ASUS Zenbook UX302LA-C4019H

Intel Core i7 4500U 1.8 GHz, 8192 MB, 256 GB SSD, Bez mechaniky, Intel HD Graphics, 13.3 palců 1920 x 1080 px, Windows 8.1

35 265,-
22 306,-Cena bez DPH
26 990,- Cena s DPH
Skladem na 1 pobočce
Hradec Králové
Výrobce:ASUS
Kód:848313
Typ:předváděcí
Záruka:
24 měsíců
Fotografie má ilustrativní charakter.
Reklamace výměnou ZDARMAStylový a odolný Ultrabook™ s 13,3" multidotykovým Full HD IPS displejem a procesorem 4. generace Core™ i7.

 • Windows 8
 • Stylová povrchová úprava s dlouhou životností a ochranné sklo Corning® Gorilla® Glass 3 s vysokou odolností proti poškrábání
 • Výkonné procesory 4. generace Intel® Core™ 
 • Vynikající 13,3" displej s Full HD IPS panelem
 • Až 256 GB SSD disk

 

Neuvěřitelně krásný
Poznejte Zenbook UX302 – Ultrabook™ s nekonečnou porcí elegance

Vytvoření perfektního počítače Ultrabook™ znamená dosažení dokonalé rovnováhy mezi provedením a funkcemi. Zenbook UX302 se vyznačuje nádherným designem podpořeným krystalickým sklem a leštěným kovovým povrchem. Jeho tloušťka je jen neuvěřitelných 15,5 mm – je o 14 % tenčí než předchozí Zenbook. Zvedněte víko, pod nímž se nachází kvalitní 13,3" WQHD displej, který nabízí věrný obraz a poskytuje absolutní potěšení při každé činnosti, od procházení internetu až po práci s dokumenty. Zenbook UX302 je Ultrabook™, který budete chtít nosit neustále s sebou.

 • Úžasný, elegantní a vysoce odolný proti poškrábání
  Aby mohl být Ultrabook™ tak krásný jako Zenbook UX302, je třeba provést několik věcí zcela jinak, a to již u samotného návrhu. Zenbook UX302 je prvním počítačem Ultrabook™ na světě s víkem, které je chráněno sklem Corning® Gorilla® Glass 3 odolným proti poškrábání a obsahuje technologii Native Damage Resistance™. Sklo Corning Gorilla Glass 3 je třikrát odolnější proti poškrábání než sklo Gorilla Glass 2 a přináší snížení počtu vysoce viditelných škrábanců o 40 % a také o 40 % vyšší zachování pevnosti skla v případě výskytu hlubokého škrábance. S tloušťkou pouhých 15,5 mm a hmotností jen 1,5 kg vás Zenbook UX302 nebude na cestách zpomalovat.
 • Dokonale ostrý Full HD displej
  Naše oči sledují svět kolem sebe ve vysokém rozlišení, tak proč by o ně měl být váš Zenbook UX302 ochuzen. 13,3" displej Zenbooku se pyšní stejně vysokým rozlišením – 1920 × 1080 pixelů – jako HDTV s velkou obrazovkou, takže vše vypadá fantasticky ostře a je plné neuvěřitelných detailů. To znamená, že budete moci sledovat filmy a YouTube videa v celé jejich Full HD kráse, číst webové stránky, jejichž text bude tak ostrý, jako by byl vytištěný na stránce, a uvidíte větší část z fotografie, kterou právě retušujete, nebo z dokumentu, který upravujete.
 • Obraz s vyšším jasem a věrnými barvami
  Když říkáme, že Zenbook UX302 má skvělý displej, myslíme to vážně. LED podsvícení přináší dostatečně jasný obraz i ve venkovním prostředí a antireflexní povrchová úprava eliminuje rušivé odrazy od stropního osvětlení v místnostech. S neuvěřitelným kontrastem 800 : 1 a 72% barevnou reprodukcí s 16,7 miliony barev nabízí technologie IPS displeje čistou bílou, sytou černou a vysoce věrné barvy, díky kterým budete mít při pohledu na fotografii dokonalý pocit reality. Pozorovací úhly 178 stupňů znamenají, že pohled na obrazovku bude vždy perfektní – z jakéhokoli úhlu.
 • Průzračně čisté videohovory
  Zenbook UX302 je ideálním společníkem na cesty, a to hned z několika důvodů. Vestavěná 720p HD webkamera s videozáznamem 30 snímků za sekundu vám umožňuje být v kontaktu s rodinou a přáteli prostřednictvím křišťálově čistých videohovorů a obrazový snímač s vysokou citlivostí zaručuje kvalitnější obraz i při horším osvětlení.

Neuvěřitelné dotykové ovládání
Technologie s lidským dotykem

Zenbook UX302 je stvořen tak, aby byl příjemný na dotek, ale zdaleka se nejedná jen o elegantní hladké provedení s odolným sklem. Systém Windows 8 je navržen s ohledem na dotykové ovládání a speciální tým Human Computer Interface společnosti ASUS pomohl dosáhnout ještě lepšího intuitivního ovládání pro použití s funkcemi, jako je citlivý multidotykový displej a velký touchpad s podporou multidotykového ovládání. Podsvícená klávesnice s automatickým řízením jasu zaručuje, že vždy dobře uvidíte na klávesy a budete moci produktivně pracovat i v úplné tmě. Ať už se rozhodnete pro jakýkoli způsob práce, Zenbook UX302 vždy vyhoví vašim potřebám.

 • 10BODOVÝ KAPACITNÍ MULTIDOTYKOVÝ DISPLEJ
  Dotykové ovládání představuje tak intuitivní způsob interakce s displejem počítače, že jsme se o něj snažili mnoho let – stačí se zeptat kohokoli, kdo prodává sady pro čištění displejů. Dobrou zprávou je, že u nového počítače Zenbook UX302 má každý dotyk displeje svůj smysl. Jeho 13,3" multidotykový displej reaguje i na ten nejjemnější dotyk během pouhých 30 ms, takže můžete klepnutím na ikonu otevřít aplikaci, roztažením webové stránky zvětšit text a přejetím prstu přes obrazovku přepínat mezi spuštěnými aplikacemi. Multidotykové ovládání vše zjednodušuje.
 • Snadná gesta v systému Windows 8
  Multidotykové ovládání usnadňuje práci, tak proč jej používat pouze u obrazovky? K ještě větší produktivitě přispívá Zenbook UX302 multidotykovým touchpadem, který umožňuje využívat gesta systému Windows 8, aniž byste museli zvednout ruce z klávesnice. Touchpad má stejný poměr stran 16 : 9 jako displej a umožňuje tak přesnější ovládání ukazatele. Rovněž je větší a nabízí dostatek místa pro používání gest v systému Windows 8. Dokonce i tlačítka jsou zarovnána s povrchem, takže máte k dispozici maximální prostor pro pohodlné ovládání pomocí prstů. Technologie ASUS Smart Gesture stanovuje nový standard dotykového ovládání v systému Windows 8 a umožňuje vám provádět gesta pro přiblížení/oddálení, posouvání a klepnutí.
 • Podsvícení zaručuje pohodlnější psaní
  Klávesnice stále představuje pro většinu lidí nejpraktičtější zařízení pro ovládání a zadávání dat, proto jsme zajistili, aby byl Zenbook UX302 vybaven tím nejlepším. Každá klávesa je speciálně navržena tak, aby její stisk vyžadoval přiměřenou sílu a aby měla ideální rozměry. Výsledkem je tiché a pohodlné psaní oběma rukama. A jelikož je Ultrabook™ navržen pro použití na jakémkoli místě, přizpůsobili jsme tomu i klávesnici. Její podsvícení se automaticky upraví podle úrovně okolního osvětlení, takže ji můžete pohodlně používat i v naprosté tmě.
 • Vylepšená pracovní plocha
  S novým svěžím vzhledem úvodní obrazovky, která přibližuje většinu důležitých aplikací na dosah ruky, si systém Windows 8 rychle oblíbíte. Prostřednictvím živých dlaždic přehledně uvidíte aktualizace stavů od rodiny a přátel na svých oblíbených sociálních sítích. Rovněž budete moci snadno přepínat aplikace přejetím prstu přes obrazovku nebo touchpad. Nové funkce pro multitasking navíc usnadňují provádění dvou činností najednou. Uspořádejte dvě aplikace vedle sebe a budete si moci prohlížet internet a současně sledovat film nebo konverzovat s kolegou během úpravy dokumentu. Windows 8 znamená, že strávíte méně času hledáním a více času produktivní prací.

Neuvěřitelný výkon
Veškerý výkon, který potřebujete

Zenbook UX302 představuje vysoce výkonný Ultrabook™ v každém směru. Procesor 4. generace Intel® Core™ se bez problémů vypořádá i s těmi nejnáročnějšími úlohami a poskytne vám zábavu při hraní vašich oblíbených her nebo sledování HD filmů, i když jste na cestách. Jednotka SSD umožňuje dvakrát rychlejší spouštění aplikací a spolu s technologií Super Hybrid Engine II prodlužuje výdrž baterie i pohotovostní dobu počítače. Tři porty USB 3.0 podporují nejnovější vysokorychlostní úložiště a nabíjí mobilní zařízení v dvakrát kratším čase. Důmyslný systém chlazení znamená, že Zenbook si vždy zachová chladnou hlavu.

 • Jednotka SSD přináší vysokou rychlost
  Jednotka SSD je vysoce odolná, protože neobsahuje žádné pohyblivé součásti ani součásti, které by se mohly poškodit nebo přestat pracovat. Její nízká spotřeba energie navíc prodlužuje výdrž baterie, když zrovna nejste v blízkosti síťové zásuvky. A co je ještě důležitější, jednotka SSD je neuvěřitelně rychlá – až čtyřikrát více než běžný pevný disk. To znamená kratší dobu spouštění aplikací a otevírání velkých souborů, čímž budete mít více času na práci.
 • Práce po celý den na jedno nabití
  Energeticky úsporné komponenty jako procesor Intel® Core™ a jednotka SSD přispívají k dlouhé výdrži baterie počítače Zenbook UX302, která dosahuje až 8 hodin, takže stihnete svou celodenní práci dokončit předtím, než bude třeba baterii nabít. Exkluzivní technologie Super Hybrid Engine II rovněž zvyšuje výdrž baterie až o 25 % úpravou výkonu při méně náročných úlohách, jako je procházení internetu nebo sledování videa, takže doba mezi nabíjeními je ještě delší.
 • Vždy připraven
  Čekání je téměř vždy nepříjemné, a proto Zenbook UX302 umožňuje probuzení z pohotovostního režimu během pouhých dvou sekund. Jedinečná technologie Super Hybrid Engine II zaručuje pohotovostní dobu až dva týdny a automaticky ukládá všechny otevřené aplikace a data na jednotku SSD, pokud zbývající kapacita baterie klesne pod 5 %. Nemusíte tedy již ponechávat Zenbook UX302 připojený k síťovému napájení, i když se chcete vzdálit na delší dobu.
 • Rozhraní nové generace USB 3.0 nabízí rychlejší přenos dat
  Rozhraní USB 3.0 je desetkrát rychlejší než rozhraní USB 2.0 a po připojení kompatibilního úložiště do dvou dostupných portů můžete ukládat fotografie, přenášet soubory MP3 a otevírat velké video soubory ve zlomku vteřiny. Rozhraní USB 3.0 rovněž umožňuje nabíjení mobilních zařízení. Smartphony a tablety lze nabít za poloviční dobu ve srovnání s rozhraním USB 2.0, a to i pokud je Zenbook UX302 vypnutý. S technologií USB Charger+ můžete nabíjet svá zařízení na cestách.
 • Nadčasový design
  Ultrabook™ tak důmyslný jako Zenbook UX302 potřebuje odpovídající systém chlazení, proto jsme si jej navrhli sami. Uvnitř krytu se nachází náš vlastní chladič vyrobený ze slitiny berylia a mědi, který odvádí teplo z horkých částí mnohem účinněji než běžná měď. Aby nebyly narušeny elegantní linie počítače Zenbook UX302 nevzhlednými mřížkami, je teplý vzduch odváděn otvorem pod panty obrazovky, daleko od jakékoli části vašeho těla, která se dotýká krytu. Výsledkem je Ultrabook™, který je propracovanější než jeho konkurenti – a to hned v několika směrech.

Neuvěřitelný zvuk
Technologie SonicMaster poskytuje dokonalý zvuk

Vytvořit Ultrabook™, který vypadá tak neuvěřitelně jako Zenbook UX302, je jedna věc, ale zajistit i stejně neuvěřitelný zvuk, je věc druhá. Klíčem k tomuto úspěchu je naše jedinečná technologie SonicMaster a tým zvukových techniků, kteří odborně nalezli optimální rovnováhu mezi vysoce kvalitním audio hardwarem a profesionálním audio softwarem a zajistili tak zvuk s maximální možnou kvalitou. Jsme přesvědčeni, že veškerá tvrdá práce se vyplatila, a až uslyšíte široký dynamický rozsah s bohatými basy a ostrými výškami, které Zenbook UX302 nabízí, věříme, že naši námahu oceníte taky.

 • SONICMASTER
  Technologie SonicMaster vyvinutá týmem ASUS Golden Ear spojuje výhody větších reproduktorů a rezonančních komor s přesně vyladěným softwarem. Poskytuje tak detailní zvuk u filmů, hudby nebo her a nabízí stejnou úroveň zábavy jako domácí kino.
 • Náš zvuk nezná hranic. Věrnost, která vám vyrazí dech
  Nejlepší zvuk pochází z velkých reproduktorů, ale u počítače, jako je Zenbook UX302, to znamenalo velkou výzvu. Překonali jsme ji využitím skvělé akustiky pevného hliníkového krytu s reproduktorovými komorami vlastní konstrukce a dvojicí výkonných reproduktorů, které společně vytváří mnohem bohatší a důraznější zvuk, než byste čekali. Zvuk při přehrávání hudby, sledování filmů a hraní her zní na počítači Zenbook UX302 tak dobře, že nebudete věřit vlastním uším.
 • Zvuk, který si zamilujete
  Zenbook UX302 s technologií MaxxAudio 3 od společnosti Waves, držitele ocenění Technical GRAMMY Award®, posunuje zvuk na další úroveň. Díky použití stejné technologie zpracování zvuku jako u slavných hitů, předních filmů a oblíbených videoher přináší MaxxAudio 3 zřetelnější dialogy, detailnější basy a špičkové vyrovnávání hlasitosti – to vše vám přináší poslechový zážitek, který si budete chtít opakovaně vychutnávat.
 • MICROPHONE
  Směrový mikrofon vám poskytuje vysoce kvalitní zvuk pro videohovory a konference. O čistou hlasovou komunikaci se postarají funkce pro potlačení šumu a redukci ozvěny.
  Mikrofon snímá zvuk v rozsahu 60°, takže váš hlas bude vždy zaznamenán v perfektní kvalitě.

 

Na zařízení může být předinstalován operační systém Windows 8 nebo Windows 8 Pro. Update na novou verzi 8.1 či 8.1 Pro je možný zdarma skrze Windows Store přímo v operačním systému. Více informací najdete na oficiálních stránkách Microsoft.

Parametry a specifikace

Procesor 
Intel Core i7 4500U 1.8 GHz Haswell 
Operační paměť 
8192 MB DDR3 
Pevný disk 
256 GB SSD 
Optická mechanika 
Grafická karta 
Intel HD Graphics 
Displej 
13.3" LCD FHD s rozlišením 1 920 x 1 080 - lesklý - dotykový 
Operační systém 
Windows 8.1 
Rozhraní 
3xUSB 3.0, HDMI 
Výbava 
Webkamera, WiFi, čtečka karet 
Barva 
modrá 
Procesor
Výrobce:Intel
Modelová řada:Core i7
Typ:4500U
Frekvence:1.8 GHz
Počet jader:2
Operační paměť
Celková kapacita:8 192 MB
Typ:DDR3
Pevný disk
Kapacita HDD: -
Kapacita SSD:256 GB
Celková kapacita:256 GB
Typ:SSD
Optická mechanika
Typ:Bez mechaniky
Grafická karta
Výrobce:Intel
Modelová řada:HD Graphics
Typ: -
Vlastní paměť: -
Druh:sdílená
Displej
Úhlopříčka:13.3 palců
Rozlišení:1920 x 1080  px
Povrch:lesklý
Dotykový:Ano
Operační systém
Výrobce:Microsoft
Název:Windows 8.1
Rozhraní
USB 2.0: -
USB 3.0:3
DisplayPort: -
HDMI:1
DVI: -
VGA: -
COM: -
RJ45: -
Výbava
Čtečka otisků prstů:Ne
Čtečka paměťových karet:Ano
3G modem:Ne
Numerická klávesnice:Ne
Webkamera:Ano
Wifi:Ano
Barva
Barva:modrá
TOPlist