SONY VAIO Tap 11 SVT112A2WM Black

Intel Core i5 4210Y 1.5 GHz, 4096 MB, 256 GB SSD, Intel HD Graphics 4200, 11.6 palců 1920 x 1080 px, Windows 10 Home

10 620,-Cena bez DPH
12 850,- Cena s DPH
Dostupnost
Brno / O. Ševčíka do 2 pracovních dnů
Ostrava do 2 pracovních dnů
Výrobce:Sony
Kód:872032
Typ:repasované
Záruka:
24 měsíců
 • doprava zdarma
 • poslední kus
  Fotografie má ilustrativní charakter.

  Tenký, výkonný tablet PC
  Ať jste kdekoli, stačí vzít tablet PC se systémem Windows – má totiž vše, včetně superrychlého procesoru Intel®. Zařízení VAIO® Tap 11 spojuje vlastnosti tabletu s produktivitou počítače.

  Hezky hraje, pilně pracuje
  Všestrannost tabletu i počítače

  Mžikem přejděte od brainstormingu k vytváření prezentací. Spusťte zařízení rychlostí tabletu a můžete skicovat nebo si psát poznámky. Poté přejděte do režimu počítače a plynule pokračujte v práci. Snadno použitelný také jako poznámkový blok. Díky stylusu si budete moci dělat poznámky, jak jste zvyklý a následněn s nimi pracovat dle požadavků.

  To vše při váze pouhých 756g a včetně klávesnice neuvěřitelný 1,05 kg.

  Klávesnice jako kryt
  Klávesnice se rychle promění z magnetického krytu tabletu v praktické počítačové příslušenství. Navíc si díky funkci bezdrátového přenosu můžete užívat svobodu psaní z pohovky. A když zařízení nepoužíváte, nechte klávesnici připojenou, aby se mohla nabít.

  Stojací podpěra
  Na zadní straně lze pohodlně otevřít menší, odolnější pant, který umožňuje svislé umístění.

  Design OmniBalance
  Design OmniBalance vytváří symetrii ve všech směrech, takže zařízení lehce a pohodlně padne do ruky. Zaoblené okraje s vyhlazenými plochami, to vše upevněné v inovativním rámu typu „skeleton“.

  Spontánní vznik nápadů
  Funkce VAIO® Inspiration Stream™; oživí vaši kreativitu pomocí sady výkonných aplikací a funkcí, díky nimž můžete bez problémů snímat, upravovat a sdílet, a to s nekonečnou řadou možností.

  Rychlé poznámky
  Pomocí aplikace VAIO Scan lze zachytit, upravovat a sdílet poznámky. Zadní 8MP kamerou se snímačem Exmor RS® přizpůsobeným speciálně pro potřeby mobilních zařízení a tabletů pořídíte snímky dokumentů, obrázků nebo poznámek na tabuli. Funkce optického rozeznávání znaků konvertuje ručně psané poznámky na text a obrázky můžete pro dokonalou čitelnost automaticky opravit.

  Vložte do schránky a uložte
  Doplňte své dílo barevnými obrázky, fotografiemi nebo grafikou: stačí vzít stylus, vybrat potřebné obrázky pro poutavou prezentaci či dokumenty a uložit je do schránky.

  Aplikace VAIO Clip provede synchronizaci se stylusem a umožní rychlý výběr, kopírování a vložení obrázků do schránky. Poté je vložíte do nových dokumentů.

  Sdílení s týmem
  Nabízí se spousta způsobů, jak sdílet myšlenky a nápady ve službě cloud nebo e-mailem pomocí vestavěných aplikací, které během okamžiku odešlou soubory do chytrého telefonu, počítače, tabletu nebo do jiného zařízení. Sdílet můžete odkudkoli a z jakéhokoli zařízení vybaveného aplikací PlayMemories, která vám umožní soukromě odesílat fotografie a video vašemu týmu.

  Funguje všude
  Přenositelnost je ústřední vlastností tohoto všestranného provedení, které se vyznačuje výjimečnou lehkostí a kompaktností s rozměrem 11". A díky krytu v podobě magnetické klávesnice a rychlému nabíjení baterie jste připraveni vyrazit.


  Pestrost aplikací
  Sdílejte, ať jste kdekoli
  Aplikace PlayMemories nabízí řadu funkcí, které umožňují prohlížení a sdílení fotografií a videí na oblíbených stránkách z libovolného zařízení. Svůj obsah můžete jednoduše upravovat a spravovat: vše se automaticky aktualizuje v kalendáři, takže můžete snadno vyhledávat podle dne, měsíce nebo roku.

  Velkorysý a krásný
  Vše od filmů po prezentace vynikne díky technologii displeje TRILUMINOS™ pro mobilní zařízení, původně vyvinuté pro řadu špičkových televizorů Sony BRAVIA®. Vychutnejte si širší paletu sytých, přirozených barev s optimalizovanou ostrostí, která přináší čistou a živou kvalitu obrazu.

  Čistě a zřetelně
  Technologie X-Reality pro mobilní zařízení využívá rozsáhlou obrazovou databázi a zdokonaluje jednotlivé snímky v reálném čase. Výsledkem je ostřejší video z libovolného zdroje.

  Větší pozorovací úhel
  Technologie IPS (přepínání v rovině) umožňuje sledovat jasný obraz z libovolného pozorovacího úhlu, což je skvělé v situacích, kdy musíte sdílet obrazovku se skupinou lidí.

  Méně odrazů
  Panel OptiContrast je opticky spojen se spodní vrstvou obrazovky LCD, jejíž odrazy snižuje na minimum. To znamená, že máte k dispozici výrazně vyšší kvalitu obrazu, zvláště pokud se nacházíte v jasně osvětlené místnosti.

  Klepněte a sdílejte
  Technologie NFC jedním dotykem od společnosti Sony vám umožní rychle sdílet hudbu mezi zařízeními bez kabelů a složitého nastavení. Stačí klepnout jedním zařízením o druhé a plynulý přenos je zajištěn.

   

   

  Produkt spadá do B kategorie - může obsahovat drobné kosmetické vady nebo částečná funkční omezení. Pro více informací můžete kontaktovat svého prodejce zařízení.

  Parametry a specifikace

  Procesor 
  Intel Core i5 4210Y 1.5 GHz Haswell 
  Operační paměť 
  4096 MB DDR3 
  Pevný disk 
  256 GB SSD 
  Optická mechanika 
  Grafická karta 
  Intel HD Graphics 4200 
  Displej 
  11.6" LCD FHD s rozlišením 1 920 x 1 080 - lesklý - dotykový 
  Operační systém 
  Windows 10 Home 
  Rozhraní 
  1xUSB 3.0 
  Výbava 
  Webkamera, WiFi 
  Konvertibilita 
  Oddělitelný 
  Barva 
  černá 
  Procesor
  Výrobce:Intel
  Modelová řada:Core i5
  Typ:4210Y
  Frekvence:1.5 GHz
  Počet jader:2
  Operační paměť
  Celková kapacita:4 096 MB
  Typ:DDR3
  Pevný disk
  Kapacita HDD: -
  Kapacita SSD:256 GB
  Celková kapacita:256 GB
  Typ:SSD
  Optická mechanika
  Typ:-
  Grafická karta
  Výrobce:Intel
  Modelová řada:HD Graphics
  Typ:4200
  Vlastní paměť: -
  Druh:sdílená
  Displej
  Úhlopříčka:11.6 palců
  Rozlišení:1920 x 1080  px
  Povrch:l
  Dotykový:Ano
  Operační systém
  Výrobce:Microsoft
  Název:Windows 10 Home
  Rozhraní
  USB 2.0: -
  USB 3.0:1
  USB 3.1 Type-C: -
  MiniDisplayPort: -
  DisplayPort: -
  HDMI: -
  DVI: -
  VGA: -
  COM: -
  RJ45: -
  Výbava
  Čtečka otisků prstů:Ne
  Čtečka paměťových karet:Ne
  3G modem:Ne
  Numerická klávesnice:Ne
  Webkamera:Ano
  Wifi:Ano
  Konvertibilita
  Konvertibilita:Oddělitelný
  Barva
  Barva:černá