy na minimum, takže pracovníci se mohou věnovat svým úkolům se zvýšenou produktivitou – aniž by při tom museli šilhat!

   Velký a pohodlný 22” displej
   Práce s malou obrazovkou monitoru může být značně nepohodlná! BL2201 nabízí 22” širokoúhlé formáty, díky kterým se obrázky, dokumenty a videa zobrazují doslova „radost pohledět“!

   Vestavěné reproduktory
   Společnost BenQ doplnila produkt BL2201 vestavěnými reproduktory pro zvýšení atraktivity Vašich obchodních řešení! Díky tomu, že nemusí kupovat samostatné zvukové systémy, ušetří Vaši zákazníci další finance!

   Vliv omezení plýtvání energií na životní prostředí
   Ve většině firem může být sledování hospodaření s elektrickou energií poměrně velkým problémem – zejména pokud jde o upozorňování, aby pracovníci vypínali po skončení práce své počítače. Díky senzoru úsporného režimu omezí Vaši zákazníci plýtvání energií a tím sníží emise CO2, aniž by museli vynakládat nějaké úsilí – přispějí tak svým dílem k ochraně životního prostředí na Zemi!

   Parametry a specifikace

   Displej 
   22" LCD WSXGA+ s rozlišením 1 680 x 1 050 
   Rozhraní 
   DisplayPort, DVI, VGA 
   Barva 
   černá 
   Displej
   Úhlopříčka:22 palců
   Rozlišení:1680 x 1050  px
   Dotykový:Ne
   Rozhraní
   USB 2.0: -
   USB 3.0: -
   DisplayPort:1
   HDMI: -
   DVI:1
   VGA:1
   Barva
   Barva:černá