Toshiba Satellite Pro R50-B-10E

Intel Core i3 4005U 1.7 GHz, 4096 MB, 500 GB HDD, Bez mechaniky, Intel HD Graphics, 15.6 palců 1366 x 768 px, Windows 8.1

12 256,-
7 437,-Cena bez DPH
8 999,- Cena s DPH
Skladem na 1 pobočce
Ostrava
Výrobce:Toshiba
Kód:891263
Typ:předváděcí
Záruka:
24 měsíců
Reklamace výměnou ZDARMA
Fotografie má ilustrativní charakter.Navržen pro vaše podnikání
Všechny prvky jsou navrženy tak, aby splnily požadavky malých a středních organizací, jako je ta vaše. Do notebooku Satellite Pro R50-B vložila společnost Toshiba vše, abyste z něj získali maximum. S vylepšenými vlastnostmi získáte vysokou užitnou hodnotu. Jeho porty jsou například kvůli snadnějšímu přístupu umístěné z boku. Panty jsou umístěny tak, aby se zvýšila jeho stabilita. A tmavý design s linkami nejen vypadá elegantně, ale je také odolnější vůči otiskům prstů. Veskrze profesionální notebook Satellite Pro R50-B je navržen, zkonstruován a vyroben společností Toshiba, která je důvěryhodným partnerem malých a středních firem.

 

Úspěšně čelí každodenním pracovním nárokům
Můžete se spolehnout, že notebook Satellite Pro R50-B dokáže úspěšně čelit nárokům vašeho náročného pracovního dne. Prošel totiž kombinací zátěžových testů prováděných nezávislým německým zkušebním ústavem TÜV Rheinland®. Tyto testy označované jako H.A.L.T. (Highly Accelerated Life Test) napodobují životní cyklus notebooku. Vystavují notebook různým úrovním vibrací, tepla a tlaku. Tak máte jistotu, že odolný model R50-B vydrží nepředvídatelné situace i povětrnostní podmínky. Díky tomu má ideální předpoklady pro práci na cestách. Když k tomu přidáte vysokou tuhost jeho konstrukce, bránící ohýbání, dostanete počítač, který vydrží náročné každodenní využití. 


Elegantní styl
Na notebooku Satellite Pro R50-B vás toho zaujme mnohem víc než jen štíhlé, stylové a odolné šasi. Otevřete víko a objeví se dlaždicová klávesnice s numerickou částí. Můžete tak hned začít efektivně pracovat bez nutnosti připojení externí klávesnice. Nemusíte s sebou nosit adaptéry pro připojení k externímu displeji, protože mezi porty plné velikosti najdete i konektory RGB a HDMI. Notebook má 39,6 cm (15,6") antireflexní HD displej, takže se při práci můžete plně soustředit na důležitý obsah ve vysokém rozlišení. Bez jakýchkoli odlesků můžete psát e-maily nebo vytvářet dokumenty v kanceláři i mimo ni, zkrátka všude, kde právě budete.


Určený k práci na cestách
Díky svému štíhlému a současně robustnímu provedení může být notebook Satellite Pro R50-B vaší plnohodnotnou mobilní kanceláří, kterou si budete chtít brát všude s sebou. Při hmotnosti pouhých 2,3 kg a tloušťce jen 24 mm je jeho tenké šasi stejně tak odolné jako stylové – celý notebook je navržen tak, aby se snadno přenášel a používal. Tento firemní notebook se stane neodmyslitelnou součástí vašeho náročného pracovního života, který se neustále přelévá mezi domovem, kanceláří a pracovními schůzkami. Je flexibilní, rychlý a dostatečně silný k plnění různorodých úkolů na libovolném místě. 


Profesionální výkon
Notebooky Satellite Pro R50-B jsou vybaveny širokou škálou výkonných procesorů, které zajišťují jejich rychlou odezvu a grafickou kartou Intel® HD Graphics 4400 zajišťující hladké zpracování grafiky. K dispozici je vysokorychlostní pevný disk (dle zvolené konfigurace), který umožňuje bezpečné ukládání pracovních souborů a důležitých dat. A díky vyměnitelné baterii s dlouhou výdrží můžete pracovat bez omezení všude, kam vás podnikání zavede.

 

Lepší připojení
Ať budete pracovat v kanceláři, doma nebo na cestě, vždy oceníte prvotřídní možnosti připojení, které můžete využít ke sdílení informací mezi zařízeními. Notebook Satellite Pro R50-B je vybaven rozhraním Bluetooth® 4.0 a také připojením Gigabit LAN a Intel® Wi-Fi® pro rychlý přístup k síti. Díky portům HDMI a RGB plné velikosti můžete snadno využít zobrazení na dva monitory nebo prezentovat dokumenty na externím displeji. Pro vaše pohodlí je k dispozici také slot pro kartu SD a multifunkční jednotka DVD Super Multi. A díky dvěma portům USB 3.0 a jednomu portu USB 2.0 se můžete kdykoli naprosto flexibilně připojovat ke kancelářským periferiím.

 

Na zařízení může být předinstalován operační systém Windows 8 nebo Windows 8 Pro. Update na novou verzi 8.1 či 8.1 Pro je možný zdarma skrze Windows Store přímo v operačním systému. Více informací najdete na oficiálních stránkách Microsoft.

Parametry a specifikace

Procesor 
Intel Core i3 4005U 1.7 GHz Haswell 
Operační paměť 
4096 MB DDR3 
Pevný disk 
500 GB HDD 
Optická mechanika 
Grafická karta 
Intel HD Graphics 
Displej 
15.6" LCD HD s rozlišením 1 366 x 768 - lesklý 
Operační systém 
Windows 8.1 
Rozhraní 
1xUSB 2.0, 2xUSB 3.0, HDMI, VGA, LAN 
Výbava 
Webkamera, WiFi, čtečka karet, numerická klávesnice 
Barva 
černá 
Procesor
Výrobce:Intel
Modelová řada:Core i3
Typ:4005U
Frekvence:1.7 GHz
Počet jader:2
Operační paměť
Celková kapacita:4 096 MB
Typ:DDR3
Pevný disk
Kapacita HDD:500 GB
Kapacita SSD: -
Celková kapacita:500 GB
Typ:HDD
Optická mechanika
Typ:Bez mechaniky
Grafická karta
Výrobce:Intel
Modelová řada:HD Graphics
Typ: -
Vlastní paměť: -
Druh:sdílená
Displej
Úhlopříčka:15.6 palců
Rozlišení:1366 x 768  px
Povrch:lesklý
Dotykový:Ne
Operační systém
Výrobce:Microsoft
Název:Windows 8.1
Rozhraní
USB 2.0:1
USB 3.0:2
DisplayPort: -
HDMI:1
DVI: -
VGA:1
COM: -
RJ45:1
Výbava
Čtečka otisků prstů:Ne
Čtečka paměťových karet:Ano
3G modem:Ne
Numerická klávesnice:Ano
Webkamera:Ano
Wifi:Ano
Barva
Barva:černá
Toshiba Satellite Pro R50-B-10E - Fotka 1/6
Toshiba Satellite Pro R50-B-10E - Fotka 2/6
Toshiba Satellite Pro R50-B-10E - Fotka 3/6
Toshiba Satellite Pro R50-B-10E - Fotka 4/6
Toshiba Satellite Pro R50-B-10E - Fotka 5/6
Toshiba Satellite Pro R50-B-10E - Fotka 6/6