23" LCD HP ZR2330w

23 palců 1920 x 1080 px

9 986,-
2 387,-Cena bez DPH
2 888,- Cena s DPH
Skladem na 1 pobočce
Brno
Výrobce:HP
Kód:831942
Typ:repasované
Záruka:
12 měsíců
-71%
Fotografie má ilustrativní charakter.
Reklamace výměnou ZDARMA

 

Za dostupnou cenu získáte věrné, konzistentní podání obrazu v celém spektru širokých pozorovacích úhlů. 58,4 cm (23'') monitor HP ZR2330w IPS s LED podsvícením je vybaven širokými možnostmi připojení, plně nastavitelnou konstrukcí a skvělou obrazovkou s technologií IPS, a proto je výbornou volbou pro prostředí s více monitory a rozpočtově odpovědná řešení.

Zářivá technologie IPS

  • Technologie IPS přináší mimořádnou přesnost obrazu v celém spektru pozorovacích úhlů 178° a pomáhá tak zajišťovat konzistentní podání barev při sledování displeje z pozice mimo osu obrazovky.
  • Užívejte si konzistentní podání barev a křišťálově čisté náhledy i při značném posunu vlevo či vpravo mimo osu obrazovky – ideální obrazovka pro prostředí s více monitory. Rozšiřte svůj náhled a prohlížejte si jasný obraz v zářivých barvách téměř z jakéhokoli úhlu.
  • Rozlišení Full HD, dynamický kontrastní poměr 1 000 000:1 a rychlá doba odezvy 5 ms umožňují přesné zobrazení textu, obrázků a videí .

Výkon podnikové třídy za dostupnou cenu

  • Vyberte si LED displej pro vysokou spolehlivost a věrné podání obrazu. Díky technologii LED je váš displej tenký, lehký a snadno polohovatelný na stole.
  • Snadné připojení k řadě zařízení pomocí pohodlných vstupů VGA, DVI a DisplayPort (s podporou HDCP u portů DVI a DisplayPort). S integrovaným dvouportovým rozbočovačem USB můžete mít často používané periferie po ruce.
  • Uvolněte potřebné místo na pracovním stole s integrovaným držákem standardu VESA, který umožňuje montáž na stěnu nebo naklonění displeje (montážní příslušenství se prodává samostatně).Pracujte pohodlně během dne s možnostmi nastavení výšky, sklonu, natočení a otočení kolem osy.

Parametry a specifikace

Displej 
23" LCD FHD s rozlišením 1 920 x 1 080 
Rozhraní 
DisplayPort, DVI, VGA 
Barva 
černá 
Displej
Úhlopříčka:23 palců
Rozlišení:1920 x 1080  px
Dotykový:Ne
Rozhraní
DisplayPort:1
HDMI: -
DVI:1
VGA:1
Barva
Barva:černá