Jawbone Up24 Small - Onyx

Chytrý náramek Jawbone UP24, který Vám pomůže se dostat do formy

164,-Cena bez DPH
199,- Cena s DPH
Dostupné na 1 pobočce
Výrobce:Jawbone
Kód:856742
Typ:nové zboží
Záruka:
24 měsíců
Reklamace výměnou ZDARMA
Fotografie má ilustrativní charakter.

Doprodejová akce výrobce - sleva 91%

Produkt je zabalen v bulk balení - plastikový sáček
Součástí balení je: náramek, nabíjecí kabel


Fitness náramek od světoznámé firmy
Sanfranciská firma Jawbone se výrobě fitness doplňků věnuje od roku 2011. Mimo to je také známá výrobou bluetooth sluchátek a přenosných reproduktorů. My vám nyní nabízíme jejich sportovní náramek Jawbone UP24 v pestrých barvách.

Unikátní provedení
Flexibilní, pogumovaný náramek krásně obepne vaši ruku a vytvaruje se podle velikosti zápěstí. Nikde nic netlačí a za chvíli o něm ani nebudete vědět. Veškeré nasazování a sundávání náramku je velmi pohodlné a nemusíte se bát, že byste svému UP24 mohli nějak ublížit. Náramek je také odolný proti zvýšené vlhkosti.  Voda při mytí rukou, či déšť mu vůbec nevadí.

Přehledná aplikace a dlouhá výdrž
Stáhněte si do svého mobilního telefonu, či tabletu aplikaci UP a budete mít neustále přehled o své fyzické aktivitě a dennímu příjmu kalorií. Aplikace je dostupná pro přístroje s operačním systémem minimálně Android 4.0, nebo iOS 8.0. Náramek následně spárujete pomocí  Bluetooth 4.0 a můžete začít objevovat všechny jeho funkce. Jawbone UP24 si samozřejmě rozumí i s aplikacemi třetích stran, jako je například RunKeeper, Strava, nebo MyFitnessPal. Baterie v náramku vydrží až 7 dní a díky přiloženému USB kabelu ji nabijete už za 80 minut.

Pomůže vám dostat se do formy
Ať už se chystáte na maratón, nebo si chcete jen zvýšit svou fyzickou kondici, budete stále vědět, jak se vám daří plnit dané plány. Náramek vás jemnou vibrací upozorní, až se budete blížit svému dennímu cíli, a díky přehledným grafům vás namotivuje udělat ještě těch pár kroků. Navíc můžete své dosažené výsledky sdílet a porovnávat s přáteli.

Hubnutí je hračka
Budete se divit jak jednoduše půjdou kila dolů, když si budete dávat pozor na to, co jíte. S každým přidaným jídlem vám aplikace UP vypočítá počet přijatých kalorií a vy pak můžete snadno upravit svůj jídelníček.

Plnohodnotný spánek je základ
Nic neovlivňuje vaši náladu jako spánek. Aplikace Up dokáže určit, kdy se nacházíte v REM fázi spánku a vibracemi vás probudí. Sami uvidíte, jak se ráno budete cítit odpočatí a svěží.

Parametry a specifikace

Barva 
černá 
Provedení 
náramek 
Barva
Barva:černá
Provedení
Provedení:náramek
Jawbone Up24 Small - Onyx - Fotka 1/3
Jawbone Up24 Small - Onyx - Fotka 2/3
Jawbone Up24 Small - Onyx - Fotka 3/3