ASUS Zenbook UX301LA-DE022H

Intel Core i7 4558U 2.8 GHz, 8192 MB, 256 GB SSD, Bez mechaniky, Intel HD Graphics 5100, 13.3 palců 2560 x 1440 px, Windows 8.1

37 165,-
18 174,-Cena bez DPH
21 990,- Cena s DPH
Skladem na 5 pobočkách
Více poboček
Znojmo | Olomouc | Opava | Zlín | Brno
Výrobce:ASUS
Kód:825695
Typ:předváděcí
Záruka:
24 měsíců
Fotografie má ilustrativní charakter.

Stylový a odolný Ultrabook™ s 13,3" multidotykovým Full HD IPS displejem a procesorem 4. generace Core™ i7.

 • Windows 8
 • Stylová povrchová úprava s dlouhou životností a ochranné sklo Corning® Gorilla® Glass 3 s vysokou odolností proti poškrábání
 • Výkonné procesory 4. generace Intel® Core™
 • Vynikající 13,3palcový displej s Full HD IPS panelem
 • Až 256 GB SSD disk

 

Poznejte Zenbook UX301 – Ultrabook™ s nekonečnou porcí elegance
Vytvoření perfektního počítače Ultrabook™ znamená dosažení dokonalé rovnováhy mezi provedením a funkcemi. Zenbook UX301 se vyznačuje překvapivě nádherným designem podpořeným krystalickým sklem a kovovým povrchem s vlasovými texturami, který má tloušťku pouhých 15,5 mm – je o 14 % tenčí než předchozí Zenbook. Zvedněte víko, pod nímž se nachází kvalitní 13,3" WQHD displej, který nabízí věrný obraz a poskytuje absolutní potěšení při každé činnosti, od procházení internetu až po práci s dokumenty. Zenbook UX301 je Ultrabook™, který budete chtít nosit neustále s sebou.

Neuvěřitelné dotykové ovládání
Technologie s lidským dotykem

Zenbook UX301 je stvořen tak, aby byl příjemný na dotek, ale zdaleka se nejedná jen o elegantní hladké provedení s odolným sklem. Systém Windows 8 je navržen s ohledem na dotykové ovládání a speciální tým Human Computer Interface společnosti ASUS pomohl dosáhnout ještě lepšího intuitivního ovládání pro použití s funkcemi, jako je citlivý multidotykový displej a velký touchpad s podporou multidotykového ovládání. Podsvícená klávesnice s automatickým řízením jasu zaručuje, že vždy dobře uvidíte na klávesy a budete moci produktivně pracovat i v úplné tmě. Ať už se rozhodnete pro jakýkoli způsob práce, Zenbook UX301 vždy vyhoví vašim potřebám.

 • 10BODOVÝ KAPACITNÍ MULTIDOTYKOVÝ DISPLEJ
  Dotykové ovládání představuje tak intuitivní způsob interakce s displejem počítače, že jsme se o něj snažili mnoho let – stačí se zeptat kohokoli, kdo prodává sady pro čištění displejů. Dobrou zprávou je, že u nového počítače Zenbook UX301 má každý dotyk displeje svůj smysl. Jeho 13,3" multidotykový displej reaguje i na ten nejjemnější dotyk během pouhých 30 ms, takže můžete klepnutím na ikonu otevřít aplikaci, roztažením webové stránky zvětšit text a přejetím prstu přes obrazovku přepínat mezi spuštěnými aplikacemi. Multidotykové ovládání vše zjednodušuje.
 • Snadná gesta v systému Windows 8
  Multidotykové ovládání usnadňuje práci, tak proč jej používat pouze u obrazovky? K ještě větší produktivitě přispívá Zenbook UX301 multidotykovým touchpadem, který umožňuje využívat gesta systému Windows 8, aniž byste museli zvednout ruce z klávesnice. Touchpad má stejný poměr stran 16 : 9 jako displej a umožňuje tak přesnější ovládání ukazatele. Rovněž je větší a nabízí dostatek místa pro používání gest v systému Windows 8. Dokonce i tlačítka jsou zarovnána s povrchem, takže máte k dispozici maximální prostor pro pohodlné ovládání pomocí prstů. Technologie ASUS Smart Gesture stanovuje nový standard dotykového ovládání v systému Windows 8 a umožňuje vám provádět gesta pro přiblížení/oddálení, posouvání a klepnutí.
 • Podsvícení zaručuje pohodlnější psaní
  Klávesnice stále představuje pro většinu lidí nejpraktičtější zařízení pro ovládání a zadávání dat, proto jsme zajistili, aby byl Zenbook UX301 vybaven tím nejlepším. Každá klávesa je speciálně navržena tak, aby její stisk vyžadoval přiměřenou sílu a aby měla ideální rozměry. Výsledkem je tiché a pohodlné psaní oběma rukama. A jelikož je Ultrabook™ navržen pro použití na jakémkoli místě, přizpůsobili jsme tomu i klávesnici. Její podsvícení se automaticky upraví podle úrovně okolního osvětlení, takže ji můžete pohodlně používat i v naprosté tmě.
 • Vylepšená pracovní plocha
  S novým svěžím vzhledem úvodní obrazovky, která přibližuje většinu důležitých aplikací na dosah ruky, si systém Windows 8 rychle oblíbíte. Prostřednictvím živých dlaždic přehledně uvidíte aktualizace stavů od rodiny a přátel na svých oblíbených sociálních sítích. Rovněž budete moci snadno přepínat aplikace přejetím prstu přes obrazovku nebo touchpad. Nové funkce pro multitasking navíc usnadňují provádění dvou činností najednou. Uspořádejte dvě aplikace vedle sebe a budete si moci prohlížet internet a současně sledovat film nebo konverzovat s kolegou během úpravy dokumentu. Windows 8 znamená, že strávíte méně času hledáním a více času produktivní prací.

Neuvěřitelný výkon
Veškerý výkon, který potřebujete

Zenbook UX301 představuje vysoce výkonný Ultrabook™ v každém směru. Procesor 4. generace Intel® Core™ se bez problémů vypořádá i s těmi nejnáročnějšími úlohami a poskytne vám zábavu při hraní vašich oblíbených her nebo sledování HD filmů, i když jste na cestách. Jednotka SSD umožňuje dvakrát rychlejší spouštění aplikací a spolu s technologií Super Hybrid Engine II prodlužuje výdrž baterie i pohotovostní dobu počítače. Tři porty USB 3.0 podporují nejnovější vysokorychlostní úložiště a nabíjí mobilní zařízení v dvakrát kratším čase. Důmyslný systém chlazení znamená, že Zenbook si vždy zachová chladnou hlavu.

 • Výkon v přenosném provedení
  Zenbook UX301 je osazen procesory 4. generace Intel® Core™, které nabízí plynulý multitasking a vynikající energetickou účinnost. Technologie Intel® Turbo Boost zvyšuje v případě potřeby rychlost až na 3 GHz a grafická karta NVIDIA® GeForce GT 730M zajistí nejlepší kvalitu obrazu u nejnovějších her.
 • Jednotka SSD přináší vysokou rychlost
  Jednotka SSD je vysoce odolná, protože neobsahuje žádné pohyblivé součásti ani součásti, které by se mohly poškodit nebo přestat pracovat. Její nízká spotřeba energie navíc prodlužuje výdrž baterie, když zrovna nejste v blízkosti síťové zásuvky. A co je ještě důležitější, jednotka SSD je neuvěřitelně rychlá – až čtyřikrát více než běžný pevný disk. To znamená kratší dobu spouštění aplikací a otevírání velkých souborů, čímž budete mít více času na práci.
 • Práce po celý den na jedno nabití
  Energeticky úsporné komponenty jako procesor Intel® Core™ a jednotka SSD přispívají k dlouhé výdrži baterie počítače Zenbook UX301, která dosahuje až 8 hodin, takže stihnete svou celodenní práci dokončit předtím, než bude třeba baterii nabít. Exkluzivní technologie Super Hybrid Engine II rovněž zvyšuje výdrž baterie až o 25 % úpravou výkonu při méně náročných úlohách, jako je procházení internetu nebo sledování videa, takže doba mezi nabíjeními je ještě delší.
 • Vždy připraven
  Čekání je téměř vždy nepříjemné, a proto Zenbook UX301 umožňuje probuzení z pohotovostního režimu během pouhých dvou sekund. Jedinečná technologie Super Hybrid Engine II zaručuje pohotovostní dobu až dva týdny a automaticky ukládá všechny otevřené aplikace a data na jednotku SSD, pokud zbývající kapacita baterie klesne pod 5 %. Nemusíte tedy již ponechávat Zenbook UX301 připojený k síťovému napájení, i když se chcete vzdálit na delší dobu.
 • Rozhraní nové generace USB 3.0 nabízí rychlejší přenos dat
  Rozhraní USB 3.0 je desetkrát rychlejší než rozhraní USB 2.0 a po připojení kompatibilního úložiště do dvou dostupných portů můžete ukládat fotografie, přenášet soubory MP3 a otevírat velké video soubory ve zlomku vteřiny. Rozhraní USB 3.0 rovněž umožňuje nabíjení mobilních zařízení. Smartphony a tablety lze nabít za poloviční dobu ve srovnání s rozhraním USB 2.0, a to i pokud je Zenbook UX301 vypnutý. S technologií USB Charger+ můžete nabíjet svá zařízení na cestách.
 • Nadčasový design
  Ultrabook™ tak důmyslný jako Zenbook UX301 potřebuje odpovídající systém chlazení, proto jsme si jej navrhli sami. Uvnitř krytu se nachází náš vlastní chladič vyrobený ze slitiny berylia a mědi, který odvádí teplo z horkých částí mnohem účinněji než běžná měď. Aby nebyly narušeny elegantní linie počítače Zenbook UX301 nevzhlednými mřížkami, je teplý vzduch odváděn otvorem pod panty obrazovky, daleko od jakékoli části vašeho těla, která se dotýká krytu. Výsledkem je Ultrabook™, který je propracovanější než jeho konkurenti – a to hned v několika směrech.

Neuvěřitelný zvuk
Technologie SonicMaster poskytuje dokonalý zvuk

Vytvořit Ultrabook™, který vypadá tak neuvěřitelně jako Zenbook UX301, je jedna věc, ale zajistit i stejně neuvěřitelný zvuk, je věc druhá. Klíčem k tomuto úspěchu je naše jedinečná technologie SonicMaster a tým zvukových techniků, kteří odborně nalezli optimální rovnováhu mezi vysoce kvalitním audio hardwarem a profesionálním audio softwarem a zajistili tak zvuk s maximální možnou kvalitou. Jsme přesvědčeni, že veškerá tvrdá práce se vyplatila, a až uslyšíte široký dynamický rozsah s bohatými basy a ostrými výškami, které Zenbook UX301 nabízí, věříme, že naši námahu oceníte taky.

 • SONICMASTER
  Technologie SonicMaster vyvinutá týmem ASUS Golden Ear spojuje výhody větších reproduktorů a rezonančních komor s přesně vyladěným softwarem. Poskytuje tak detailní zvuk u filmů, hudby nebo her a nabízí stejnou úroveň zábavy jako domácí kino.
 • Náš zvuk nezná hranic. Věrnost, která vám vyrazí dech
  Nejlepší zvuk pochází z velkých reproduktorů, ale u počítače, jako je Zenbook UX301, to znamenalo velkou výzvu. Překonali jsme ji využitím skvělé akustiky pevného hliníkového krytu s reproduktorovými komorami vlastní konstrukce a dvojicí výkonných reproduktorů, které společně vytváří mnohem bohatší a důraznější zvuk, než byste čekali. Zvuk při přehrávání hudby, sledování filmů a hraní her zní na počítači Zenbook UX301 tak dobře, že nebudete věřit vlastním uším.
 • Zvuk, který si zamilujete
  Zenbook UX301 s technologií MaxxAudio 3 od společnosti Waves, držitele ocenění Technical GRAMMY Award®, posunuje zvuk na další úroveň. Díky použití stejné technologie zpracování zvuku jako u slavných hitů, předních filmů a oblíbených videoher přináší MaxxAudio 3 zřetelnější dialogy, detailnější basy a špičkové vyrovnávání hlasitosti – to vše vám přináší poslechový zážitek, který si budete chtít opakovaně vychutnávat.
 • MICROPHONE
  Směrový mikrofon vám poskytuje vysoce kvalitní zvuk pro videohovory a konference. O čistou hlasovou komunikaci se postarají funkce pro potlačení šumu a redukci ozvěny.
  Mikrofon snímá zvuk v rozsahu 60°, takže váš hlas bude vždy zaznamenán v perfektní kvalitě.

 

Na zařízení může být předinstalován operační systém Windows 8 nebo Windows 8 Pro. Update na novou verzi 8.1 či 8.1 Pro je možný zdarma skrze Windows Store přímo v operačním systému. Více informací najdete na oficiálních stránkách Microsoft.

 

Parametry a specifikace

Procesor 
Intel Core i7 4558U 2.8 GHz Haswell 
Operační paměť 
8192 MB DDR3 
Pevný disk 
256 GB SSD 
Optická mechanika 
Grafická karta 
Intel HD Graphics 5100 Iris 
Displej 
13.3" LCD WQHD s rozlišením 2 560 x 1 440 - leslý - dotykový 
Operační systém 
Windows 8.1 
Rozhraní 
2xUSB 3.0 
Výbava 
Webkamera, WiFi, čtečka karet 
Barva 
modrá 
Procesor
Výrobce:Intel
Modelová řada:Core i7
Typ:4558U
Frekvence:2.8 GHz
Počet jader:2
Operační paměť
Celková kapacita:8 192 MB
Typ:DDR3
Pevný disk
Kapacita HDD: -
Kapacita SSD:256 GB
Celková kapacita:256 GB
Typ:SSD
Optická mechanika
Typ:Bez mechaniky
Grafická karta
Výrobce:Intel
Modelová řada:HD Graphics
Typ:5100
Vlastní paměť: -
Druh:sdílená
Displej
Úhlopříčka:13.3 palců
Rozlišení:2560 x 1440  px
Povrch:lesklý
Dotykový:Ano
Operační systém
Výrobce:Microsoft
Název:Windows 8.1
Rozhraní
USB 2.0: -
USB 3.0:2
DisplayPort: -
HDMI: -
DVI: -
VGA: -
COM: -
RJ45: -
Výbava
Čtečka otisků prstů:Ne
Čtečka paměťových karet:Ano
3G modem:Ne
Numerická klávesnice:Ne
Webkamera:Ano
Wifi:Ano
Barva
Barva:modrá
TOPlist