Toshiba Encore WT7-C-100

Intel Atom 1.33 GHz, 1024 MB, 16 GB, 7 palců 1024 x 600 px, Windows 8.1, Čelní webkamera, Wifi

3 488,-
1 560,-Cena bez DPH
1 888,- Cena s DPH
Skladem na 2 pobočkách
Zlín | Brno
Výrobce:Toshiba
Kód:880910
Typ:předváděcí
Záruka:
24 měsíců
Reklamace výměnou ZDARMA
Fotografie má ilustrativní charakter.

Ultra mobilní 7" tablet od společnosti Toshiba
Encore WT7 je dokonalá mobilita zabalená do 17,8 cm (7") těla. Pohodlně s ním můžete pracovat jednou rukou. K dispozici máte rychlé spuštění a pohodlné surfování s procesorem Intel ® Atom™. Díky velmi kompaktnímu provedení si uživatelé mohou vzít Encore WT7 skutečně kamkoli a mít tak přístup k aktuálním pracovním datům nebo se na cestách dívat na nejnovější filmy. Kombinace vlastností a tvaru činí Encore WT7 ideálním doplňkem jakéhokoli primárního počítače se systémem Windows.

Ideální mobilní partner
Encore WT7 byl navržen tak, aby ho bylo možné pohodlně používat jednou rukou a vešel se do každé malé tašky. Je optimalizován pro použití na výšku a pohodlné držení. Přes malé rozměry poskytuje možnost připojení k internetu z pohodlí domova i na cestách. Hledejte informace, synchronizujte a pracujte s dokumenty, poslouchejte hudbu, dívejte se na filmy. Zkrátka pracujte a bavte se prakticky odkudkoli.

Windows 8 připraven k akci
Mobilní Encore WT7 je založen na systému Windows 8.1 Díky využití aplikací je čtení e-mailů a prohlížení prezentací na cestách snadnější než kdy jindy. Díky použitému operačnímu systému Windows mohou uživatelé s tabletem Encore WT7 skutečně pracovat na cestách mezi schůzkami i během odpočinku doma. Synchronizace a sdílení dokumentů se tak stávají v rámci operačního systému Windows naprosto jednoduchými procesy. Množství vnitřního úložného prostoru lze díky vestavěnému slotu rozšířit až o dalších 128 GB kartou microSD a tak můžete mít stále u sebe všechna důležitá data. Při prezentaci skupině lidí můžete využít technologii bezdrátového přenosu obrazu Wireless Display a sdílet tak obsah na velkém kompatibilním televizoru nebo jiném displeji, přičemž k dispozici máte také Micro-USB port pro připojení displeje kabelem.

Malý, ale s vysokým výkonem
Procesor Intel Atom™ dodává tabletu Encore WT7 vysoký výkon po celý den. Od rychlého startu až po celých 7 hodin práce (dle zátěže), kterou mu umožní vestavěná baterie, mohou uživatelé Encore WT7 plynule pracovat s dokumenty, surfovat a bezproblémů přepínat mezi jednotlivými běžícími aplikacemi i zábavními možnostmi. Obě webkamery - zadní 2MP i přední 0,3 MP - jsou připraveny na zachycení fotografií, videa i na video chat s rodinou, přáteli a kolegy. Uživatelský komfort Encore WT7 zvyšuje také doplněk Toshiba Display Utility, který umožňuje změnu velikosti pohledu, aby bylo menu a další prvky v zobrazení desktopových programů větší. Díky tomu získávají uživatelé i při použití malého tabletu Encore WT7 maximum při používání desktopových programů. 

Parametry a specifikace

Procesor 
Intel Atom 1.33 GHz QuadCore 
Operační paměť 
1024 MB 
Pevný disk 
16 GB 
Displej 
7" LCD WSVGA s rozlišením 1 024 x 600 
Operační systém 
Windows 8.1 
Rozhraní 
1xMicroUSB 
Výbava 
Webkamera, fotoaparát, WiFi, bluetooth 
Barva 
bílá 
Procesor
Výrobce:Intel
Modelová řada:Atom
Frekvence:1.33 GHz
Počet jader:4
Operační paměť
Celková kapacita:1 024 MB
Pevný disk
Celková kapacita:16 GB
Displej
Úhlopříčka:7 palců
Rozlišení:1024 x 600  px
Operační systém
Výrobce:Microsoft
Název:Windows 8.1
Rozhraní
USB 2.0: -
USB 3.0: -
HDMI: -
MikroUSB:1
MiniHDMI: -
MicroHDMI: -
MiniUSB: -
Výbava
Bluetooth:Ano
Čelní webkamera:Ano
Fotoaparát:Ano
GPS:Ne
Klávesnice:Ne
3G modem:Ne
Wifi:Ano
Barva
Barva:bílá
Toshiba Encore WT7-C-100 - Fotka 1/6
Toshiba Encore WT7-C-100 - Fotka 2/6
Toshiba Encore WT7-C-100 - Fotka 3/6
Toshiba Encore WT7-C-100 - Fotka 4/6
Toshiba Encore WT7-C-100 - Fotka 5/6
Toshiba Encore WT7-C-100 - Fotka 6/6