Toshiba Encore 2 WT8-B-102

Intel Atom 1.33 GHz, 1024 MB, 32 GB, 8 palců 1280 x 800 px, Windows 8.1, Čelní webkamera, Wifi

6 898,-
2 387,-Cena bez DPH
2 888,- Cena s DPH
Skladem na 2 pobočkách
Olomouc | Zlín
Výrobce:Toshiba
Kód:756587
Typ:předváděcí
Záruka:
24 měsíců
-58%
Reklamace výměnou ZDARMA
Fotografie má ilustrativní charakter.

8" ENCORE 2. WINDOWS NA DOSAH RUKY.
Lehký, tenký a ultra-přenosný Encore 2 WT8-B má elegantní a stylový zaoblený design, který je optimalizovaný pro režim na výšku a je snadné jej držet a používat v jedné ruce, takže jej můžete používat více přirozeně a procházet webové stránky pomocí intuitivního 10bodového dotykového displeje. Sledujte filmy, spolupracujte s aplikacemi nebo kontrolujte svůj den - vše je jasné, na pohlcujícím 20,3 cm (8") displeji pro ty, kteří chtějí být produktivní na cestách. Zachyťte neuvěřitelné fotografie a videa s vysoce kvalitní 5 MP Full HD kamerou. Zvuk je umocněn pokročilou funkcí Dolby® Digital Plus, takže váš obsah a mediální zvuk, je stejně působivý, jako na obrazovce. Dobře umístěné reproduktory nebudou zakryty vašimi rucemi, takže můžete slyšet vše.

 

PERFEKTNÍ OBRAZ
Pokud chcete, cenově dostupný tablet, který je neuvěřitelně poutavý a má perfektní obrazí, pak Toshiba Encore 2 je právě pro vás. To byl vyroben pro pohodlné použití v jedné ruce - a má dobře umístěné reproduktory, které nezakryjete vašimi rukami. Zobrazte všechny ostré detaily na jasné 20,3 cm (8") obrazovce s širokým pozorovacím úhlem - je optimalizován pro použití v režimu na výšku, takže si můžete číst, pozorovat a studovat s úplnou lehkostí. Toshiba Encore 2 váží jen 380 g hmotnosti, je tak lehký a tenký, že jej budete chtít mít vždy při sobě, kamkoli budete cestovat.

CELODENNÍ VÝKON
S procesorem Intel® Atom™ a integrovanou grafickou kartou, dokáže rychle reagovat a snadno se hladce pohybovat mezi aplikacemi, webovými stránkami nebo přehrávat video. Nabídne také působivou 8,5 hodiny výdrž baterie, nebudete muset obětovat cestování nelehko.

MALÁ OBRAZOVKA – VELKÉ DETAILY
Chcete-li obrazovku ještě více uživatelsky zpříjemnit pro čtení menšího tisku, přidala Toshiba aplikaci Toshiba Display Utility. Je vždy po ruce pro zvětšení těžko čitelných detailů - například v menu textu a ikon - což umožňuje lepší čtení a používání. Nejen, že je to jednodušší, než měnit nastavení prohlížení, ale je to to, co dělá čtení pohodlnější a je snadno přístupné.

ZACHYŤTE SKUTEČNÉ ŽIVOTNÍ UDÁLOSTI
Encore 2 přichází se vším, co potřebujete pro zábavu a práci. Takže pokud chcete fotografovat jasné, ostré fotografie nebo videa pro použití v prezentaci nebo sdílení on-line, můžete. Vysoce kvalitní 5 MP zadní kamera nabízí rozlišení možnost záznamy Full HD 1080p videa a také automatické zaostřování, takže obraz můžete zachytit přesně tak, jak jste to viděli.

OBKLOPTE SE ČISTÝM ZVUKEM
Vše, co uslyšíte, bude neuvěřitelně ostré a jasné, díky ergonomickému designu a lepšímu zvuku. Umístění vestavěných reproduktorů umožňuje držet tablet pohodlně, aniž by to ovlivnilo zvukový výkon Dolby® Digital Plus. To vás obklopí s realistickými zvuky, pro pohlcující zážitek.

SNADNÉ POUŽITÍ
Ať už se rozhodnete dělat s vaší Encore 2 cokoli, můžete si být jisti, že byl navržen tak, aby byl uživatelsky přívětivý. K dispozici je 1 GB paměti, aby byla každodenní práce a úkoly jednodušší. A můžete použít tabletu jako druhý displej pro vaše PC a to díky bezdrátové technologii displeje. Dokonce i když váš hlavní počítač nebo televizor nemá dotykovou obrazovku, můžete zrcadlit zobrazení aplikace a pracovat s nimi s dotykem na Encore 2.

PŘIPRAVEN K PŘIPOJENÍ
Vše, co potřebujete připojit k jiným zařízením, je na zde přítomno. Můžete rychle přenášet obsah prostřednictvím portu micro-USB. Navíc, je přítomen slot pro micro-SD, podporuje bezproblémovou výměnu s ostatními zařízeními se systémem Windows - nebo rozšířit paměť až 128 GB, pomocí micro-SD karty.

 

 

Na zařízení může být předinstalován operační systém Windows 8 nebo Windows 8 Pro. Update na novou verzi 8.1 či 8.1 Pro je možný zdarma skrze Windows Store přímo v operačním systému. Více informací najdete na oficiálních stránkách Microsoft.

Parametry a specifikace

Procesor 
Intel Atom 1.33 GHz QuadCore 
Operační paměť 
1024 MB 
Pevný disk 
32 GB 
Displej 
8" LCD WXGA s rozlišením 1 280 x 800 
Operační systém 
Windows 8.1 
Rozhraní 
1xMicroUSB 
Výbava 
Webkamera, fotoaparát, WiFi, bluetooth 
Barva 
šedá 
Procesor
Výrobce:Intel
Modelová řada:Atom
Frekvence:1.33 GHz
Počet jader:4
Operační paměť
Celková kapacita:1 024 MB
Pevný disk
Celková kapacita:32 GB
Displej
Úhlopříčka:8 palců
Rozlišení:1280 x 800  px
Operační systém
Výrobce:Microsoft
Název:Windows 8.1
Rozhraní
USB 2.0: -
USB 3.0: -
HDMI: -
MikroUSB:1
MiniHDMI: -
MicroHDMI: -
MiniUSB: -
Výbava
Bluetooth:Ano
Čelní webkamera:Ano
Fotoaparát:Ano
GPS:Ne
Klávesnice:Ne
3G modem:Ne
Wifi:Ano
Barva
Barva:šedá
Toshiba Encore 2 WT8-B-102 - Fotka 1/6
Toshiba Encore 2 WT8-B-102 - Fotka 2/6
Toshiba Encore 2 WT8-B-102 - Fotka 3/6
Toshiba Encore 2 WT8-B-102 - Fotka 4/6
Toshiba Encore 2 WT8-B-102 - Fotka 5/6
Toshiba Encore 2 WT8-B-102 - Fotka 6/6
TOPlist